Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 25

JAV senatas įsakė kariškiams viską papasakoti apie ateivius ne vėliau, kaip per 180 dienų

Žvalgybai ir specialioms tarnyboms atsakingas JAV senato komitetas balsavo už dekretą, reikalaujantį, kad žvalgyba ir Gynybos departamentas pateiktų išsamius duomenis, surinktus apie vadinamuosius „neatpažintus atmosferos reiškinius“, įskaitant NSO invazijas, kurias pastaraisiais metais užfiksavo karinio jūrų laivyno lakūnai viešą analizę.

Kasmetiniame žvalgybos patvirtinimo įstatymo projekte, kuris laukia visiško Senato priėmimo, esanti nutartis išprovokavo neįtikėtiną Kapitolijaus kalno diskusiją. Senatoriai užduoda klausimą: kaip aktyviai vyriausybė stebi nežinomos kilmės super-tech orlaivius, skraidančius virš JAV?

Ši rezoliucija, lyg ir įteisins šią problemą. Dabar žmonės galės kalbėti apie NSO, užduoti klausimus apie NSO ir nebijoti, kad jie bus išjuokti, kaip folijų kepurių nešiotojai. Taigi, visa tai yra nepaprastai svarbu, tai teigia vyresnysis Pentagono žvalgybos pareigūnas ir Senato pareigūnas Christopher Mellon, kuris taip pat reikalavo atlikti daugiau tyrimų šia tema.

Taigi, dar karta pranešame, kad nacionalinės žvalgybos direktorius ir gynybos ministras per 180 dienų po balsavimo turi pateikti Senatui ir visuomenei viešą situacijos analizę, kurioje bus leidžiami, kai kurie slapti priedai.

Po „skraidančios lėkštės“ katastrofos Rosvelyje žmonės, kurie bandė iškelti NSO temą, valdininkai išjuokė, nes oficialiai NSO nėra, įdomų, ką dabar kalbės valdininkai, ir Lietuvos žurnalistai, ar nebus taip, kad eilinį kartą jie bus teisūs, neprisimindami, ką kalbėjo, prieš 10-15 metų.

Akivaizdu, kad per kitas 180 dienų Pentagonas pateiks visuomenei išsamią ataskaitą ir ateis tas pats ATSKLEIDIMAS. Greičiausiai tai bus padaryta ankščiau nei per 180 dienas, dar prieš JAV rinkimus, po kurių Trampas įžengs į istoriją, kaip asmuo, kuris pirmasis ir vienintelis įvykdė savo pažadą pasakyti rinkėjams tiesą apie „skraidančias lėkštes“. Po kurio jis gaus 70 procentų rėmėjų balsų, taigi mes stebėkime įvykių raidą.

Tad, nebe daug liko tik 180 dienų. Daugiau skaitykite...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau