Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 7

4 kvailos klaidos, kurias per pasimatymus daro beveik visi vyrai: kaip turėtų reaguoti moteris

4 kvailos klaidos, kurias per pasimatymus daro beveik visi vyrai

Psichologas Davidas Coplandas nustatė 4 tipines vyrų pasimatymų metu daromas klaidas, kurios smarkiai sumažina jų galimybes išsaugoti ryšį.

Pasimatymai gali teikti daug džiaugsmo ir malonumo. O jei jie nuobodūs, gali nepavykti. O kartais vyrai patys kalti, jei moteris nusivilia ir entuziastingai nesvarsto kvietimo pasikalbėti dar kartą.

Psichologas Deividas Koplandas nustatė keturias dažniausiai pasimatymų metu daromas vyrų klaidas, kurios daug kartų sumažina jų galimybes tęsti bendravimą.

1 klaida. Nuobodūs pokalbiai

Tikėdamasis padaryti įspūdį savo merginai, vyras pradeda entuziastingai kalbėti apie mokslinę fantastiką, šviesolaidžio istoriją telekomunikacijose, sportą, darbą ar kitomis temomis, kurios akivaizdžiai nedomina jo pašnekovės. Tiesa ta, kad moterys dažnai atsiduria tokioje situacijoje, kai vyras per pasimatymą pradeda diskutuoti jai nesuprantama ir neįdomia tema.

Kai vyras ilgai kalba apie interneto greitį, kompiuterių galimybes ar gravitaciją, moterys gali tik palinguoti galva ir nusišypsoti. O po pusvalandžio ar valandos jos nori tik išeiti.

Vyrai taip elgiasi todėl, kad dažnai jaučiasi kvailai nepažįstamų moterų draugijoje, todėl pradeda kalbėti temomis, kurias geriausiai išmano.

Jei taip elgiasi jūsų naujasis draugas, neskubėkite jo nurašyti - greičiausiai jis tik bando padaryti jums įspūdį. Galite sklandžiai pakeisti pokalbį kita tema arba prajuokinti jį ir subtiliai užsiminti, kad mieliau kalbėtumėte apie ką nors kita.

"Būkite sąžininga su vyru ir nebijokite jo pertraukti bandydama perkelti pokalbį kita tema. Jis gali nežinoti, kad kalba per daug arba kad jūsų tema nedomina. Jei apsimesite, kad domitės, tai jį dar labiau įkvėps", - rekomenduoja psichologė.

Beje, reakcija į bandymą nutraukti neįdomų pokalbį taip pat bus labai svarbi. Vyras gali atsiprašyti ir pereiti prie ko nors kito, gali nusivilti ir šiek tiek įsižeisti, taip pat - jam gali būti gėda ir jis bijos pažvelgti į moterį. O moteris gaus daugiau informacijos apie naująjį vyrą.

2 klaida. Jis nepasirodė pasimatyme arba pavėlavo

Tokią klaidą galima net pavadinti lemtinga, nes ji pernelyg gerai parodo jo charakterį. Pats faktas yra nemalonus, tačiau suteikia puikią progą vėliau praktikuoti atmetimą.

Vis dėlto psichologas rekomenduoja tokioje situacijoje suteikti vyrui dar vieną galimybę pasitaisyti. Nereikėtų tokio elgesio priimti asmeniškai ir galvoti, ar jūs turite ką nors bendra su jo netinkamu elgesiu.

Tiesa dažniausiai būna tokia, kad jūs nežinote, kas nutiko. Galbūt jis supainiojo dienas, pamiršo apie susitikimą, susirgo jo katė ir jis turėjo skubėti pas veterinarą arba draugas įstrigo greitkelyje ir jis skubėjo jo gelbėti. Bet kuriuo atveju, jūs nežinote priežasties. Ir taip, bet kokioje situacijoje žmogus turėjo palikti jums žinutę, parašyti arba paskambinti ir pan. Tačiau realiame pasaulyje situacija kitokia ir galbūt vaikinui sunku susidoroti su netikėtomis aplinkybėmis.

Copland rekomenduoja moterims neskambinti ir nerašyti žinučių tol, kol pykstate. Kai nusiraminsite, reikia mandagiai paaiškinti, kas nutiko.

Nešaukite ir nekaltinkite - taip vyras užsidarys savyje ir tylės. Leiskite jam atsiprašyti ir pasiteisinti. Jei paaiškinimas jus tenkina, suteikite jam dar vieną galimybę. Jei ne, turėtumėte atsakyti griežtu "ne". Jei jis daugiau neateis, tuo labiau.

3 klaida. Vyras elgiasi taip, kad jums norisi jo gailėtis

Deja, ne visi vyrai moka užmegzti romantišką pokalbį ir nežino, kaip prieiti prie moters. Ir tai gali būti netgi geras ženklas, nes geri, sąžiningi, rimti ir darbštūs vaikinai paprastai neatrodo šaunūs romantikai ir viliotojai. O per pirmuosius pasimatymus jie būna nerangūs ir gali paslysti.

Tai nereiškia, kad bet kuris vaikinas, kuris iš pradžių elgiasi nerangiai, turėtų būti tau tinkamas. Tačiau taip pat neturėtumėte suteikti vaikinui šanso pasakyti ką nors kvailo ar suklysti.

"Suteikite vyrui galimybę elgtis taip, kaip jis moka, ir jei jis yra tas, su kuriuo verta plėtoti santykius, netrukus jis išmoks su jumis elgtis romantiškai ir švelniai. Jei jam atleidžiate, tai nereiškia, kad esate linkusi būti atlaidi ar taikstytis su įžeidžiančiu elgesiu. Tai reiškia, kad suteikiate vyrui galimybę pasitaisyti ir pasitinkate jį pusiaukelėje, kai jis bando elgtis romantiškai, net jei yra nerangus", - pabrėžia psichologė.

4 klaida. Jis greitai ir atkakliai pradeda priekabiauti prie moters

Kai kurie vyrai gali pradėti priekabiauti beveik iš karto, todėl moteris turėtų iš anksto nuspręsti, kaip reaguos. Dauguma vyrų stengiasi žengti pirmąjį žingsnį ir laikytis moters nustatyto priartėjimo greičio. Jūsų reakcija priklauso nuo jūsų reikalavimų ir to, ko galiausiai norite iš vyro.

Turite pati nuspręsti, kas jus įžeis ir kokiu mastu galite laikyti save įžeista. Atminkite, kad vyras gali žengti pirmą žingsnį suartėjimo link, nes neteisingai suprato jūsų elgesį.

Kai jis padarys tai, ko, jūsų manymu, neturėjo daryti, tik jūs turite nuspręsti, ar jam atleisite. Galiausiai tai priklauso nuo to, kiek saugiai jaučiatės jo draugijoje, kiek, jūsų manymu, jis peržengė savo ribas ir ko iš jo norite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau