Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 12

Liaudiška patirtis nuo septynių ligų

Kiaušidžių policistozė

Paimti žydinčią ugniažolė su šaknimis, nuplauti, padžiovinti ir sumalti mėsmale. Užpilti degtine santykiu 1:1 ir palaikyti 10 dienų šaltoje vietoje. Paruoštą trauktinė perkošti. Vartoti pagal tokią schemą: pirmoji mėnesio dekada - po 1 arbat. šaukštelį, sumaišytą su 50 ml atvėsinto virinto vandens 1 kartą ryte 30 minučių iki valgio; antroji dekada - po 1 valg. šaukštą, sumaišytą su 50 ml atvėsinto virinto vandens 1 kartą ryte 30 minučių iki valgio; trečioji dekada - po 1 valg. šaukštą, sumaišytą su 50 ml atvėsinto virinto vandens 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio. Po to padaryti mėnesio pertrauką ir gydymą pakartoti. Kontraindikacijos: bronchinė astma, epilepsija ir vaikams iki 16 m. amžiaus.

Šizofrenija ir epilepsija

Susmulkinti 50 g rausvosios rodiolės šviežios šaknies, sudėti į tamsaus stiklo indą ir užpilti 0,5 l degtinės. 10 parų laikyti tamsioje vietoje. Vartoti po 10 lašų 3 kartus per dieną 30 minučių iki valgio. Kontraindikacijos: nervų sistemos ligos, hipertoninė liga, cerebrinė aterosklerozė, vegetatyvinė distonija.

Apsinuodijimas maistu

Įpilti į stikliuką degtinės, įberti druskos, gerai išmaišyti ir išgerti. Po 15-os minučių išgerti apelsinų sulčių. Esant būtinybei procedūrą galima pakartoti keletą kartų.

Gūžys ir kiaušidžių cista

Plaktuku susmulkinti graikinių riešutų kevalus, užpilti 0,5 l degtinės ir laikyti šiltoje ir tamsioje vietoje savaitę. Paruoštą trauktinę perkošti ir laikyti šaldytuve. Vartoti po 1 valg. šaukštą rytais, kol baigsis trauktinė. Ši trauktinė padeda nuo bronchito, druskų kaupimosi.

Pragulos

Geras efektas pasiekiamas, jeigu pažeistos vietos patepamos degtinės ir šampūno, sumaišytų santykiu 1:1, mišiniu.

Ūmi ir lėtinė leukozė

50 g dėmėtosios maudos žolės užpilti 0,5 l degtinės. 14 parų laikyti tamsioje vietoje, kiekvieną dieną suplakti. Trauktinę vartoti pagal tokią schemą: po 1 lašą 4 kartus per dieną (8.00, 12.00, 16.00, 20.00 val.) - 4 dienas. Sekančias 4 dienas po 2 lašus tuo pačiu laiku ir t.t. Kas 4 dienos dozę padidinti 1-u lašu, kol pasiekiami 5 lašai. Šią dozę naudoti iki pilno išgijimo.

Ši priemonė taip pat gydo vėžį.

Pastaba: dėmėtosios maudos dozė yra tokia maža, kad iš principo negali sukelti apsinuodijimo augalo nuodais. Tačiau jeigu vis tik atsiranda apsinuodijimo požymiai, tai dozę reikia sumažinti ir keletą dienų pagerti silpną kalio permanganato tirpalą, sumaišytą su pienu.

Saikingas alkoholio vartojimas apsaugo smegenis nuo traumų

Alkoholio vartojimas gali išgelbėti gyvybę arba bent jau sumažinti galvos smegenų pažeidimo riziką dėl galvos traumos. Šią išvadą padarė Kanados medikai, kurie ištyrė 1158 pacientų ligos istorijas. Visi šie pacientai į Toronto ligonines pateko 1988 - 2008 metais dėl galvos traumų.

Pagal tyrimų duomenis, pacientų, kurių alkoholio kiekis kraujyje buvo 0,8-2,3 promilės, išgyveno 24-iais % daugiau, nei blaivių pacientų. Iš pirmos grupės žuvo 28% pacientų, iš antros - 36%. Tačiau tuo pačiu metu tarp pacientų, kurių alkoholio koncentracija kraujyje buvo dar didesnė, mirtingumas buvo 73% didesnis nei tarp blaivių pacientų.

Leistinas vairuotojų alkoholio kiekis kraujyje Kanadoje yra 0,8 promilės. Daugumos kaukolės-smegenų traumų, kurios buvo nagrinėjamos tyrimo metu, priežastimi buvo autoavarijos.

Tarp ligonių, patyrusių nugaros smegenų traumas, kokios nors priklausomybės tart alkoholio koncentracijos ir išgyvenimo nebuvo pastebėta. Tyrimo autorių nuomonę nedidelė alkoholio koncentracija gali kažkokiu būdu sulėtinti galvos smegenų ląstelių žūtį, kai šios ląstelės kenčia nuo deguonies trūkumo dėl po traumų įvykusių kraujotakos sutrikimų.

Pagal tyrimo projekto koordinatoriaus Toronto universiteto daktaro H.Tjeno žodžius, tyrimo rezultatai visiškai nereiškia, kad žmonėms reikia vartoti alkoholinius gėrimus kaip profilaktikos priemonę, nes bet kokio laipsnio girtumas žymiai padidina pavojingų gyvybei nelaimingų atsitikimų tikimybę. Tuo pačiu metu mokslininkų gauti duomenys rodo, kad yra galimybė greitu laiku sukurti naujos klasės preparatus, kurie padidins galimybę išgyventi po galvos-smegenų traumų.

Šiais receptais pasidalinau su draugais, jie labai patenkinti. Dabar siūlau skaitytojams juos išbandyti.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 08:02 Detektyvų karalienė Agata Kristi
Anglų rašytojos Agatos Kristi intriguojantys detektyviniai romanai pagal tiražą (daugiau nei 4 mlrd. egzempliorių daugiau nei šimtu kalbų) tarp britų leidinių nusileidžia tik Biblijai ir garsiojo dramaturgo bei poeto Viljamo Šekspyro kūriniams....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 22:25 Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?
Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:56 Situation Update – Nov. 30th – Is Joe Biden preparing to CONCEDE? Rumors emerge of Biden seeking pardon deal from Trump

By some accounts, Joe Biden is preparing to concede the election and is reaching out to Trump to negotiate a pardon for all the crimes committed by himself and his family members.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:43 Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
Neprotingų gyvūnų gražesni, spalvingesni, ryškesnės išvaizdos būna patinai. Stengiasi atkreipti kitos lyties dėmesį ir po įnirtingos kovos su kitais norinčiaisiais patelę renkasi nugalėtojas. Pas mus atvirkščiai - puošiasi, ryškinasi, vilioja ir po varžytuvių su kitomis norinčiomis vyrą renkasi mote...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 07:55 Silkės salotos/mišrainė su obuoliais ir avokadais
Aš šias salotas-mišrainę su silkę gaminu kiekvienais metais per Kūčias, nes ji yra mano šeimos mėgstamiausia. Kad nepažeisti įvairių tradicijų, tuomet pasigaminu ir veganišką majonezą, kad nebūtų naudojami gyvulinės kilmės produktai....

Skaityti daugiau