Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 11

Citrina, bananas ir medus nuo raukšlių. Aš pasakysiu, kaip pasigaminti šį gamtos botoksą!

Naudinga kaukė!

bananas, botoksas, citrina, veido kaukė, medus, raukšlės, receptas

Raukšlės pati baisiausia turbūt problema pas moteris, nors ir bandoma spręsti šias problemas įvairiais kremais, jie ne visi padeda.

Bet yra toks receptas, kurį gali pasigaminti tiek moterys, tiek vyrai. Tai paprastas kremas, bet efektyvus, juolab čia naudojami tik natūralūs produktai ir kas svarbiausia žinosite, ką tepate ant savo veido... Mes visi žinome, kad kartais kas yra brangu, tai dar nereiškia natūralu ir veiksminga. Šiai namie pasigaminti priemonei jums daug nekainuos, o jei ir nusivilsite, per daug nepergyvensite....

Tad, kad galėtumėte pasigaminti namuose savo gamybos botoksą, naudokite šiuos ingredientus:

  • 1 bananą;
  • kelis lašelius citrinos sulčių;
  • 1 šaukštą medaus.

Paruošimas:

Ką jums reikia padaryti, tai supjaustyti bananą ir šiek tiek suspausti, įpilti citrinos sulčių iš pusės citrinos ir įdėti 1 šaukštą medaus. Maišykite, kol gausite pasta.

Naudojimas:

Banano žievelės vidumi pasidarykite veido masažą. O po to, dėkite veido kaukę ir leiskite jei veikti 15-20 minučių. Praėjus šiam laikui, nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir uždėkite ant veido tonizuojančio ar šalto vandens, kad galėtumėte uždaryti poras. Dėkite drėkinamą kremą ir viskas.

O jeigu šis kremas jums buvo naudingas, spauskite patinka ir pasidalinkite su draugais.

Citrina, bananas ir medus nuo raukšlių.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 21:36 Štai, kaip galima išvalyti organizmą, kad niekada nesirgtume ir nejaustume nuovargio
Tai labai lengva! Aštrus imbieras yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių prieskonių planetoje. Jis turi didelę maistinę vertę ir yra naudojamas tiek gaminimui, tiek gydymui.

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau