Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Lapkričio » 12

Liaudiška patirtis nuo septynių ligų

Kiaušidžių policistozė

Paimti žydinčią ugniažolė su šaknimis, nuplauti, padžiovinti ir sumalti mėsmale. Užpilti degtine santykiu 1:1 ir palaikyti 10 dienų šaltoje vietoje. Paruoštą trauktinė perkošti. Vartoti pagal tokią schemą: pirmoji mėnesio dekada - po 1 arbat. šaukštelį, sumaišytą su 50 ml atvėsinto virinto vandens 1 kartą ryte 30 minučių iki valgio; antroji dekada - po 1 valg. šaukštą, sumaišytą su 50 ml atvėsinto virinto vandens 1 kartą ryte 30 minučių iki valgio; trečioji dekada - po 1 valg. šaukštą, sumaišytą su 50 ml atvėsinto virinto vandens 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio. Po to padaryti mėnesio pertrauką ir gydymą pakartoti. Kontraindikacijos: bronchinė astma, epilepsija ir vaikams iki 16 m. amžiaus.

Šizofrenija ir epilepsija

Susmulkinti 50 g rausvosios rodiolės šviežios šaknies, sudėti į tamsaus stiklo indą ir užpilti 0,5 l degtinės. 10 parų laikyti tamsioje vietoje. Vartoti po 10 lašų 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio. Kontraindikacijos: nervų sistemos ligos, hipertoninė liga, cerebrinė aterosklerozė, vegetatyvinė distonija.

Apsinuodijimas maistu

Įpilti į stikliuką degtinės, įberti druskos, gerai išmaišyti ir išgerti. Po 15-os minučių išgerti apelsinų sulčių. Esant būtinybei procedūrą galima pakartoti keletą kartų.

Gūžys ir kiaušidžių cista

Plaktuku susmulkinti graikinių riešutų kevalus, užpilti 0,5 l degtinės ir laikyti šiltoje ir tamsioje vietoje savaitę. Paruoštą trauktinę perkošti ir laikyti šaldytuve. Vartoti po 1 valg. šaukštą rytais, kol baigsis trauktinė. Ši trauktinė padeda nuo bronchito, druskų kaupimosi.

Pragulos

Geras efektas pasiekiamas, jeigu pažeistos vietos patepamos degtinės ir šampūno, sumaišytų santykiu 1:1, mišiniu.

Ūmi ir lėtinė leukozė

50 g dėmėtosios maudos žolės užpilti 0,5 l degtinės. 14 parų laikyti tamsioje vietoje, kiekvieną dieną suplakti. Trauktinę vartoti pagal tokią schemą: po 1 lašą 4 kartus per dieną (8.00, 12.00, 16.00, 20.00 val.) - 4 dienas. Sekančias 4 dienas po 2 lašus tuo pačiu laiku ir t.t. Kas 4 dienos dozę padidinti 1-u lašu, kol pasiekiami 5 lašai. Šią dozę naudoti iki pilno išgijimo.

Ši priemonė taip pat gydo vėžį.

Pastaba: dėmėtosios maudos dozė yra tokia maža, kad iš principo negali sukelti apsinuodijimo augalo nuodais. Tačiau jeigu vis tik atsiranda apsinuodijimo požymiai, tai dozę reikia sumažinti ir keletą dienų pagerti silpną kalio permanganato tirpalą, sumaišytą su pienu.

Saikingas alkoholio vartojimas apsaugo smegenis nuo traumų

Alkoholio vartojimas gali išgelbėti gyvybę arba bent jau sumažinti galvos smegenų pažeidimo riziką dėl galvos traumos. Šią išvadą padarė Kanados medikai, kurie ištyrė 1158 pacientų ligos istorijas. Visi šie pacientai į Toronto ligonines pateko 1988 - 2008 metais dėl galvos traumų.

Pagal tyrimų duomenis, pacientų, kurių alkoholio kiekis kraujyje buvo 0,8-2,3 promilės, išgyveno 24-iais % daugiau, nei blaivių pacientų. Iš pirmos grupės žuvo 28% pacientų, iš antros - 36%. Tačiau tuo pačiu metu tarp pacientų, kurių alkoholio koncentracija kraujyje buvo dar didesnė, mirtingumas buvo 73% didesnis nei tarp blaivių pacientų.

Leistinas vairuotojų alkoholio kiekis kraujyje Kanadoje yra 0,8 promilės. Daugumos kaukolės-smegenų traumų, kurios buvo nagrinėjamos tyrimo metu, priežastimi buvo autoavarijos.

Tarp ligonių, patyrusių nugaros smegenų traumas, kokios nors priklausomybės tart alkoholio koncentracijos ir išgyvenimo nebuvo pastebėta. Tyrimo autorių nuomonę nedidelė alkoholio koncentracija gali kažkokiu būdu sulėtinti galvos smegenų ląstelių žūtį, kai šios ląstelės kenčia nuo deguonies trūkumo dėl po traumų įvykusių kraujotakos sutrikimų.

Pagal tyrimo projekto koordinatoriaus Toronto universiteto daktaro H.Tjeno žodžius, tyrimo rezultatai visiškai nereiškia, kad žmonėms reikia vartoti alkoholinius gėrimus kaip profilaktikos priemonę, nes bet kokio laipsnio girtumas žymiai padidina pavojingų gyvybei nelaimingų atsitikimų tikimybę. Tuo pačiu metu mokslininkų gauti duomenys rodo, kad yra galimybė greitu laiku sukurti naujos klasės preparatus, kurie padidins galimybę išgyventi po galvos-smegenų traumų.

Šiais receptais pasidalinau su draugais, jie labai patenkinti. Dabar siūlau skaitytojams juos išbandyti.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2018 laikas 08:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nemigos

Nemiga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo nemigos, nemiga, receptai nuo nemigos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

01.11.2017 laikas 17:40 Receptai Medus, kiaušinis gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Sviesto, Kiaušinio trynių, Miltų, Medaus

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau