Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2018 » Rugsėjo » 22

Enterosgel vartojimas. Saldymedžio sirupas ir “Enterosgel” - limfos sistemos valymas

Ir štai receptas:

- 1 šaukštas saldymedžio sirupo ištirpinti ne labai karštame vandenyje, išgerti ant tuščio skrandžio. Tuo metu visos limfos pradės minkštėti, skystėti. Ir nesistebėkite, jeigu iš nosies pradės tekėti skystis. Po valandos visi nešvarumai, šlakai surinkti ir suskystinti saldymedžio, susirinks, pas jus žarnyne (paranormal.lt).

Didžiausias kiekis limfomazgių randasi žarnyne - jų yra dešimtis tūkstančių! Ir jei tuo metu į žarnyną patenka sorbentas - pasta "Enterosgel", ji suriks visus nešvarumus ir pašalins iš organizmo.

- 1 šaukštą sorbento enterozgelio "Enterosgel" reikia užgerti stikline vandeniu.
Ir tik po 1,5-2 valandų galite valgyti. Pasta "Enterosgel" tai pats geriausias enterosorbentas, jis pašalina iš kūno tik ne švarumus, o organizme palieka visus vitaminus ir mineralus.

Valymo kursas trunka 2 savaites. Rezultate jūsų limfa eis iš apačios į viršų ne 3 mėnesius, praeis per 2 savaites. Šiuo metodu jūs išvalysite odą ir pagerinsite sveikatą, praeis alergija, normalizuosis kraujo spaudimas ir daug kitų dalykų!

Enterosgel, enterosgel vartojimas, saldymedžio sirupas, Limfa, limfos

Iš pradžių gali būti pablogėjimas, nes organizmas pradės stipriai valytis, bet po kelių dienų viskas praeis. Šį metodą aš rekomendavau daugeliui pažįstamiems. Pas mane dingo lėtinis kosulys, kuris truko daugelį metų, be aiškios priežasties. Aš daug kartų buvau tiriamas, tačiau gydytojai nieko nekalėjo aptikti, o kosulys likdavo. Dabar aš visiškai ne kosau.

Tėčio kosulys taip pat sumažėjo, visiškai nepraėjo, kadangi jis rūko dideliais kiekiais 30 metų. Taip pat išsivalė sinusitą, kuris kamavo visą gyvenimą, bet tuo metu mes nežinojome, kad priežastis - užteršta limfa, ji tenai susirinkdavo iš viso kūno, tuo labiau jis maitinasi netinkamai. Praėjo galvos skausmai, priežastis užterštume. Spaudimas pas jį tapo, kaip 20 metų vyro ir laikosi nuolat. Pas mama dingo alergija. Taip pat limfos sistemą valosi pirtyje ir vartoja šviežias daržoves, vaisius ir uogas.

Enterosgelis (Enterosgel) gali būti pakeistas kitu sorbentu, bet Enterosgel yra geriausias, tai yra "protinga" kempinė su poromis, kurių dydis atitinka kenksmingų medžiagų molekulių dydį. Naudingos medžiagos vaistas neabsorbuoja.  Enterosgel neįsisavinamas virškinimo trakto gleivinėse. Natūraliu būdu keliauja per žarnyną, surenka toksinus, kenksmingas bakterijas ir virusus ir po 7 valandų pašalina iš organizmo.

Enterosgel pašalina alergenus. Po vakcinacijos jei pasireiškia bėrimai, jau po pirmo panaudojimo pradeda veikti. Oda tampa švari. Beje, vaikai be jokių problemų priima šį preparatą. Skonis neutralus.
Vaikams skiriama nuo žarnyno disbakteriozės. Enterosgel yra ir saldaus. Jų yra dviejų rūšių. Pradeda veikti jau po pirmųjų priėmimų. Padeda atstatyti žarnyno mikroflorą. Geras vaistas.

Naudingas atsiradus rotavirusiui. Puikiai veikia, dingsta vėmimas ir viduriavimas.

Apsinuodijus alkoholiu, naudojamas taip pat.

Turint rėmenį, alergiją ir gastritą taip pat padeda. Jį gali vartoti net naujagimiai!

Padeda nuo diatezės, pašalina alergenus iš organizmo. Pasak, pašnekovės teigia, kad ji davė aštuonių mėnesiui kūdikiui. Po kelių dienų tapo geriau: sumažėjo bėrimas, o po kelių dienų tapo visiškai švarus.

P.S. Organizmo valymas. Tai gali būti visų autoimuninių ligų vaistas...

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Enterosgel pašalina alergenus. Po vakcinacijos jei pasireiškia bėrimai,
jau po pirmo panaudojimo pradeda veikti. Oda tampa švari. Beje, vaikai
be jokių problemų priima šį preparatą. Skonis neutralus.
Vaikams skiriama nuo žarnyno disbakteriozės. Enterosgel yra ir saldaus.
Jų yra dviejų rūšių. Pradeda veikti jau po pirmųjų priėmimų. Padeda
atstatyti žarnyno mikroflorą. Geras vaistas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau