Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Gegužės » 17

Naminės tabletės nuo alergijos

Atrodytų, šiais laikais, kai medicina gali pasiūlyti daugybę priemonių nuo įvairių ligų, turėtų būti ne taip jau ir sunku atsikratyti alergijos. Dar prieš maždaug dvidešimt metų buvo neįmanoma patekti pas alergologą, nes jų tiesiog buvo mažai. O dabar galima atlikti bet kokius tyrimus alergijai nustatyti ir planingai bandyti jos atsikratyti. Aš irgi taip maniau, kol pavargau vaikščioti pas įvairius specialistus, deja, vaikščiojau nesėkmingai. Alergija mane užklumpa nepriklausomai nuo metų laiko, dažnai bėrimai atsiranda ir žiemą. Vasarą tokie priepuoliai pasitaiko net rečiau. Bet, matyt, to priežastis - mano pačios gydymasis.

Kartą sužinojau, kad nuo senų laikų «raudonukė» buvo gydoma vandens augalais, kurie būdavo atsargiai renkami, džiovinami, iš jų ruošiami liaudiški vaistai. Tie augalai - tai plūdenos. Jų galima pamatyti net miesto tvenkiniuose. Bet vaistams ruošti geriau rinkti augalus toliau nuo miesto, kur nėra pramonės įmonių ir gamyklinio oro užterštumo. Pasidomėjau žinynuose ir įsitikinau, kad plūdenomis iš tikrųjų galima gydytis. Ėmiau jas rinkti ir vartoti kelis kursus per metus. Mane patraukė tai, kad su plūdenomis galima išgydyti net lėtinį hepatitą.

Tai supratau, kai pirmą kartą pabandžiau atsikratyti perštinčio kūno bėrimo. Peršulys praėjo jau po dviejų dienų nuo spiritinės trauktinės vartojimo pradžios.

1 arbatinį šaukštelį šviežių, gerai nuplautų plūdenų žolės užpilti 50 ml medicininio spirito, palaikyti septynias dienas, nukošti, nuspausti. Vartoti po 20 lašų tris kartus per dieną su trupučiu vandens.

Vėliau išmokau pasigaminti savo tabletes, kurias galėjau vartoti bet kokiu metų laiku, net kai ir neturėdavau šviežių plūdenų. Pirmiausia reikia paruošti miltelius iš džiovintų plūdenų, paskui sumaišyti juos su medumi (lygiomis dalimis). Iš šios masės suvolioti nedidelius rutuliukus (žirnio dydžio). Juos vartoti po vieną ar du tris kartus per dieną.

Per dvejus metus praktiškai visiškai atsikračiau alergijos. Odos paraudimas atsiranda labai retai, greit praeina ir nesukelia tiek nemalonumų, kaip anksčiau.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau