Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gegužės » 13

Vėžio prevencija: veiksminga priemonė, turinti didelį efektyvumą

Šio gėrimo ingredientai turi savybių, neleidžiančių vystytis vėžinėms ląstelėms, valo kraują ir aktyvina imuninę sistemą!

Siūloma natūrali priemonė prevencijai nuo vėžio iš 3 galingų ingredientų. Rezultate gausite vieną iš paprasčiausių, natūralių vėžio prevencijos priemonių, turintį didelį potencialą. (paranormal.lt)

Prevencinis vėžio poveikis yra susijęs su dideliu kiekiu antioksidantų, kuriuos turi šis gėrimas. Jei nėra pakankamai antioksidantų, atsiranda oksidacinis stresas, kuris yra pagrindinis vėžio rizikos veiksnys.

Kopūstai turi 36 antocianinų nuo vėžio. Šie junginiai yra specialios flavonoidų rūšys, kurios susijusios su apsauga nuo vėžio. Antocianinai turi dvigubą poveikį, palyginant su vitaminu C. Jie beveik akimirksniu stiprina imuninę sistemą ir sukelia idealią natūralią gynybos sistemą.

Mokslininkai mano, kad reguliariai naudojant, kas dieną po apelsiną, šios ligos kelias užkertamas 50%. Apelsinai stiprina imuninę sistemą ir užkerta kelią auglių augimui.

Burokėliai atstato kepenis ir apsaugo nuo senėjimo. Jis naudojamas gydantis kraujo problemas, ypač gydant anemiją. Sėkmingai reguliuoja kraujo spaudimą. Burokėliai dažniausiai naudojami gydyti genitalijų vėžį (sėklidžių ir makšties vėžį).

Antivėžinės sultys su violetiniais kopūstais ir burokėliais

Reikalingi ingredientai:

  • ¼ raudono kopūsto;
  • 100 g burokėlių;
  • 1 apelsinas.

Sudėkite ingredientus į maišytuvą ir įpilkite 300 ml vandens. Sumaišykite iki sklandžios masės. Supilkite į ąsotį, dar įpilkite 700 ml vandens ir sumaišykite.

Šį gėrimą vartokite ant tuščio skrandžio per dieną į mėnesį.

Taip verta sumažinti mėsos, pieno produktų, kviečių miltų ir perdirbtų maisto produktų vartojimą.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar