Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.0K) Komentarų: (0) (11.04.2018 - 13:15)

Citrina, bananas ir medus nuo raukšlių. Aš pasakysiu, kaip pasigaminti šį gamtos botoksą!

Naudinga kaukė!

bananas, botoksas, citrina, veido kaukė, medus, raukšlės, receptas

Raukšlės pati baisiausia turbūt problema pas moteris, nors ir bandoma spręsti šias problemas įvairiais kremais, jie ne visi padeda.

Bet yra toks receptas, kurį gali pasigaminti tiek moterys, tiek vyrai. Tai paprastas kremas, bet efektyvus, juolab čia naudojami tik natūralūs produktai ir kas svarbiausia žinosite, ką tepate ant savo veido... Mes visi žinome, kad kartais kas yra brangu, tai dar nereiškia natūralu ir veiksminga. Šiai namie pasigaminti priemonei jums daug nekainuos, o jei ir nusivilsite, per daug nepergyvensite....

Tad, kad galėtumėte pasigaminti namuose savo gamybos botoksą, naudokite šiuos ingredientus:

  • 1 bananą;
  • kelis lašelius citrinos sulčių;
  • 1 šaukštą medaus.

Paruošimas:

Ką jums reikia padaryti, tai supjaustyti bananą ir šiek tiek suspausti, įpilti citrinos sulčių iš pusės citrinos ir įdėti 1 šaukštą medaus. Maišykite, kol gausite pasta.

Naudojimas:

Banano žievelės vidumi pasidarykite veido masažą. O po to, dėkite veido kaukę ir leiskite jei veikti 15-20 minučių. Praėjus šiam laikui, nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir uždėkite ant veido tonizuojančio ar šalto vandens, kad galėtumėte uždaryti poras. Dėkite drėkinamą kremą ir viskas.

O jeigu šis kremas jums buvo naudingas, spauskite patinka ir pasidalinkite su draugais.

Citrina, bananas ir medus nuo raukšlių.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar