Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 24

Billas Gatesas skiria milijonus pedofilijos įteisinimui: ‘Vaikai yra seksualinės būtybės’

Billas Gatesas skiria milijonus pedofilijos įteisinimui

Globalistas milijardierius Billas Gatesas (Bilas Geitsas) skyrė dešimtis milijonų dolerių kampanijai, kuria siekiama panaikinti sutikimo amžių visame pasaulyje, argumentuodamas, kad vaikai yra "seksualinės būtybės", ir iš esmės padarydamas mažamečius vaikus sąžiningu žaidimu pedofilų rankose.

Billas Gatesas yra kilęs iš ilgos eugenikų giminės, o jo tėvas Billas Gatesas vyresnysis buvo Planuotos tėvystės organizacijos valdybos narys. Dabar paaiškėjo, kad Bilas Geitsas finansuoja Tarptautinę planuotos tėvystės federaciją (IPPF) - grupę, kuri taip pat agituoja už tai, kad vaikai nuo ankstyvo amžiaus būtų seksualizuojami.

IPPF iš pradžių įkūrė pirminė Planuotos tėvystės organizacijos įkūrėja Margaret Sanger, eugenikė ir depopuliacijos šalininkė, XX a. šeštajame dešimtmetyje.

Ši grupė daugelį metų veikė šešėlyje, darydama įtaką vyriausybėms ir švietimo įstaigoms, todėl atėjo laikas iškelti jos veiklą į dienos šviesą.

Tad kas būtent visame pasaulyje panaikinus sutikimo amžių ir dekriminalizavus lytinius santykius su vaikais taip traukia Bilą Geitsą, seną Džefrio Epšteino draugą?

Pastaraisiais metais Gatesas IPPF skyrė 80 mln. dolerių, nes jie ir toliau siekia įtikinti pasaulį, kad vaikai yra "seksualinės būtybės" ir nesąžininga atimti iš jų teisę patirti lytinius santykius.

Turėkite omenyje, kad vienintelė pamoka, kurią Gatesas sakė galįs pasimokyti iš liūdnai pagarsėjusio pedofilo Jeffrey Epsteino žūties, yra ta, kad "turime būti atsargesni".

 Ar Gatesas rūpinasi mūsų vaikų interesais? Labai abejotina, turint omenyje, kad jis negali nustoti šypsotis, kai tik kalba apie vaikų mirtį.

2017 m. Gateso IPPF išleido priemonių rinkinį, kuriame atskleidė savo ištvirkusią darbotvarkę ir tiksliai parodė, kaip jie bando mokyti vaikus lytinio švietimo visame pasaulyje.

Apie šokiruojantį priemonių rinkinį pirmoji pranešė Nicole Solas iš Nepriklausomo moterų forumo.

IPPF teigimu, jaunesni nei 10 metų vaikai turi būti mokomi, kad jie "gimė seksualūs" ir turi žinoti, kad seksas būna įvairių formų, įskaitant prostituciją.

"Seksualinė veikla gali būti įvairių rūšių santykių dalis, įskaitant pasimatymus, santuoką ar komercinį sekso darbą ir kt."

Priemonių rinkinyje teigiama, kad vaikams iki 10 metų taip pat turėtų būti pasakojama: "Kai paaugsi, gali pradėti domėtis žmonėmis, turinčiais įvairias lytines tapatybes."

"[S]ex pozityvumu pripažįstama, kad žmonės, įskaitant paauglius ir jaunuolius, yra savarankiškos seksualinės būtybės", - priduria NVO.

Tačiau viskas dar blogiau. Pasak Billo Gateso IPPF, pedagogai turi "suprasti jaunus žmones kaip seksualines būtybes", nes "[V]isi žmonės yra seksualinės būtybės, turinčios seksualines teises, nepriklausomai nuo jų amžiaus".

Dėl šios iškreiptos logikos IPPF teigia, kad visame pasaulyje turime skubiai panaikinti sutikimo amžių.

Mažiems vaikams turi būti suteikta "teisė sakyti "taip" arba "ne" lytiniams santykiams; teisė išreikšti seksualumą, įskaitant teisę siekti malonumo; teisė naudotis kūno autonomija...".

O Billas Gatesas negali liautis tyliai aukojęs didžiules sumas šiai organizacijai, kuri yra apsėsta vaikų seksualumo.

Ar turėtume stebėtis? O gal Gatesas slepiasi nepastebimai? Juk tai žmogus, su kuriuo žmona išsiskyrė, nes jis atsisakė nutraukti draugystę su garsiausiu mūsų eros pedofilu.

Bilo Geitso parama IPPF nebūtų tokia didelė problema, jei ši organizacija neturėtų didelės įtakos pasauliniam lytiniam švietimui - jai priklauso 120 nepriklausomų organizacijų daugiau nei 146 šalyse.

Globalistinis elitas dešimtmečius užkulisiuose kūrė tokią realybę, kokioje dabar gyvename, ir Billas Gatesas nėra vienintelis elito narys, siekiantis panaikinti sutikimo amžių visame pasaulyje ir dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais.

Pasaulio ekonomikos forumas Davose padarė tai pagrindiniu savo blogio darbotvarkės principu ir naudojasi savo įtaka korumpuotoms ir infiltruotoms vyriausybėms, kad sukurtų pasaulį, kuris nėra saugus mūsų vaikams.

ŽIŪRĖKITE:

 

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/bill-gates-pumps-millions-into.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau