Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 22

Man pagelbėjo indiškas jūros ryžius. Naudingas nuo poliartrito, reumatizmo, osteochondrozės

Papasakosiu istoriją, kurią išgirdau iš savo senos kaimynė. Ji stiklainyje visada turėdavo indiško jūros ryžio. Tai gėrimas, šiek tiek panašus j garsųjį arbatos grybą. Kartą užėjau pas ją pasiskolinti druskos, ji įpylė šio gėrimo man į puodelį ir papasakojo, kad kažkada šis gėrimas ją tiesiog išgelbėjo. Kaimynės šeimoje iš kartos į kartą paveldima baisi liga poliartritas. Jos mama dėl šios ligos, sulaukusi vos 50 metų, nebegalėjo dirbti, negalėjo užsiimti net namų ruošos darbais. Sąnariai deformavosi ir baisiai skaudėjo. Net šaukštą sunkiai nulaikydavo. O mano kaimynė poliartritu susirgo, būdama 40 metų. Kai sąnariai pradėjo tinti, kaimynė labai nusiminė, nes ji neturėjo, kas ja pasirūpintų. Lankėsi pas gydytojus, gydėsi sanatorijose, bet pagerėjimo nebuvo. Tada kažkas jai patarė nueiti pas vieną žiniuonę, kuri liepė gerti smiltyninių šlamučių antpilą, dar davė indelį su saujele jūros ryžio grūdelių, paaiškino, kaip paruošti antpilą. Po pusmečio gydymo jos sveikata žymiai pagerėjo. Guzai virš sąnarių sumažėjo, skausmai atslūgo. Todėl jau 20 metų mano kaimynė nesiskiria su šiuo gėrimu - geria profilaktiškai, kai sąnarius nors kiek pradeda mausti sąnarius, dar ir kaimynams bei draugams padalina.

Sudomino mane kaimynės istorija, paprašiau jos kelių to ryžio grūdelių ir pradėjau juos auginti namuose. Nėra sudėtinga užsiauginti ryžį namie: jums prireiks vos 10 kruopelių. Sudėkite jas į stiklainiuką nuo majonezo (tik jokiu būdu prieš tai neplaukite jo nei su ūkiniu muilu, nei su kitokia plovimo priemone. Ypač negatyviai ryžis reaguoja į sodą). Geriausia stiklainiuką nuplikyti verdančiu vandeniu arba sterilizuoti garais. Stiklainį iki viršaus pripilkite vėsaus virinto vandens ir įmeskite 5 razinas ar porą džiovintų abrikosų, uždenkite marlės gabalėliu, dėkite į spintelę, kur sausa, normaliai šilta ir nepatenka tiesioginiai saulės spinduliai. Ryžis maitinsis dvi paras. Antros dienos vakare reikia atsargiai nukošti antpilą per marlę, kad nepasimestų kruopelės, ir toje pačioje marlėje nuplauti kruopeles vėsiu vandeniu. Tada vėl užpilkite vandeniu ir įdėkite razinų arba džiovintų abrikosų. Antpilą šį jau galima gerti, nors jis dar yra labai silpnas. Bet geriau pasikraukite kantrybės ir auginkite savo kruopeles, nes gydymui būtina turėti valgomąjį šaukštą ryžio, o geriau - dvi, kad būtų galima užpilti iškart du stiklainiukus, o antpilą būtų galima gerti kiekvieną dieną.

Mūsų šeimoje poliartritu neserga niekas, bet mane ir vyrą vargino chondrozė. Nusprendžiau: jei šis ryžis gydo nuo poliartrito, jis turi padėti ir nuo osteochondrozės. Ir iš tiesų padėjo. Jau po 2 mėnesių mums abiem sumažėjo skausmai, net ir slanksteliai, kurie anksčiau skaudėjo juos paspaudus, pasidarė mažesni ir ramesni. Antpilą naudojome taip: gėrėme po stiklinę ryte ir vakare, o antpilo likučius pašildydavome ir įtrindavome skaudančias vietas.

Tai va, indiškas ryžis naudingas ir nuo reumatizmo, ir nuo osteochondrozės.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau