- 09.11.2020
- 0.0 Reitingas
- 811 Peržiūros
- Komentarai
Lėtinis prostatitas - prostatos uždegimas, kuriam būdingi maudžiantys skausmai kryžkaulio srityje, tarpvietėje, tiesiojoje žarnoje, kartais išskyromis iš šlapimo kanalo, lytinės potencijos sumažėjimas, miego sutrikimas, darbingumo sumažėjimas, neurozė.
Susirgimo priežastimis gali būti lėtinis tonzilitas, cistitas, ėduonies pažeisti dantys, cholecistitas, nesaikingas alkoholio vartojimas, rūkymas, neišgydytos lytinės infekcijos.
Kompleksinį šio susirgimo gydymą sudaro tausojanti dieta (be aštraus maisto, alkoholio ir tabako), pakankamas fizinis aktyvumas, ribotas lytinis aktyvumas. Šiuo laikotarpiu reikia daryti specialų pratimų kompleksą, vartoti medikamentus ir vaistinius preparatus.
Rekomenduoju vartoti tokius vaistažolių mišinius. Visų komponentų reikia paimti lygiomis dalimis, išskyrus atskirai nurodytus.
Mišinys Nr. 1.
Žąsinių sidabražolių lapai, dirviniai asiūkliai, trikertės žvaginės, jonažolės (2 dalys), gysločiai, bruknių lapai.
Mišinys Nr. 2
Ugniažolės, kraujažolės, siauralapiai gauromečiai (2 dalys), kadagių vaisiai, saldymedžių šaknys, tuopų pumpurai, dirvuolės, trūkažolių šaknys.
Mišinys Nr.3
Medetkų žiedai, kiečiai, šlaitinės rasakilos, vakarinės tujos, lazdynų lapai, erškėčių vaisiai (3 dalys), ajerų ša knys (nuo ryškių skausmų).
Mišinys Nr. 4
Kiaulpienių šaknys, graikinių riešutmedžių lapai, smiltyniniai šlamučiai, eukaliptų lapai, barboryčių žolė, krapų vaisiai, apynių vaisynai, pelkiniai pūkeliai, plikieji skleisteniai.
Vaistažoles susmulkinti. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti 400 ml vandens, pašildyti ir pavirti ant mažos ugnies 5-7 minutes. Nuovirą palaikyti 1-1,5 valandos, kad nusistovėtų. Nukošti ir dar įdėti 1-2 arbatinius šaukštelius vienos iš tinkturų (bičių pikio, ajerų, gysločių, tujų, trikerčių žvaginių, medetkų, avižų, šlaitinių rasakilų), 2-3 arbatinius šaukštelius sulčių pasirinktinai (graikinių riešutų, barboryčių, ugniažolių, trūkažolių, gysločių) ir 2 arbatinius šaukštelius medaus.
Paruoštą vaistą vartoti 2-3 mėnesius po 100 ml 4 kartus per dieną, likus 20-30 minučių iki valgio. Kartu rekomenduojama vartoti po 1 arbatinį šaukštelį žiedadulkių arba bičių duonelės 2-3 kartus per dieną. Šiuos bičių produktus sučiulpti burnoje ir užgerti žolelių antpilu 4-5 mėnesius. Prostatos pabrinkimui ir skausmams mažinti rekomenduojama naudoti rektalines žvakutes (su bičių pikiu, ugniažolėmis, maudomis ar žiedadulkėmis) po 1 žvakutę prieš naktį 20 dienų.
Jei ligonis turi bakterinę, grybelinę infekciją ar trichomonadas, galima, nesiimant stiprių antibiotikų, papildomai vartoti greipfrutų sėklų ekstraktą (Citrosept) po 20 lašų 3 kartus per dieną (1-2 mėnesius įpilti į žolelių antpilą). Teigiamiems gydymo rezultatams įtvirtinti skiriami dar 2-3 fitoterapijos kursai (kiekvienas - 1,5-2 mėnesių trukmės) per metus.
Lėtinio prostatito gydymo vaistažolėmis mano patirtis rodo, kad galima visai pagyti, išsaugoti ar atkurti funkcijas. Kartu, atsižvelgiant į platų vaistažolių poveikio spektrą, pavyksta apgydyti esamus gretutinius negalavimus ir užkirsti kelią prostatitui išsivystyti į prostatos adenomą. Šio susirgimo gydymui ir profilaktikai itin svarbus žiedadulkių vartojimas.
Netikiu, bet patikrinsiu !!! :)
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau