Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Kovo » 6

„Pfizer“ direktorius neleidžiamas į Izraelį dėl ... skiepo neturėjimo

„Pfizer“ generalinis direktorius Albert Bourla atšaukė numatomą vizitą į Izraelį po to, kai paaiškėjo, kad jis nėra paskiepytas nuo koronaviruso, penktadienį pranešė N12, rašo jpost.com:

Ataskaitoje pažymėta, kad Bourla, taip pat delegacijos nariai, kurie turėjo jį lydėti jo vizito metu, nariai negavo antros vakcinos dozės.

Dėl to buvo nuspręsta vizitą atidėti kelioms dienoms, o tai taip pat sukėlė logistikos problemų dėl artėjančių rinkimų Izraelyje.

Bourla gruodį sakė, kad jis dar negavo vakcinos, nes nenorėjo „sutrumpinti eilės kitiems“ ir lauks, kol jo amžiaus grupei neateis eilėje dėl skiepų. Taigi jis gavo pirmąją dozę, tačiau antrosios dar negavo.

„Mes ir toliau esame suinteresuoti aplankyti Izraelį ir susitikti su sprendimus priimančiais asmenimis“, - pranešė N12,  „Pfizer“ atstovas. - Tikėtina, kad vizitas į Izraelį bus numatytas vėlyvą pavasarį.

Bourla praėjusią savaitę pateko į antraštes, kai interviu „NBC News“ Izraelį pavadino „pasauline laboratorija“, kai reikalas einą, dėl  koronaviruso vakciną įvedimo, pažymėdamas, kad „jie naudoja tik mūsų vakciną“.

Paklaustas, ar įmanoma užkrėsti kitus, gavus dvi vakcinos dozes, jis atsakė: „Tai, ką reikia patvirtinti, o realūs duomenys, kuriuos gauname iš Izraelio, ir kiti tyrimai padės mums tai geriau suprasti. "

Pfizer neatsakė į „The Jerusalem Post“ prašymą pakomentuoti.

Paranormal Komentaras: Kaip matote, skiepijimo situacija yra gana keista: pagrindinio vakcinų gamintojo vyriausiasis direktorius kažkodėl neskuba gydytis nuo kovido. Panaši situacija yra ir su „Pfizer“ konkurentų kūrėjais.

Devintajame dešimtmetyje buvo panaši situacija, kai pasirodė labai įdomus metodas dėl regos korekcijos atliekant nedidelę chirurginę intervenciją ragainei. Operacija kainavo didelius pinigus, ir prie institutų rinkosi minios norinčių žmonių, norinčių gydytis prikišus rankas.

Operacijos poveikis buvo tikrai fenomenalus - žmonėms, turintiems trumparegystę, akys tapo panašios į erelį. Bet efektas nebuvo ilgas, o tada žmogus vaikščiojo su lazda. Bet ką apie tai kalbėjo protingi žmonės ir nepriklausomi gydytojai?

O jie kalbėjo: pažvelk į akių chirurgijos šviesulius! Dienomis jie stovi prie stalo, daro pinigus, bet ... kažkodėl patys nešioja akinius. Tikriausiai jie nenori griauti eilės, kuri yra susidariusi. Atrodo, kad čia susidaro panaši situacija, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.04.2021 laikas 08:54 Tatuiruotės ir jų magiška galia
Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame....

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 22:23 Svarbus Tarptautinis Mokslinis Perspėjimo Pranešimas | 4 Dalis

4 dalis - Prie pasaulio mokslininkų, demaskuojančių didžiausią XXI amžiaus aferą, prisijungė ir lietuvių mokslininkė AUŠRA BLAŽĖNIENĖ. Mokslininkės komentaras laidoje. SUSTABDYKITE: terorą, beprotybę. manipuliavimą, diktatūrą, melą ir didžiausią 21 amžiaus sveikatos apsaugos apgaulę.

...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 18:18 Viena žiauriausių avarijų istorijoje: kaip įvyko „Byford Dolphin“ katastrofa
Norint vykdyti naftos ir dujų operacijas jūroje, reikia įrengti ir prižiūrėti dideliame, maždaug 50 metrų gylyje esančią įrangą. Tam, kad nardytojai pasiektų tokį gylį, jie turi nusileisti ir pakilti ypač atsargiai. Taip pat reikia skirti laiko slėgio sumažinimui, kad išvengtų siaubingos dekompresin...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 17:51 Jei įvyktų tokia nelaimė - skristi į kosmosą taptų nebeįmanoma

Kosminės šiukšlės – neveikiantys palydovai, raketos ir jų dalys – tampa vis didesne problema. Vienas iš didžiausių pavojų yra jų susidūrimai: du objektai, lekiantys kilometrų per sekundę greičiu vienas kito atžvilgiu, susidūrę pažyra į šipulius, kurie gali sunaikinti gretimus objektus...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 21:13 Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje
Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 08:18 Genetic vaccines: Are they the new thalidomide?
Many Americans have heard the news account of Dr. Gregory Michael, a 56-year-old Florida physician who, after receiving his first dose of a Pfizer COVID vaccine on December 18 of last year, was hospitalized three days later....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 At least 60 percent of all new Covid-19 “cases” are occurring in people who were already vaccinated
Dr. Harvey Risch, a professor of epidemiology at Yale University, has calculated that upwards of 60 percent of all new “cases” of the Wuhan coronavirus (Covid-19) are occurring in people who were already “vaccinated” for the disease....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 Trump email announcement says refusing Covid-19 vaccination is “deranged pseudoscience”
In an email blast sent out to his supporters on Monday, former President Donald Trump bashed those who are just saying no to the experimental Wuhan coronavirus (Covid-19) gene therapy injections being administered under his “Operation Warp Speed” mass vaccination scheme....

Skaityti daugiau