Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 9

Sultys - onkoprotektorius su violetiniais kopūstais ir burokėliais

Yra daug būdų apsisaugoti nuo vėžio, įskaitant, laikantis dietos. Pavyzdžiui, sultys su šviežiais vaisiais ir daržovėmis, kurios paprastai vadinama žaliomis sultimis.

Tai natūralių sulčių pavyzdys. Gaminamas tik iš 3 ingredientų, tai vienas iš paprasčiausių natūralių vėžio gydymo būdų. Šias sultis daro ypatingas, jos turi didelį potencialą. (paranormal.lt).

Burokėlių sultys arba burokėlis – atstato kepenis ir apsaugo nuo senėjimo. Burokėliai naudojami, kaip vaistas turint problemų su krauju, ypač gydant anemiją.

violetiniai kopūstai, vėžys, onkologija, apelsinai, raudoni kopūstai

Burokėliai sėkmingai reguliuoja kraujo spaudimą ir yra antipiretiniai. Burokėlių sėklos daugiausia naudojami gydant lytinių organų vėžį.

Sultys su violetiniais kopūstais ir burokėliais

Reikalingi ingredientai:

  • ¼ raudono kopūsto arba violetinio;
  • 3 puodeliai šviežių burokėlių sulčių;
  • Sultys iš 6 apelsinų.

Supjaustykite kopūstą, išspauskite apelsinų sultis ir pridėti burokėlių sultis. Sumaišykite viską galingu maišytuvu. Gerkite šį gėrimą, norėdami kovoti su vėžiu ant tuščio skrandžio per dieną.

violetiniai kopūstai, vėžys, onkologija, apelsinai, raudoni kopūstai

Atlikite šią procedūrą kartą per mėnesį.

Violetinio kopūsto ir apelsinų prevencinis poveikis siejamas su daugybe juose esančiais antioksidantais. Ypač veiksmingas apelsinų sulčių, burokėlių ir kopūstų derinys.

Tačiau šios sultys nėra panacėja. Svarbu atidžiai sekti savo dietą. Šių produktų nauda yra ypač didelė. Ir svarbiausia, jie puikiai suderinami.

Be to, citrusiniai vaisiai yra garsūs dėl savo didelio vitamino C kiekio. Svarbiausia yra laikytis dozės.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar