Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 3

Štai ko onkologai jums nepasakys apie eterinius aliejus

Svarbus atradimas!

Šiuo metu vėžys yra vienas iš labiausiai nerimą keliančių šiuolaikinės epochos ligų, nekontroliuojamas nenormalių ląstelių augimas organizme sukelia naviko formavimąsi (paranormal.lt).

Pastebimas didelis onkologinių ligonių skaičius, o priežastis blogi mitybos įpročiai, mažai maistinių medžiagų, cheminių medžiagų, tarša, tabako ir alkoholio vartojimas, stresas ir lėtinės infekcijos.

vėžys, onkologija, moksliniai tyrimai, eteriniai aliejai, nauda

Remiantis straipsniu "Eteriniai aliejai ir jų komponentai, kaip priešvėžiniai agentai: mechanistinis požiūris" (angl. “Essential Oils and Their Constituents as Anticancer Agents: A Mechanistic View”), paskelbtame žurnale JAV Nacionalinė medicinos biblioteka:

"Vėžiu sergančių pacientų mirtingumas yra labai didelis. Problema yra rimtesnė neišvystytose šalyse dėl trūkstamų diagnostikos priemonių, standartinių gydymo metodų ir didelių gydymo išlaidų. Žmonės mokslinėje srityje šiuo metu įveikia šias problemas naudojantis sintetinius vaistus.

Šie vaistai yra specialiai sukurti, kad sustabdytų įvairių navikų augimą. Tačiau šie sintetiniai vaistai taip pat veikia sveikąsias kūno ląsteles, dėl kurių atsiranda kitos negrįžtamo šalutinio poveikio ligos. Chemoterapija taip pat naudojama vėžio gydymui. Dėl didelių sąnaudų, atsparumo vaistams augimo ir šiuolaikinių gydymo būdų šalutinio poveikio mokslininkai pradeda tyrinėti alternatyvius vaistus, kad galėtu rasti naujas chemines medžiagas vėžio gydymui".

Būtent, neigiamos mintys mažina dažnį, kurį mūsų kūnas rezonuoja, o teigimas mąstymas jį kelią. Mūsų kūnas paprastai rezonuoja 62-78 MHz dažniu, o vėžys prasideda 58 MHz dažnio.

Tai reiškia, kad mūsų sveikata gali priklausyti nuo daugelio skirtingų veiksnių.

Pasak garsaus imunologo M. Suhail, vėžys išsivysto, kai branduolys mūsų ląstelių viduje DNR pažeista, o eterinis aliejus gali pataisyti šią žalą ir DNR kodą.

R.O. Becker savo knygoje “Elektrinis kūnas” (angl. “The Body Electric”) teigia, kad mūsų bendra sveikata yra nustatoma pagal elektrinį dažnį ir eterinis aliejus gali pašalinti, bet kokį išorinį dažnį, mes galime būti atsparus ligoms.

Todėl, kadangi eteriniai aliejai turi daug didesnius dažnius, jie gali sėkmingai kovoti su žemo dažnio ligomis.

Tyrėjai sudarė tokį eterinių aliejų ir jų elektrinių dažnių sąrašą:

  • Rožė - 320 MHz
  • Smilkalai - 147 MHz
  • Levanda - 118 MHz
  • Kadagiai - 98 MHz
  • Santalas arba santalmedis - 96 MHz
  • Pipirmėtė - 78 MHz

Šie eteriniai aliejai buvo naudojami tyrimuose ir parodė daug žadančių rezultatų.

Tyrimuose buvo įtraukta 11 rūšių eterinių aliejų, įskaitant šalavijo, pipirmiečio, ramunėlių, levandos, čiobrelio, saldžiojo pankolio ir kartųjį aliejų, nustatyta, kad ramunėlių aliejus turi antioksidacinių savybių, kuris sunaikino 93% krūties vėžio ląstelių, čiobrelių aliejus sunaikino 97% iš jų. Be to, mokslininkai nustatė, kad jazminų ir cinamono aliejus taip pat buvo labai veiksmingi.

Gimdos kaklelio vėžys

Moterims, kurioms buvo diagnozuotas gimdos kaklelio vėžys, buvo skirta tik porą mėnesių gyventi, tačiau naudojant smilkalų aliejų jai padėjo dar keletą mėnesių kovoti su liga.

Vaikas su smegenų vėžiu

Tyrime taip pat dalyvavo 5 metų mergaitė su smegenų vėžiu. Jos tėvai nusprendė sumaišyti saltalo ir smilkalų aliejus, trinti ant kojų ir įtrinti levandų aliejų ant riešo, po kelių mėnesių ji buvo visiškai sveika.

Kepenų vėžys

Tyrimo pacientui buvo suteikta gyventi tik keletas gyvenimo mėnesių, nes jis sirgo kepenų vėžiu, paskutinė stadija. Nepaisant to, eterinių aliejų naudojimas lokaliai į kepenis ir keletą lašų po liežuviu, sumažino naviko dydį ir viena operacija visiškai pašalino ją, ji gyvena sveika ir laiminga.

Smilkalų aliejus

Šis aliejus atskiria kiekvienos vėžio ląstelės branduolį nuo citoplazmos ir blokuoja dauginimąsi. Monoterpenų buvimas sunaikina vėžines ląsteles visais vėžio atvejais ir stadijomis. Be to, aliejus neturi įtakos sveikoms ląstelėms.

Krūties vėžys

Švelnus citrinžolės ir smilkalų aliejus, vartojimas po liežuviu ir vietos, padėjo moteriai su progresuojančiu krūties vėžiu išgydyti save per kelis mėnesius.

Naudingos eterinių aliejų savybės gali būti veiksmingas ginklas prieš įvairių rūšių vėžį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad visada turėtumėte naudoti natūralius aliejus, kurie nėra sumaišyti su alkoholiu ar kitais priedais, siekiant suteikti organizmui naudą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau