Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 20

Patarimas. 2 ingredientų mišinys naikina cistą ir fibromą

Neįtikėtinai naudinga!

Ar kada nors naudojote Sempervivum (šilropė)? Lotyniškas augalo pavadinimas reiškia "visada gyvas". Taip, augalas yra nesunaikinamas ir gali atlaikyti sunkias sąlygas. Ir graikai, ir romėnai tarp savo žolynų ir augalų pasodino šilropę, kad apsaugotu juos nuo įsibrovėlių, tokių, kaip vikšrai, vabzdžiai ir kenkėjai (paranormal.lt).

šilropė, gimdos fibrozė, kiaušidžiu cista, cista, fibroma, gydymas

Gera naujiena yra tai, kad galite naudoti šilropę gydymui nuo cistos ir fibromos.

Ingredientai:

  • 500 g medaus;
  • 300 g šilropės.

Paruošimas:

Susmulkinkite lapus ir sudėkite juos į medų. Leiskite jiems porą dienų "pailsėti" ir visada vartokite šį vaistą ryte prieš valgydami ar gerdami ką nors. Nevalgykite dvi valandas po to, kai naudojote savo namų gamybos priemonę.

šilropė, gimdos fibrozė, kiaušidžiu cista, cista, fibroma, gydymas

Žiema mūsų kūnai yra užpildyti toksinais dėl prastos fizinės veiklos. Ši priemonė taip pat gali padidinti metabolizmą ir pašalinti toksinus.

Be to, šis šilropės ir medaus derinys gali būti naudojamas širdies nepakankamumui gydyti, kaip teigia gydytojai.

Ši priemonė veiksminga gydant gimdos fibrozę ir kiaušidžių cistą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.09.2020 laikas 07:35 Vangos pasekėjai įsitikinę: „Ji pranašavo, kad korona bus tarp mūsų“
Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kag Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau