Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 28

Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda

Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija, rašo theguardian.com.

Buvęs leiboristų ministras pirmininkas, Gordonas Braunas, savo laiku 2008 m., dirbo centre, tarptautinėse pastangose kovojant su bankų krizių padariniais. Ir dabar jis teigia, kad reikia darbo grupės, kurioje dalyvautų pasaulio vadovai, sveikatos ekspertai ir tarptautinių organizacijų vadovai, kurie turės vykdomuosius įgaliojimus koordinuoti pasekmes.

Ketvirtadienį įvykus G20 virtualiame susitikime, kurioje dalyvauja besivystančios ir išsivysčiusios šalys, pirmininkaujant Saudo Arabijai, Braunas pareiškė, kad gerai būtų dar įtraukti JT saugumo tarybą. Komentuodamas savo pareiškimą, Braunas teigė, kad dabartinė krizė skiriasi nuo kitų krizių, kurioje jis dalyvavo 2008 m.: „Tai buvo ekonomine problema, turinti ekonominių priežasčių ir turinti ekonominį sprendimą. Ir dabar ištiko pandemija, visų pirmą, kuriai reikalinga medicininė pagalba. Ir tam užtikrinti reikia bendrų veiksmų. Tačiau, kuo labiau jūs kišatės į medicininę pagalbą, tuo labiau jūs rizikuojate ekonomika“.

Per finansinę krizę Braunas įtikino kitus pasaulio lyderius būtinybe padėti bankams, tada Londonas surengė G20 susitikimą, kuriame pasiūlė priemonių paketą, skirtą išsaugoti pasaulinę finansų sistemą. Ir dabar, nepaisant Donaldo Trumpo politikos „Pirmiausia Amerika“, Braunas renka tarptautinę paramą ekstremalių situacijų vykdomosios valdžios organui. Braunas teigė, kad jo pasiūlyta pasaulinė darbo grupė kovos su krize dviem frontais. Reikės suderinti pastangų surasti vakciną ir organizuoti gamybą, įsigijimą ir užkirsti kelią spekuliacijai.

Tikslinė grupė taip pat galėtų koordinuoti centrinių bankų pastangas, imtis priemonių užkirsti kelią rekordiniam kapitalo nutekėjimui iš šalių, kurios formuoja rinkos ekonomiką, suderinti bendrus sutarimus dėl vyriausybės išlaidų panaudojimą augimui skatinti. Braunas primena, kad 2008 m. buvo jaučiamas pasipriešinimas išnaudoti G20, kaip priemonę, įveikti finansinę krizę, tačiau dabar pasaulio lyderiams turėtų būti aišku, kad iki šiol nėra vienos priemonės kovoje su epidemija.

„Mums reikia kažkokio dirbančio vadovo. Jei aš viską organizuočiau iš naujo, aš padaryčiau „dvidešimtuką“ daug platesnę organizaciją, nes dabartinėmis aplinkybėmis turėtume įsiklausyti į visas šalis: šalims, kurioms labiausiai paveikė pandemija, šalims, turinčioms didelę ekonomine reikšme, šalims, kurioms yra didelis potencialas vystytis epidemijai, tokioms, kaip Afrika.“

Komentarai: nesigilinus, lyg viskas gražu, bet susidaro tokia nuomonė, nepavykus Braunui 2008 m. sukurti bendrą grupę, kuri galėtu valdyti visą pasaulį, dabar prisidengdamas epidemija, bando vėl... sukurti naują grupę, kuri galėtų kontroliuoti viską ir visur, nuo medicinos iki ekonomikos. Sunku tuo tikėti, bet tikrai, kažkas dedasi su šiuo pasauliu...

Pono Brauno pasakojimai apie naujos grupės, turinčios nepaprastų galių sukūrimą, skamba, žinoma gražiai, tik tokių grupių pasaulyje yra labai daug. Yra PSO, yra JT, yra daugybė kitų biurų, kuriose sėdi minios parazitų ir gauna didžiulius atlyginimus. Ir tai, kad COVID-19 vaikšto po pasaulį tai įrodo. Kur buvo JT, kai žmonės Uhane mirė? Kažko, ten nematėme gydytojų, kurie teiktu pagalbą, nei minių savanorių, nei lėktuvų gabenančius dirbtinių plaučių ventiliacijos priemones. Nebuvo jokios pagalbos. Rimtai, atsukite laika atgal... Nežinau, man pasirodė, kad ta pati Kinija kapstosi, o kitos šalis laukia... 

Tačiau, nepaisant, į šių organizacijų „nerangumą“, ponai ir ponios reikalauja, prisiplakti prie G20, su perspektyva, viskam valdyti.

Ponas Braunas neatskleidžia didžiojo pasaulio lyderio vardo, tačiau, aišku, aukštuomenėje jau viskas nuspręsta ir greitai, kaip parašyta senovės knygose, pasauliui bus duotas vienas valdovas su nepaprastai įgaliojimais. Prisidengiant pandemija, visi bus priversti skiepytis, kartu sušvirkščiami elektoriniai identifikatoriai. Taigi, tiems, kurie atsisakys, ateis labai, labai sunkūs laikai. Laimei, pagal senovės pranašystes, šie laikai ilgai netruks.

Anot krikščionių ir musulmonų šaltinių, visas šis ciklas su didžiausiu aukščiausiuoju pasaulio lyderiu truks trejus su puse metų. Tai yra, įvyks arba Antrasis atėjimas, arba bus pradėtas Galaktinės federacijos išlaipinimas ir t.t.

Tačiau, remiantis žydų šaltiniais, karantinas truks ne trejus su pusę metų, bet ne ilgiau, kaip devynis mėnesius, kaip sako Babilonijos Talmudas (traktas Joma, 10, puslapis 1): „Dovydo sūnus (Machiach arba Mesijas) nepasirodys, kol romos karalystė ne pasklis po visą pasaulį, devyniems mėnesiams, kaip sakoma “Todėl, išduos Jis juos iki laiko, (kol) nepagimdys moteris; ir kiti broliai sugrįš pas Izraelio sūnus. (Miho 5,2)“. Taigi, šis „nepaprastos padėties komitetas“, dėl kurio agituoja ponas Braunas, labai primena tą pačią „naują romos karalystę“. 

Todėl karalystė turėtų būti trumpalaikė, apie ją rašo daugybė senovės šaltinių, todėl stebėkime įvykių raidą.

Pasaulio šeimininkai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau