Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2023 » Balandžio » 11

Jie nebesislepia: NSO praskrido pro lėktuvą Kolumbijoje

Jie nebesislepia: NSO praskrido pro lėktuvą Kolumbijoje

Socialiniuose tinkluose plačiai paplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas pro nedidelį privatų lėktuvą praskrendantis NSO. Teigiama, kad vaizdo įrašas nufilmuotas 2023 m. kovo mėn. virš Kolumbijos Antiokijos regiono.

Vaizdo įrašo pradžioje matyti, kaip orlaivio pilotas filmuoja kažką, kas yra toli debesyse. Netrukus ten tampa matomas judantis juodas taškas.

Staiga taškas ima sparčiai artėti prie orlaivio ir per porą sekundžių greitai pralekia pro jį. Pilotas kažką sako ispaniškai.

Žiūrint sulėtintai, objektas atrodo metaliniu paviršiumi ir primena tipišką "skraidančios lėkštės" NSO, tik pasuktą ant šono.

Kritikai spėliojo, kad vaizdo įraše matomas balionas arba koks nors zondas, nors objektas mažai panašus nei į vieną, nei į kitą.

Kai kurie ispaniškai kalbantys tinklaraštininkai pabandė išsiaiškinti vaizdo įrašo šaltinį ir nustatė, kad jis buvo padarytas iš lėktuvo "Beechcraft", kuris filmavimo metu judėjo 120 mazgų greičiu.

Taip pat teigiama, kad kažkas netgi surado šį vaizdo įrašą filmavusį pilotą, kuris tvirtina, kad vaizdo įrašas yra visiškai tikras. Tačiau jis nenori, kad jo pavardė būtų skelbiama spaudoje.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau