Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 15

Manipuliavimas žmogumi gali baigtis blogai

Manipuliavimas žmogumi gali baigtis blogai

Kai gydytojas nori padėti psichikos sutrikimų turinčiam žmogui, jis naudoja psichologinį poveikį, kad sugrąžintų pacientą į visuomenę, padėtų pataisyti santykius su šeima ir draugais. Tačiau yra manipuliatorių, kurie bando daryti spaudimą artimam žmogui, kad pajungtų jį savo interesams.

Tiek vyrai, tiek moterys gali manipuliuoti savo partneriais. Atrodytų, kad vyras yra stiprus, drąsus ir pasitikintis savo charakteriu. Moteris šalia jo jaučiasi bejėgė. Tačiau ji sugeba priversti vyrą "šokti pagal savo dūdelę" pasitelkdama psichologines technikas. Ne veltui merginos mėgsta lankyti įvairiausius mokymus, kursus ir seminarus, kuriuose įgyja žinių apie manipuliavimą vyrais. Moteriškajai lyčiai visada pavyksta įtikinti vyrą savo teisumu.

Skanu: "Tai drėgniausias ir gardžiausias pyragas, kokį esu ragavęs": šokoladinis pyragas iš paprastų ingredientų (dalinuosi šiuo receptu)

Kaip žinoti, ar kas nors bando jumis pasinaudoti?

Kai būsite laisvas ir pasiruošęs naujiems santykiams, ši dama prie jūsų prieis be jokių įžangų. Saugokitės, jei jus sustabdys pažįstama ar tiesiog maloni mergina ir staiga pradės apipilti komplimentais. Jums bus priskiriamos net tos dorybės, kurių niekada nebuvo. Gerai pagalvokite, ar įmanoma patikėti įžūliomis liaupsėmis, nes jums paskirtas vaikščiojančios piniginės ir paklusnaus berniuko vaidmuo.

Toliau seka užuominos, kad tokiam vaikinui kaip tu reikia vertos antrininkės, kuri, žinoma, yra ji pati. Mergina gali būti graži, madingai apsirengusi ir puiki šeimininkė. Tu ir mirktelėti nespėsi, ji ras kelią į tavo širdį per skrandį, sužinos apie tavo pomėgius, interesus ir pradės diskutuoti šiomis temomis, parodydama kompetenciją ir gyvą protą.

Įdomu: Nelįskite vyrui į sielą - jis to neatleis

Trečia, ji atsisakys moteriško patrauklumo ir bandys tave suvilioti į lovą. Visi metodai yra geri, kai kalbama apie vyro kontrolę. Ašaros, įžeidinėjimai, pykčio priepuoliai, jautrios istorijos iš jos gyvenimo (dažniausiai išgalvotos) panaudojami jų naudai. Kaip nesigailėti bejėgės žiaurių aplinkybių aukos!

Skanu: "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)

Nedrįskite į visa tai žiūrėti rimtai! Būsi pririštas prie trumpo pavadėlio ir iš tavęs bus iščiulpti visi uždirbti pinigai. Patikėkite, jūs atiduotumėte bet ką, kad tik jus paliktų ramybėje. Bet ne ten, iš gražuolės manipuliatorės nagų tavęs nepaleis.

Suplanuota laimė

Mano nuomone, niekas negali būti laimingas per prievartą. Santykiai šeimoje turi būti nuoširdūs ir atviri. Mergina mano, kad ji geriau už jaunuolį žino, ko jam reikia, kaip jis turėtų gyventi. Galbūt tai neblogas variantas priekabiautojui. Bet asmeniškai aš nenoriu tokios primestos laimės.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau