Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.7K) Komentarų: (0) (17.09.2018 - 19:19)

Geriausia priemonė nuo karpų ir nuospaudų

«Senelių» metodas «akimirksniu» pašalins nuospaudas ir karpas.

Nuo senų laikų svogūno sultys buvo naudojamos karpoms ir pėdų grybelio gydymui. Tiesiog sutepkite paveiktą vietą svogūno sultimis ir palikite džiūti. Lietuvių liaudies medicina siūlo receptą, kuris padės atsikratyti karpų. Nupjaukite svogūno gabaliuką ir užmerkite acte dviem valandoms. Tada uždėkite ant karpos ir apriškite pleistru (paranormal.lt).

karpos, svogūnas, nuospauda, karpų gydymas, receptas karpoms, pėdos

Išspauskite svogūno sultis ir sumaišykite su medumi lygiomis dalimis. Naktį užtepkite masę ant odos, uždegdami kompresui skirtu popieriumi ir užbintuokite. Kadangi mišinys yra labai ėsdinantis, aplink ant odos užtepkite vazelinu arba cinko tepalu.

Tokia procedūra padės sumažinti karpas ir nuospaudas. Jei oda kulnuose suragėjo, pabandykite pataisyti tai, dėkite nakčiai supjaustyto žalio svogūno...

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: nuospauda, receptas karpoms, svogūnas, karpos, liaudies medicina, karpų gydymas, sveikatos patarimai, pėdos

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar