Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 23

Naujas blogas ženklas JAV: žaibas trenkė į Laisvės statulą

2020 m. birželio 23 d. Niujorkas susidūrė su labai keistu reiškiniu, kurių padaugėjo labai dažnai, žaibavimu, privertęs vietinius fotografus bėgti ant stogų ir pradėti fotografuoti atminčiai:

Taigi, kažkaip, atsitiktinai ar nelabai sutapo, kad TRYS ar KETURI iš eilės žaibai smogė į Laisvės statulą:

Šio paminklo aukštis yra 93 metrai, todėl žaibo smūgis yra gana natūralus, tačiau dar 2020 m. birželio 5 d. žaibas trenkė į Vašingtono paminklą:

O šiaip, su Laisvės statula pastaruoju metu vyksta kažkas keisto.

Dešinėje rankoje statula laiko fakelą, o kairėje rankoje, prie savo kūno laiko lentelę su užrašu JULY IV MDCCLXXVI, tai yra „1776 m. liepos 4 d. (JAV nepriklausomybės deklaracijos priėmimo data). Ankščiau, ši lentelę atrodė maždaug taip: 

Mistika, Kospiralogija, JAV
Mistika, Kospiralogija, JAV

O dabar atrodo taip:

Mistika, Kospiralogija, JAV

O kokią naktį, buvo nupjautos lentelės kampai niekas nežino ir iki šiol visi šį stebuklą priskiria Mandelos efektui:

Dėl Mandelos efekto mes nesame užtikrinti, nes paprastai eina sinchroninis visų informacinių šaltinių virsmas ir praeitis lieka tik žmonių galvose, o čia toks keistas „liapsusas“.

Tačiau žaibas, trenkiantis į antrą pagal svarbą JAV simbolį ir iškarto po to, kai žaibas trenkė į pirmąjį svarbiausią simbolį, yra nebe Mandelos efektas, o labai blogas ženklas JAV, todėl stebėkime įvykių raidą ir toliau.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:30 Viešbučio su vaiduokliais 311 kambario istorija
Viešbutis „Read House“ Čatanugos mieste Tenesio valstijoje laikomas viena iš vietinių įžymybių. Viskas dėl keistų įvykių, nutikusių viename iš viešbutyje rengiamos ekskursijos, per kurias išsamiai pasakojama apie įvykius 311 kambaryje....

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 14:18 Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Skaityti daugiau

13.08.2020 laikas 21:41 Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna

Skaityti daugiau