Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 1

Nevalgykite pangasijų! Ši žuvis pavojinga sveikatai!

Būkite atsargūs, jeigu vartojate pangasijas! Ši žuvis yra uždrausta daugelyje Europos šalių! Ir štai kodėl ...

Kai kuriose Amerikos ir Europos šalyse – pangasija žuvis uždrausta vartoti žmonėms. Pangasija arba, kitaip tariant Basa – pilna cheminių medžiagų, bakterijų, hormonų ir sunkiųjų metalų! Ši žuvis sukaupia didelį kiekį arseno, polichlorintų bifenilų, metabolitų, chlordano junginių, metalo priemaišų, heksachlorcikloheksano, heksachlorbenzeno ir kitų toksiškų, pavojingų produktų. (paranormal.lt)

Esme tame, kad pangasija arba Basa žuvis (baltas šamas) daugiausia auginamas Mekongo upėje, Vietname, kuri laikoma labiausiai užteršta upė planetoje!  Į ją išmetami visi gamyklų ir žmonių sukaupti teršalai ir cheminės medžiagos.

Be to, užšaldant pangasija naudojamas tas pats vanduo iš Mekongo upės. O norėdami pagreitinti žuvies augimą, daugiau nei 3 kartus iš Kinijos tiekiami specialūs hormonai, kuriais šeriamos patelės. Nepaisant griežtų Europos Sąjungos reikalavimų, gamintojai neatskleidžia informacijos šio hormoninio preparato turinio.

Pangasija, žuvis, mityba, nuodingas maistas, sveikata

Pangasijos kaina yra tokia maža, kad daugiausia parduodama vargšams ir siunčiamas į trečiąsias šalis, kur ji yra greitai parduodama.

Mokslininkai nustatė, kad pangasijos vartojimas sukelia vidaus organų, ypač kepenų susirgimus, gali sukelti kraujo ligas.

Dėl draudimo parduoti pangasijas daugelyje Europos šalių, taip pat Kanadoje ir Amerikoje, verslininkai šią žuvį dedą į keistą produktą, kaip „krabų lazdelės“ ir kitus žuvies produktus.

Daugelis maisto produktų kokybės organizacijų primygtinai rekomenduoja ne valgyti pagnasijų ir visus iš jų gautus produktus.

Būkite atsargūs! Pangasijos yra pavojingos jūsų sveikatai.

Žinokite, kad šio žuvies kilogramo kaina Vietname yra 0,01 USD.

Toliau pateikiamas vaizdo įrašas, nepaisant to, kad vaizdo įrašas prancūzų kalba, aiškiai matomi visi auginimo, žvejybos ir pagaminimo ypatumai.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta