- 07.12.2020
- 0.0 Reitingas
- 1411 Peržiūros
- Komentarai
Tulžies pūslė reguliuoja skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, pradėdama virškinimo procesą. Kai tik maisto gumulas patenka į dvylikapirštę žarną, iškart suveikia sfinkteris, per kurį vyksta tulžies išmetimas, ir prasideda virškinimo procesas.
Kepenys gamina tulžį 24 valandas per parą ir laiko ją tulžies pūslėje. Jei tulžies pūslė pašalinta, tai tulžis patenka į žarnyną visas 24 valandas, dirgindama jį. Atsiranda žarnyno uždegimo židiniai.
Tulžies pūslė dalyvauja sinovialinio skysčio (sąnarių tepalo) gamyboje. Jei jos nėra arba joje gausu akmenų, sinovialinis skystis negaminamas, ir atsiranda sąnarių problemų, pirmiausia, kelių sąnarių. Jei tulžies pūslė pašalinama, tai skaudės ne tik keliai, bet ir visas kaulų bei raumenų aparatas.
Tulžies pūslė dalyvauja medžiagų apykaitos reguliavime, ypač vandens ir druskų, daro įtaką venų būklei. O jei tulžies pūslė nesveikuoja arba jos visai nėra, tai ir venos pradeda kelti nerimą.
Tačiau svarbiausia - tulžies pūslė yra kepenų gynėja. Pašalinus tulžies pūslę, kepenų užteršimo šlakais problema nesprendžiama. Šlakai, susikaupę kepenyse, pašalinus tulžies pūslę, niekur nedingsta, jie kaupiasi toliau ir sukelia daugybę nemalonumų.
Skrandyje yra gleivių ir tulžies (prievartis nuolat pravertas, todėl tulžis patenka į skrandį). Tai gali sukelti gastritą, nes skrandyje aplinkos reakcija rūgšti, jei ten yra maisto, ir neutrali, jei jis tuščias. Tulžies reakcija - šarminė. Kas iš to išeina, visi žino iš chemijos pamokų.
Pravertas prievartis gali sukelti refliuksą - tai judėjimas atgal, iš pradžių tulžies, o paskui ir maisto.
Gleivės skrandyje - tai grybai gleivūnai, kurie, esant sumažėjusiam skrandžio sulčių rūgštingumui, provokuoja skrandžio onkologiją.
Todėl reikia valytis. Beje, valymas puikiai atkuria kasą, malšina jos uždegimą. Būtent valymas padeda atsikratyti nuo insulino priklausomo cukrinio diabeto.
Mano valymo metodika yra gana paprasta ir rezultatyvi. Visas plonojo, storojo žarnyno, kepenų, tulžies pūslės, kasos valymas vyksta vieną dieną. Kitą dieną surinkus šlapimą, jame galima rasti smėlio. Ir nereikia nei išankstinių klizmų, nei vegetariškos mitybos. Vienintelė būtina sąlyga - «epamų» (aktyvinta modifikuota bičių pikio emulsija) ir limfosano (antialerginis fitosorbentas, esant įvairiems alerginės prigimties sutrikimams) vartojimas, nes valymas, be sveikatos stiprinimo, problemos nesprendžia. Beje, anot stebėjimų, geriausias rezultatas pasiekiamas, vartojant šiuos preparatus prieš ir po valymo.
Pirmiausia pasiruoškite. Ryte praplaukite skrandį (1 l vandens + 1 arbatinis šaukštelis druskos ir 1 arbatinis šaukštelis sodos). Šį tirpalą gerkite tuščiu skrandžiu ir sukeikite vėmimą į dubenį. Būtent į dubenį, kad matytumėte, kiek gleivių išeina. Jei gleivių daug, skrandį plaukite 10 dienų iš eilės. Jei 1 l vandens neužtenka vėmimui sukelti, gerkite dar papildomai paprasto vandens tol, kol pavyks išvemti. Šia procedūra nušaunate du zuikius: išvalote skrandį nuo neprašytų «gyventojų» ir į vietą pastatote prievartį. Dabar jis jau uždarys išėjimą iš skrandžio į dvylikapirštę žarną. Dar daugiau, tokiu atveju kepenų ir tulžies pūslės valymo procedūra būna gerokai rezultatyvesnis. Grybai gleivūnai labai nepalankiai reaguoja į augalinio aliejaus vartojimą, pradeda stipriai «kapanotis» ir sukelia pykinimą bei vėmimą. Štai kodėl daug kas neišlaiko skrandyje išgerto aliejaus.
Vienu metu geriate limfosaną ir epamą, kad būtų numalšintas uždegimas, o kepenų parazitus padarote neaktyviais ir valymo metu išmetate į unitazą.
Po dviejų savaičių pradėkite valymo procedūrą. Ji užims visą dieną. Dvi valandas valomas plonasis ir storasis žarnynas, paskui masažas, sušildymas pataluose ir pan.
Kodėl susidaro akmenėliai tulžies pūslėje? Keptas, riebus, per šaltas maistas kenkia kepenims ir tulžies pūslei. Todėl po valymo būtina peržiūrėti savo mitybą, jei dar to nepadarėte, atsisakyti nekokybiško maisto, pilno įvairių saldiklių, aromatizatorių, emulgatorių ir t.t. Toliau - jumyse slypi per daug neigiamų emocijų, o tulžies pūslė jų bijo. Ją blogai veikia liūdesys, agresyvumas, baimė, pyktis. Į šias emocijas ji atsako spazmais. Tulžis pradeda užsistovėti, o dėl užsistovėjimo pradeda formuotis akmenys, ir toksinė tulžis, kuri virškinime nedalyvauja, ir gali sukelti dvylikapirštės žarnos opą. Gydyti ją, neatkuriant normalaus viso skrandžio ir žarnyno trakto darbo, praktiškai neįmanoma. Tai žino visi, sergantys opalige. Beje, žmogaus charakteris keičiasi fiziniame lygmenyje. Ne veltui egzistuoja posakis: tulžingas žmogus.
Nekontroliuojamas vaistų, ypač antibiotikų, hormonų, cheminių preparatų vartojimas labai neigiamai veikia kepenis ir tulžies pūslę. Beje, jei žmogus vartoja daug cheminių preparatų, tai susidaro tokios pačios cheminės struktūros akmenys.
Kepenys, tulžies pūslė, kasa ir blužnis mėgsta šilumą. Persišaldymas veda prie tulžies užsistovėjimo.
Įvairias uždegimines tulžies pūslės ir tulžies latakų ligas gali sukelti parazitai: kepeninės siurbikės, askarides, spalinės, echinokokai, liamblijos. Į tulžies pūslę jie patenka su krauju ir limfa. Dėl uždegiminių procesų formuojasi šlakai ir vystosi tulžies pūslės akmenligė. Negydoma liambliozė gali sukelti sunkių kepenų problemų ar net kepenų cirozę.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau