Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 18

Pentagonas Atsisakė Komentuoti NSO Vaizdo Įrašą Afganistane

Šis vaizdo įrašas buvo padarytas JAV kariškių Kandaharo provincijoje Afganistane 2011 m., o tada patalpintas internete. JAV kariuomenė atsisakė komentuoti, tačiau vakar į viešą klausymą, Sue Gough atstovė spaudai pagal UAP, pateikė oficialų atsakymą:

„Negaliu nieko pasakyti apie vaizdo įrašo kilmę ar autentiškumą. Aš nieko daugiau neturiu ką jums pasakyti“.

Vaizdo įrašas buvo užfiksuotas iš apžvalgos bokšto, naudojant naktinio matymo priešgaisrinės kontrolės sistemą. Keturi NSO pasirodė virš kalnų ir išleido mažesnių objektų girliandas (paranormal.lt naujienos - https://paranormal.lt).

NSO, Vaizdo, Įrašą, Afganistane, Ateiviai, lėktuvas „Thunderbolt“ A-10

lėktuvas „Thunderbolt“ A-10

Įdomu tai, kad dėl JAV karinės bazės, šalia kurios vyko šie įvykiai, palaikymo buvo iškviestas lėktuvas „Thunderbolt“ A-10, kuris atakavo du iš keturių objektų, tačiau, kai dūmai išsisklaidė po pataikymo, objektams jokio nuostolio nepadarė, jie net nepajudėjo iš vietos, ne centimetro.

Labai įdomus video, ypač atsižvelgiant į tai, kad Pentagonas ir toliau atsisako paaiškinti tą, kas tą dieną nutiko Afganistane.

Be to, apie tokių objektų atsiradimą per karą Afganistane, skirtingais metais, pranešimų buvo ir daugiau JAV kariškių. O ką jūs manote kas tai? Šiaip kadrai labai įspūdingi... ir labai reti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau