Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 31

Essiac arbata, žudanti navikus ir vėžio ląsteles

Arbata, žudanti navikus ir vėžio ląsteles, sėkmingai naudojama jau 50 metų!

Essiac arbata yra gerai žinoma dėl savo gebėjimo išvalyti organizmą, sustiprinti imunitetą ir ne tik... Nuolatinis Essiac arbatos vartojimas sumažina peršalimo ir gripo atvejus, pagerina bendrą sveikatos būklę.

Tačiau, ar žinote, kad ši arbata gali nužudyti vėžines ląsteles? Nors, tai sunku patikėti, bet ši arbata padėjo nuo vėžio sergantiems pacientams palaikyti ir išgyventi šiame gyvenime!

Essiac arbatos kilmė, atsiradimas

Sudėtines medžiagas ir receptą, kaip manoma, sukūrė Odžibvų genties indėna, kurie gyveno šiaurinėje JAV dalyje ir Kanadoje. Arbata buvo vadinama "Odžibvų gyvenimo arbata".

Ši arbata buvo panaudotą pirmą kartą Kanadoje, 1920 metais, slaugytojos Rene Caisse, gydant vėžiu sergančius pacientus savo klinikoje, mažame Bracebridge miestelyje, Kanadoje. Ji pastebėjo savo pacientų puikius rezultatus. Po kurio laiko, nusprendė, šį gėrimą padaryti prieinamą visiems sergantiems žmonėms.

Rene Caisse

Essiac arbata gali sumažinti naviko ir vėžio ląstelių išnykimą. Jis sėkmingai naudojamas jau 50 metų!

Essiac arbata susideda iš keturių žolelių, kurios auga Ontario dykumoje: raudonosios guobos karna (Ulmus fulva, Ulmus rubra) (angl. Slippery Elm Inner Bark), vaistinio rabarbaro šaknis (Rheum palmatum, Rheum officinale) (angl. Indian Rhubarb Root), smulkioji rūgštynė (angl. Sheep Sorrel) (Rumex acetosella), varnalėšos šaknis (Arctium lappa) (angl. Burdock Root).

Kaip veikia Essiac arbata?

Essiac arbata detoksikuoja organizmą, gerina imuninę sistemą ir veikia vėžines ląsteles su stipriu antioksidantu. Varnalėšos šaknis, vienas iš pagrindinių ingredientų šios arbatos, kurio sudėtyje yra antioksidantas antrachinonas, kuris, kaip buvo nustatyta, sumažina naviko augimą, ląstelių mutacijos atžvilgiu.

Keletas tyrimų šia tema, parodė, kad Essiac arbata padėjo pacientams sumažinti, simptomų stiprumą, taip pat naviko dydį. Pacientai, kurie buvo įtraukti į šiuos tyrimus, sirgo įvairiomis vėžio formomis, pavyzdžiui, odos vėžiu, prostatos vėžiu, gimdos vėžiu ir storosios žarnos vėžiu.

Kaip skelbiama Gale Encyclopedia alternatyvios medicinos enciklopedijoje (As reported by Gale Encyclopedia of Alternative Medicine):

"Rūgštynės populiarėja, kaip priešnavikinė priemonė, jos gebėjimas suskaidyti ir mažinti patinimus. Pranešama, kad karštas kompresas, padarytas iš rūgštynių, turi įtakos augliams ir cistai.
Rutinas ir polisacharidai esantys rūgštynėse apsaugo nuo auglių ir piktybinių auglių. Beta-karotinas, esantis rūgštynėse, veikia, kaip antioksidantas, didina baltųjų kraujo ląstelių (leukocitai) ir T-ląstelių (ląsteles, kurios žudo vėžį) gamybą.
Chlorofilas valo kepenis, skatina audinių regeneraciją, mažina kasos edemą, stiprina ląstelių sieneles, valo kraują ir gali padidinti rentgeno spinduliams atsparumą. Oksalo rūgštis, turi, taip pat, priešvėžinių savybių. Rūgštynės, taip pat, naudojamos gydant chemoterapijos šalutinį poveikį".

Pagal, 2004 metais paskelbtus tyrimus, alternatyviame leidinyje ir netradicinėje medicinoje, Essiac arbata yra veiksminga slopinant prostatos vėžinių ląstelių augimą.

Essiac arbatos receptas ir ingredientai:

  • varnalėša (angl. Arctium lappa) - (120 gramų), supjaustyti iki žirnio dydžio;
  • rūgštynės (angl. Rumex acetosella) - (80 gramų), susmulkinti į miltelius;
  • guoba (angl. Slippery Elm Inner Bark) - (20 gramų), susmulkinti į miltelius;
  • rabarbara (angl. Rheum palmatum) - (5 gramų), susmulkinti į miltelius.

Paruošimas:

  1. Sumaišomos žolės ir laikomos sandariame stikliniame inde.
  2. Norint, paruošti arbatą, jums reikės 30 gramų žolių mišinio ir 1 ½ litro išgryninto vandens.
  3. Užvirinkite vandenį su žolėmis plieniniame ar ketaus inde, puode.
  4. Puodą įvyniokite į šiltą rankšluostį ir leiskite mišiniui nusistovėti 10-12 valandų.
  5. Kitą dieną, sušildykite vandenį, įsitikinkite, kad nepasiektu virimo temperatūros.
  6. Perkoškite mišinį ir supilkite skystį į keramikinį ar stiklinį indą.

Vartojimas:

Gerkite apie 30 gramų paruošto mišinio, užsigerdami 60 gramų karštu vandeniu. Gerkite kas dieną, prieš miegą, praėjus 2-3 valandoms po vakarienės ant tuščio skrandžio. Po mišinio išgėrimo, nieko nevalgyti iki ryto (išimtinai, valandos laikotarpiu neleidžiama!).

Vartokite šį mišinį, kas antrą dieną, 32 dienas. Po to tęskite, kas tris dienas (po dievų dienų, trečią), iki išgijimo pabaigos. Vartojant šį mišinį visada stebėkite savo sveikatos būklę.

Flora Flor Essence Gentle Detox for the Whole Body 17 fl oz (503 ml) Prieš naudodami šią arbatą, privaloma pasikonsultuoti su gydytoju! Arbata yra labai stipri ir savarankiškai vartojamas šis vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.

Jeigu norite, mišinį galite įsigyti čia (patys pasidomėkite), yra ir daugiau kurie gamina šį produktą, tai ne reklama.

O, jeigu kas įsigis šį preparatą, ir naudos, parašykite komentaruose apie šį produktą. Būkite sveiki!

Essiac arbata, žudanti navikus ir vėžio ląsteles

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda
Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija....

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 17:44 Operuoti Ar Neoperuoti Sąnarius?

Nėra abejonių, kad, pakeitus osteoartrito pažeistą klubo ar kelio sąnario kremzlę dirbtiniu sąnariu, daugelio senjorų gyvenimas pasikeičia,-jei nesioperuotų, jie taip ir liktų sėdėti neįgaliųjų vežimėlyje.

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 15:30 Japonai sprogdino asteroidą – dabar matomi to padariniai
Beveik prieš metus, 2019-ųjų balandžio 5 dieną, Japonijos zondas Hayabusa2 iššovė kulką į asteroidą Ryugu. Šio manevro tikslas buvo dvejopas: atidengti gilesnius asteroido sluoksnius, kad iš jų būtų galima paimti mėginių pargabenimui į Žemę, ir ištirti asteroido struktūrą....

Skaityti daugiau