Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 16

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles, kad vairavimas taptų ‘nepageidaujama veikla’

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles

Pasaulio ekonomikos forumas paragino viso pasaulio vyriausybes uždrausti automobilių stovėjimo aikšteles, nes taip siekiama, kad vairavimas taptų "nepageidaujama veikla".

Neseniai WEF interneto svetainėje paskelbtame pranešime teigiama, kad viešasis automobilių stovėjimas yra "pasenusi" sąvoka, kurią reikia nedelsiant uždrausti:

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles

Igor’s Newsletter praneša: Pasirodo, WEF rado naują priešą - automobilių stovėjimo aikšteles. Matote, automobilių stovėjimo aikštelės lėtina klimato kaitos pažangą ir "stabdo judumą mieste".

Nors man sunku suprasti, kodėl patogus automobilių statymas stabdo judumą mieste (apibrėžiamas kaip galimybė lengvai judėti iš vienos vietos į kitą), WEF mano kitaip:

Daugelyje miestų automobilių stovėjimo aikštelės gatvėse yra arba per pigios, arba yra per daug automobilių stovėjimo aikštelių už gatvės ribų. Vidutiniškai automobilių stovėjimo aikštelės užima apie trečdalį miesto žemės ploto, o kiekvienam automobiliui tenka maždaug aštuonios vietos. Automobiliams optimizuotos vietos sumažina miestų galimybes pritaikyti kitų rūšių transportą arba tokius sprendimus, kaip dviračių ar paspirtukų dalijimosi stotelės arba transporto priemonių įkrovimo stotelės, sako Shin-pei Tsay, "Uber Technologies" pasaulinis miestų ir transporto politikos vadovas.

Kadangi kai kurie iš jūsų galbūt ne iš karto suprato WEF koduotą kalbą, tai, kas išdėstyta pirmiau, reiškia, kad jie mano, jog automobilių stovėjimas turėtų kainuoti brangiau ir kad automobilių stovėjimo vietų turėtų būti mažiau.

Manęs nestebina, kad ponia Shin-pei Tsay, "Uber" vadovė, kuri yra WEF narė, tikisi, kad mums bus sunkiau statyti automobilį. Uber uždirbtų daugiau pinigų, jei miesto gyventojai negalėtų rasti patogios automobilių stovėjimo aikštelės. Shin-pei Tsay yra žinoma ilgametė automobilių stovėjimo vietų priešė:

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles

WEF žengia dar toliau nei ponia Shin-pei Tsay ir teigia:

"Valdžios institucijos galėtų netgi visiškai atsisakyti būtinybės statyti automobilių stovėjimo aikšteles (!!! - I.C.). Tai buvo išbandyta Bafale, Niujorko valstijoje, ir ten valdžia panaikino bet kokį automobilių stovėjimo aikštelių reguliavimą plėtotojams. Vystytojai pastatė 25 proc. mažiau automobilių stovėjimo aikštelių."

Įdomu tai, kad Bafalo patirtis panaikinant automobilių stovėjimo aikšteles nebuvo džiugi:

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles

Tegul valgo tortą! (Važiuoti elektriniais motoroleriais)

"Tegul valgo tortą" - garsiausia citata, priskiriama Prancūzijos karalienei Marijai Antuanetei per Prancūzijos revoliuciją.

Panašiai kaip Marija Antuanetė (Marie-Antoinette), WEF mano, kad jei negalite rasti automobilių stovėjimo aikštelės, verčiau važinėkite elektriniais paspirtukais:

Bendrojo judumo priemonės, pavyzdžiui, dalijimosi paslaugos ir elektroniniai paspirtukai, galėtų tapti pagrindinėmis priemonėmis siekiant, kad mūsų miestuose išmetamųjų teršalų kiekis būtų lygus nuliui.

Tačiau ar kiekvienas gali važinėti paspirtuku arba leisti sau užsisakyti daugybę kasdienių "Uber" kelionių?

Apie 40 proc. mano skaitytojų yra pensininkai (toks įspūdis susidarė iš jūsų komentarų). Esu tikras, kad kai kuriems iš mūsų važinėjimas paspirtukais gali pasirodyti atgrasus. Aš atsigaunu po kojos lūžio ir motoroleris yra paskutinis dalykas, ant kurio norėčiau užkelti koją. Kartu tie patys žmonės, kurie turi judėjimo problemų (dėl amžiaus ar negalios), būtų žmonės, kurie taip pat turi ribotus finansus ir jiems sunku leisti sau nesibaigiančias "Uber" keliones.

Įsivaizduokite, kad einate į parduotuvę nusipirkti maisto ir drabužių. Kiek naudingas būtų paspirtukas pirkiniams parsivežti namo?

Kaip paspirtukai pasiteisins per lietų, šlapdribą ar sniegą? Šie paveikslėliai gali suteikti jums idėjų:

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles

Galiausiai galime įšokti į automobilį ir važiuoti į ligoninę, kai reikia atlikti nedidelius neatidėliotinus medicininius veiksmus. Per pastaruosius kelerius metus man teko tai daryti kelis kartus savo šeimos nariams. Kiek ilgai lauksite, kol "Uber" jus paims, kai jums ar jūsų artimajam bus blogai?

Galiausiai, kaip nurodė mano skaitytojai, ką daryti nėščioms moterims ar motinoms su mažais vaikais?

Gyvenau "15 minučių mieste" be automobilių - 23 metus! Nenoriu grįžti atgal

Neseniai supratau, kad "15 minučių miestai" nėra naujiena. Gyvenau 15 minučių mieste, kuriame beveik niekas neturėjo automobilio. Maskvoje, Rusijoje, kur gyvenau 23 metus prieš emigruodamas į Jungtines Valstijas 1994 m., naudojausi viešuoju transportu ir į parduotuves bei mokyklą vaikščiojau pėsčiomis, užuot važinėjęs automobiliu. Neturėjau kito pasirinkimo.

Žmonės gyveno mažuose butuose, nes miestas buvo tankiai apgyvendintas, kad parduotuvės būtų pasiekiamos pėsčiomis.

Geroji pusė ta, kad ten beveik visi buvo liekni, nors dėl daugelio priežasčių žmonės toli gražu nebuvo sveiki.

Trūkumas tas, kad, palyginti su gyvenimu JAV, tai buvo labai nepatogu ir ribota, kaip supratau persikėlęs.

Jie norėjo, kad nusipirktumėte elektromobilį. Dabar jie nori, kad neturėtumėte automobilio

Ilgą laiką mūsų klimato apsaugos institucijos kalbėjo, kad, norėdami išsaugoti planetą, turime pereiti prie elektromobilių. Supratusi, kad pereiti prie elektromobilių neįmanoma, WEF nori, kad neturėtume jokių automobilių.

Dirbtinai sukeltas automobilių stovėjimo aikštelių trūkumas - tai priemonė, kuria jie nori paskatinti mus atsisakyti automobilių ir persėsti ant motorolerių. 

Taigi, kai kitą kartą turėsite problemų ieškodami vietos automobiliui pastatyti, pagalvokite, kad jūsų problemos iš dalies gali būti sukeltos tyčinių ir naujų miestų projektavimo tendencijų, kuriomis siekiama sukelti nepatogumų ir priversti mus rinktis mažiau patogius ir mažiau saugius sprendimus, pavyzdžiui, elektrinius paspirtukus.

Kiek laiko praeis, kol ŠITAM vaikinui bus sulaužytas smakras?

WEF nori uždrausti viešąsias automobilių stovėjimo aikšteles

Kalbėdami apie slaptus sąmokslus paprastai galvojame apie baisius ir demoniškus dalykus, pavyzdžiui, depopuliacijos sąmokslą.

WEF planai panaikinti automobilių stovėjimo aikšteles ne visai pasiekia tą demonišką lygį. Vis dėlto jie parodo jų planų beprotiškumą ir nepagarbą paprastų piliečių saugumui bei patogumui. Esu tikras, kad Bilas Geitsas, Klausas Švabas ir kiti WEF vadovai asmeniškai nesijaus nusivylę automobilių stovėjimo vietų trūkumu, tačiau jie sukuria tokį trūkumą jums ir man.

Ar galite kasdien važinėti elektriniu paspirtuku?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau