Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslaptingi Statiniai » 2021 » Birželio » 9

Nepaprastas mėnulio akmuo Peru

Mūsų planetoje yra nemažai paslapčių. Šiame straipsnyje papasakosime apie vieną paslaptingą statinį, esantį Pietų Amerikoje. Archeologiniame Parke, esančiame dabartinės Peru teritorijoje, buvo aptiktas neįprastas ir keistas senovinis artefaktas. Tai didžiulis akmuo, kuriame yra arkos formos įdubimas, įspaustas pačioje uoloje. Šis akmuo yra Kusko regione. Akmuo vadinasi „Killarumiyoq“. Tai kečua indėnų žodis, kuris reiškia „Mėnulio akmuo“. Mokslininkų manymu tai buvo šventa indėnams vieta, kurią jie įrengė įvairioms ceremonijoms ir ritualams atlikti.

Tačiau tai tik teorija, todėl neverta skubėti su išvadomis. Juk niekas negali tiksliai pasakyti kas ir kokiu tikslu sukūrė šį artefaktą. Jeigu mėnulio akmenį sukūrė indėnai, naudodami savo darbo įrankius, jame turėjo likti duobutės ir kiti pažeidimai, atsirandantys apdirbimo metu.

Kitų akmens apdorojimo būdų tuo metu nebuvo - tai patvirtina moksliniai ir istoriniai tyrimai. Tačiau mėnulio akmenyje nėra likę jokios įrankiais paliktos žymės, nežiūrint į tai, kad akmuo apdorotas tiesiog idealiai ir tokiu tikslumu, kuris stulbina net šiomis dienomis, kai žmonės įvaldę naujausias technologijas.

Kaip indėnai sugebėjo apdoroti tokio tvirtumo uolą? Kiekvienas supranta, kad remtis reikia tik loginiais ir fizikiniais dėsniais, todėl magišką ar tarppla-netinę mėnulio akmens kilmę reikia atmesti. Tai reiškia, kad senovės indėnai neprisidėjo prie šio statinio kūrimo, nes jie neturėjo tam reikalingos technikos ir medžiagų.

Galima spėti, kad šį artefaktą sukūrė kažkokios kitos civilizacijos, gyvenusios Amerikos teritorijoje ir technologiniu išsivystymo lygiu aplenkusios dabartinius žmones. Koks būdas buvo panaudotas mėnulio akmens apdirbimui? Jeigu artefakte nerasta jokių pėdsakų, likusių nuo įrankių, galima spėti, kad senovėje gyvenę žmonės akmens struktūrą pakeitė cheminiu būdu.

Mėnulio Akmuo, Peru, archeologija, paslaptingi statiniai

Ir tai, greičiausiai, buvo atlikta molekulių lygyje. Šių dienų mokslininkams toks akmens apdorojimo būdas nežinomas, ir tai reiškia, kad senovės civilizacijos buvo visa galva labiau išsivysčiusios, palyginus su dabartine visuomene. Tačiau kokiu tikslu buvo sukurtas mėnulio akmuo ir kam jis buvo naudojamas?

Atsižvelgiant į tai, kad mes negalime netgi tiksliai pasakyti, kas būtent sukūrė mėnulio akmenį, jo panaudojimo galimybių yra labai daug. Pirma, šis artefaktas atrodo neužbaigtas, nes artefaktai, kurie buvo kuriami magiškiems ritualams atlikti, atrodė kitaip. Panašu, kad mėnulio akmuo buvo numestas pusiaukelėje, o galutiniame variante niša turėjo siekti uolos apačią ir būti panaši į praėjimą ar portalą.

Visa tai yra tik spėliojimai, nes tiksli šio statinio paskirtis iki šiol nėra žinoma, jis galėjo būti naudojamas ir kitokiais tikslais. Tai galėjo būti kaip pats paprasčiausias senovės indėnų monumentas ar paminklas, taip pat šventa vieta ritualams ar net portalas į kitus matavimus.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau