Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 17

Žvejai vandenyje pastebėjo netikėtą kovą: aštuonkojis skandino erelį

Lašišas gaudančių žvejų grupė grįžinėjo į savo plūduriuojančius namus, įkurdintus netoli šiaurės vakarinio Kanados Vankuverio salos kyšulio, kuomet vandyje išgirdo kažką besitaškant ir klykiant.

Pasirodo, kad tai buvo netikėta dviejų padarų dvikova. 

Skelbiama, kad šias grumtynes vyrai stebėjo maždaug penkias minutes, kuomet nusprendė įsikišti ir pagelbėti ereliui, kuriam vilčių ištrūkti, panašu, kad buvo mažai. 

Vienas iš įgulos narių John Ilett, pasakojo, kad jie išvydo vandenyje skandinamą suaugusį erelį, kurį į gelmes bandė įtraukti milžiniškas aštuonkojis.

„Nebuvome tikri ar turėtume įsikišti, juk tai motulės gamtos darbas, kuomet išgyvena stipriausias,“ – sakė Ilett. „Visgi, tai buvo širdį draskantis reginys, kuomet aštuonkojis bandė šaltakraujiškai paskandinti erelį“.

Galiausiai Ilett panaudojo stulpą su nedideliu kabliu, kurio pagalba išskyrė šią kovą.

„Man pavyko tik įsikabinti į aštuonkojį ir jį kiek truktelti,“ – pasakojo vyras. „Jis atlaisvino savo gniaužtus ir to pakako, kad erelis ištrūktų, ir pasiektų krantą.“

„Ar aš kaltas, kad esu žmogus ir jaučiau užuojautą paukščiui,“ – retoriškai klausė jis. „Galų gale, abu gyvūnai yra gyvi ir sveiki, jie pasuko savo skirtingais keliais ir mes jaučiamės patenkinti tuo, ką padarėme.“

Rašo gismeteo.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 13:21 Nauji algoritmai bei genų analizė parodė: žmonės gali evoliucionuoti atgal

Gyvūnai gali evoliucionuoti atgal – atgauti protėvių turėtus bruožus. Anksčiau mokslininkai manė, kad tai neįmanoma, tačiau nauji algoritmai bei genų analizė parodė, kad taip nutiko driežams, varlėms ir netgi žmonėms.

...

Skaityti daugiau