Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 27

8 klastingo vėžio simptomai: ligą laiku pastebi retas

Skrandžio vėžiui būdingas vėžinių ląstelių augimas skrandžio gleivinėje. Šį vėžį itin sunku diagnozuoti, nes dauguma pacientų anksčiau nepastebi jokių ligos simptomų.

liga, vėžys, skrandis

Nacionalinis vėžio institutas 2017-aisiais apskaičiavo, kad ateityje vien tik Amerikoje gali būti dar 28 tūkst. naujų ligonių, kurie susirgs skrandžio vėžiu, rašo healthline.com. Šio tipo vėžio atvejų vien prieš du metus padidėjo net 1,7 proc.

Nors palyginti su kitomis vėžio formomis, skrandžio vėžys yra gana retas, vis dėlto jis yra itin pavojingas dėl sunkaus jo diagnozavimo. Kadangi skrandžio vėžys nesukelia beveik jokių pastebimų ankstyvų simptomų, jis dažnai nebūna nustatytas iki kol liga neišplinta į kitus organus.

Nors skrandžio vėžio gydymas yra sudėtingas, svarbu žinoti reikiamus faktus, norint anksti įveikti ligą.

Pasak Nacionalinio vėžio instituto, žmonės dažnai klaidingai vertina ankstyvuosius skrandžio vėžio simptomus. Žemiau pateikiami kai kurie iš labiausiai žinomų skrandžio vėžio simptomų:

Pykinimas ir vėmimas;

Dažnas rėmuo;

Apetito praradimas, kartais kartu su staigiu svorio praradimu;

Pastovus pilvo pūtimas;

Ankstyvo sotumo jausmas;

Kraujuojančios išmatos;

Gelta;

Pernelyg dažnas nuovargis;

Pilvo skausmas, kuris dažnai vargina po valgio.

Šaltinis: TV3

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau