Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 9

Medaus Veido Kaukė Išvalys Odą Ir Suteiks Jai Sveiką Spalvą

Medaus kaukė - būdas pasinaudoti medaus vertingomis gydomosiomis savybėmis. Medaus pritaikymas veidui matomas rezultatas.

Taigi, medus tepamas ant odos valo poras. Jo vaškinė konsistencija taip pat padeda pašalinti nešvarumus ir negyvą ląstelių sluoksnį.

Medaus kaukės gaminimas

Paruošti kaukę yra labai paprasta. Jūs tiesiog turite įsitikinti, kad nesate alergiški medui.

Kai patikrinimas bus atliktas į lėkštę įdėkite kelis šaukštus medaus. Pirštai medų tepkite ant veido. Leiskite medui veikti jūsų veido odos paviršių nuo 10 iki 20 minučių. Pasibaigus šiam laikui, nuplaukite medų, kol bus visiškai pašalintas.

Baigę pastebėsite, kad jūsų oda atrodo daug šviesesnė ir gaivesnė. Taip jums padės geriau kovoti su mažomis infekcijomis, kurios dažnai slepiasi po veido skaistalais.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.01.2020 laikas 22:21 Smegenų kraujagyslių valymas juodų kmynų aliejumi: paprastas receptas

Rytuose, apie juodąjį kmyną sako: „Gydo viską, išskyrus mirtį“... Mes siūlome veiksmingą ir paprastą priemonę, skirta valyti smegenų kraujagysles.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 21:20 Operos vaiduoklis: piktadarybė meilės vardan
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 20:52 Po juoda vėliava tikros ledi

Yra manoma, kad piratavimas – tai rūsčių vyrų privilegija. Yra išlikę daugybė pasakojimų, legendų apie bekraščius vandenynus skrodžiančius laivus, kuriuose plaikstėsi juoda piratų burė, ir apie nesuskaičiuojamus lobius, kuriuos piratai paslėpė negyvenamose salelėse. Pasirodo, kad piratų lai...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:59 Šokiruojanti virėjo išpažintis: kur „viskas yra įskaičiuota“ arba eilinis melas

Vienas virėjas, kuris dirba „Viskas yra įskaičiuota“ viešbučių sistemoje, nusprendė atskleisti kelias pagrindinias viešbučių gudrybes.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:45 Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų
Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.

Skaityti daugiau