Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Vasario » 12

Slaptas noras išsipildė po 2-3 dienų. Sužinok, kaip tą padariau!

Mano noras išsipildė! Tai tikrai veikia. Sugalvokite tyliai sau norą. Paspauskite patinka + dalintis ir palikite komentarą, kad noras išsipildytų.

Tai labai retas mūsų visų mylimo gerojo norų talismano darbas.

Visi žmonės svajoja apie laimę, kažkas apie didelę ir šviesią meilę, kažkas tiesiog pripildyti  savo namus sėkme ir gerbūviu.

mano noras išsipildė, išsipildė, laimė, talismanas

Kai kalbam apie laimę, kiekvienas nusikelia į savo svajones apie kažkokius tolimus, kartais nepasiekiamus idealus. Bet, kai gyvenimas toks sudėtingas, o laimė – tai juk taip paprasta , tai ir pradėti reikia nuo paprasto.

Laimės ir turto talismanas — sugalvokite norą ir jis išsipildys po 2-3 dienų!

Reikia sugalvoti norą, ko jūs labiausiai norėtumėt, ir tuo pačiu žiūrėkite į paveikslėlį. Jis turi neįtikėtinos galios.  Juks mes visi žinom, kad šis talismanas neša turtus ir daugelis namuose netgi turi tokią statulėlę, o gal ir kelias.

Taigi:

Aš pati išbandžiau. Ir mano laimei nėra pabaigos! Mano noras išsipildė!Aš ir savo draugams papasakojau – veikia, dabar 100% galiu rekomenduoti ir Jums!

Kaip sako Snežanos Tichonovos mokytoja, fengšui karalienė Lilian Tu:

„Jei jus ryte pasitinka turtų talismanas, jūs turėsit daug galimybių pasijuokti“.

Geriau ir nepasakysi! Pasikvieskite šį talismaną tiesiog dabar ant savo sienos. Tebūnie jis jūsų nuolatiniu svečiu.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau