Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (19.09.2018 - 20:01)

Puikus dirvinio asiūklio nuoviras plaukams

Būtinai išmėginkite dirvinio asiūklio nuovirą, ypač jei turite problemų su plaukais.

plaukai, plaukų kaukė, plaukų slinkimas, plaukų augimas, nuoviras

Noriu pasidalinti su jumis nuostabia žolele, kuri labai, tiesiog labai naudinga plaukams, tai yra dirvinis asiūklis. Dirviniame asiūklyje yra silicio rūgšties ir druskų, tai veiksmingai veikia mūsų plaukų būklę (paranormal.lt).

Turbūt žinote, kad visi plaukų vitaminai turi daug silicio. O dirvinis asiūklis jo turi labai daug. Todėl jis puikiai padeda atstatyti pažeistus plaukų audinius, mažina plaukų slinkimą ir trapumą, taip pat skatina naujų plaukų augimą.

Kaip paruošti dirvinio asiūklio nuovirą skirtą plaukams: paimkite 2 šaukštus žolelių, užpilkite juos termose, stiklinę verdančio vandens. palikite 1 valandai. Perkoškite. O dabar leiskite nuovirui atvėsti ir įtrinkite jį į galvos odą, plaukus, plaukų šaknis. Uždenkite juos celofaninę kepuraitę ir palikite 20 minučių. Po to, plaukus išgręžkite, bet neplaukite. Tiesiog leiskite jiems išdžiūti. Daryti kokią procedūrą galima ne daugiau, kaip kartą per savaitę. Tačiau praėjus 4-5 panaudojimus, jūs pastebėsite plaukų pagerėjimą.
 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: liaudies medicina, plaukų augimas, plaukų gydymas, sveikatos patarimai, plaukų kaukė, plaukai, nuoviras plaukams, Asiūklis, Plaukų slinkimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar