Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Šeimininkai » 2020 » Kovo » 28

Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija, rašo theguardian.com.

Buvęs leiboristų ministras pirmininkas, Gordonas Braunas, savo laiku 2008 m., dirbo centre, tarptautinėse pastangose kovojant su bankų krizių padariniais. Ir dabar jis teigia, kad reikia darbo grupės, kurioje dalyvautų pasaulio vadovai, sveikatos ekspertai ir tarptautinių organizacijų vadovai, kurie turės vykdomuosius įgaliojimus koordinuoti pasekmes.

Ketvirtadienį įvykus G20 virtualiame susitikime, kurioje dalyvauja besivystančios ir išsivysčiusios šalys, pirmininkaujant Saudo Arabijai, Braunas pareiškė, kad gerai būtų dar įtraukti JT saugumo tarybą. Komentuodamas savo pareiškimą, Braunas teigė, kad dabartinė krizė skiriasi nuo kitų krizių, kurioje jis dalyvavo 2008 m.: „Tai buvo ekonomine problema, turinti ekonominių priežasčių ir turinti ekonominį sprendimą. Ir dabar ištiko pandemija, visų pirmą, kuriai reikalinga medicininė pagalba. Ir tam užtikrinti reikia bendrų veiksmų. Tačiau, kuo labiau jūs kišatės į medicininę pagalbą, tuo labiau jūs rizikuojate ekonomika“.

Per finansinę krizę Braunas įtikino kitus pasaulio lyderius būtinybe padėti bankams, tada Londonas surengė G20 susitikimą, kuriame pasiūlė priemonių paketą, skirtą išsaugoti pasaulinę finansų sistemą. Ir dabar, nepaisant Donaldo Trumpo politikos „Pirmiausia Amerika“, Braunas renka tarptautinę paramą ekstremalių situacijų vykdomosios valdžios organui. Braunas teigė, kad jo pasiūlyta pasaulinė darbo grupė kovos su krize dviem frontais. Reikės suderinti pastangų surasti vakciną ir organizuoti gamybą, įsigijimą ir užkirsti kelią spekuliacijai.

Tikslinė grupė taip pat galėtų koordinuoti centrinių bankų pastangas, imtis priemonių užkirsti kelią rekordiniam kapitalo nutekėjimui iš šalių, kurios formuoja rinkos ekonomiką, suderinti bendrus sutarimus dėl vyriausybės išlaidų panaudojimą augimui skatinti. Braunas primena, kad 2008 m. buvo jaučiamas pasipriešinimas išnaudoti G20, kaip priemonę, įveikti finansinę krizę, tačiau dabar pasaulio lyderiams turėtų būti aišku, kad iki šiol nėra vienos priemonės kovoje su epidemija.

„Mums reikia kažkokio dirbančio vadovo. Jei aš viską organizuočiau iš naujo, aš padaryčiau „dvidešimtuką“ daug platesnę organizaciją, nes dabartinėmis aplinkybėmis turėtume įsiklausyti į visas šalis: šalims, kurioms labiausiai paveikė pandemija, šalims, turinčioms didelę ekonomine reikšme, šalims, kurioms yra didelis potencialas vystytis epidemijai, tokioms, kaip Afrika.“

Komentarai: nesigilinus, lyg viskas gražu, bet susidaro tokia nuomonė, nepavykus Braunui 2008 m. sukurti bendrą grupę, kuri galėtu valdyti visą pasaulį, dabar prisidengdamas epidemija, bando vėl... sukurti naują grupę, kuri galėtų kontroliuoti viską ir visur, nuo medicinos iki ekonomikos. Sunku tuo tikėti, bet tikrai, kažkas dedasi su šiuo pasauliu...

Pono Brauno pasakojimai apie naujos grupės, turinčios nepaprastų galių sukūrimą, skamba, žinoma gražiai, tik tokių grupių pasaulyje yra labai daug. Yra PSO, yra JT, yra daugybė kitų biurų, kuriose sėdi minios parazitų ir gauna didžiulius atlyginimus. Ir tai, kad COVID-19 vaikšto po pasaulį tai įrodo. Kur buvo JT, kai žmonės Uhane mirė? Kažko, ten nematėme gydytojų, kurie teiktu pagalbą, nei minių savanorių, nei lėktuvų gabenančius dirbtinių plaučių ventiliacijos priemones. Nebuvo jokios pagalbos. Rimtai, atsukite laika atgal... Nežinau, man pasirodė, kad ta pati Kinija kapstosi, o kitos šalis laukia... 

Tačiau, nepaisant, į šių organizacijų „nerangumą“, ponai ir ponios reikalauja, prisiplakti prie G20, su perspektyva, viskam valdyti.

Ponas Braunas neatskleidžia didžiojo pasaulio lyderio vardo, tačiau, aišku, aukštuomenėje jau viskas nuspręsta ir greitai, kaip parašyta senovės knygose, pasauliui bus duotas vienas valdovas su nepaprastai įgaliojimais. Prisidengiant pandemija, visi bus priversti skiepytis, kartu sušvirkščiami elektoriniai identifikatoriai. Taigi, tiems, kurie atsisakys, ateis labai, labai sunkūs laikai. Laimei, pagal senovės pranašystes, šie laikai ilgai netruks.

Anot krikščionių ir musulmonų šaltinių, visas šis ciklas su didžiausiu aukščiausiuoju pasaulio lyderiu truks trejus su puse metų. Tai yra, įvyks arba Antrasis atėjimas, arba bus pradėtas Galaktinės federacijos išlaipinimas ir t.t.

Tačiau, remiantis žydų šaltiniais, karantinas truks ne trejus su pusę metų, bet ne ilgiau, kaip devynis mėnesius, kaip sako Babilonijos Talmudas (traktas Joma, 10, puslapis 1): „Dovydo sūnus (Machiach arba Mesijas) nepasirodys, kol romos karalystė ne pasklis po visą pasaulį, devyniems mėnesiams, kaip sakoma “Todėl, išduos Jis juos iki laiko, (kol) nepagimdys moteris; ir kiti broliai sugrįš pas Izraelio sūnus. (Miho 5,2)“. Taigi, šis „nepaprastos padėties komitetas“, dėl kurio agituoja ponas Braunas, labai primena tą pačią „naują romos karalystę“. 

Todėl karalystė turėtų būti trumpalaikė, apie ją rašo daugybė senovės šaltinių, todėl stebėkime įvykių raidą.

Pasaulio šeimininkai su paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau