Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 11

Žymus gydytojas: COVID vakcina yra "bioterorizmas injekcijomis" ir greičiausiai sukėlė mažiausiai 50 tūkst. mirčių JAV

(Paranormal) Žymus gydytojas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough), duodamas atvirą interviu Vokietijos tarptautinio teismo advokatui Reineriui Fuellmichui (Reiner Fuellmich), svarstė apie tai, ką jis pavadino "propagandiniu bioterorizmu injekcijomis", ir išreiškė susirūpinimą, kad dabartinės eksperimentinės COVID-19 vakcinos gali sterilizuoti jaunimą, paskatinti vėžį ir, tikėtina, kad jau dabar Jungtinėse Amerikos Valstijose sukėlė nuo 50 000 iki (šiuo metu) 70 000 mirčių.

Per sprogstamąjį birželio 11 d. interviu McCullough, internistas ir kardiologas, be to, medicinos profesorius ir dviejų svarbiausių medicinos žurnalų redaktorius, savo komentarus pradėjo teigdamas: "Manau, kad mums taikoma pasaulinė bioterorizmo forma, [ir] atrodo, kad ji buvo planuojama daugelį metų".

Jis mano, kad šis bioterorizmas vyko dviem etapais, įskaitant "I etapą", kurį sudarė "kvėpavimo takų virusas, išplitęs visame pasaulyje ir paveikęs palyginti nedaug žmonių, maždaug vieną procentą daugelio gyventojų, bet sukėlęs didžiulę baimę".

Dėl šios baimės buvo imtasi kelių lygių vyriausybės švelninimo politikos, įskaitant uždarymą, privalomas kaukes ir masinius testavimus. "Visi veiksmai, kurių buvo imtasi reaguojant į pandemiją visuomenės sveikatos srityje, ją tik pablogino", - sakė jis.

Reaguodamas į tai, McCulloughas su grupe kolegų pradėjo ieškoti, atrasti ir skelbti viruso gydymo būdus jo redaguojamuose medicinos žurnaluose ir pradėjo "susidurti su pasipriešinimu visais lygmenimis", nors jų rezultatai parodė, kad "hospitalizacijų ir mirčių skaičius sumažėjo apie 85 %".

Nepaisant jo iškilios kvalifikacijos, "YouTube" pašalino jo pristatymą, kurį jis skaitė savo platformoje, o kiti kanalai aktyviai slopino beveik visą informaciją apie ankstyvą pacientų gydymą.

"Taigi, mes atradome, kad ankstyvojo gydymo slopinimas buvo glaudžiai susijęs su vakcinos kūrimu, - aiškino McCulloughas. "Ir visa [bioterorizmo] I etapo programa... iš tikrųjų buvo skirta laikyti gyventojus baimėje ir izoliacijoje bei paruošti juos priimti vakciną, kuri, pasirodo, yra bioterorizmo operacijos II etapas."

Nors jis pabrėžia, kad "mes žinome, jog tai yra [bioterorizmo] [operacijos] II etapas", nors "mes nežinome, kas už to stovi", aišku, kad "jie nori, kad kiekvienam žmogui į ranką būtų įsmeigta adata, kad galėtų įšvirkšti RNR arba adenovirusinę DNR".

Siekdamas kovoti su šia darbotvarke, McCulloughas teigė: "Mūsų tikslas - suburti didelę [žmonių] grupę, ... kurios jie negalėtų paskiepyti".  Tokioms grupėms turėtų priklausyti didelis procentas asmenų, kurie jau pasveiko nuo COVID-19 (pavyzdžiui, mažiausiai 80 proc. Teksase) ir todėl turi natūralų imunitetą arba yra tik "įtariami pasveikę nuo COVID". Kiti asmenys turėtų būti vaikai, kuriems COVID-19 kelia nereikšmingą pavojų, nors eksperimentinė vakcina ir toliau kelia didelę grėsmę, taip pat nėščios moterys ir kt.

"Norime didelio [žmonių] bloko", - paaiškino jis. "Jei mums pavyks sulaužyti [darbotvarkę] "adata į kiekvieną ranką", manau, kad atsiskleis [tikroji jos paskirtis]."

Kalbėdamas apie eksperimentinių COVID-19 vakcinacijos kampanijų prieš vaikus nutraukimą, jis paaiškino: "Šiandien turime 800 atvejų, kai jauniems žmonėms išsivystė miokarditas, arba širdies uždegimas. Ir kadangi aš esu kardiologas, turiu čia klinikinio autoriteto poziciją, ketinu pareikšti nuomonę, kad dėl to, jog nėra jokios klinikinės naudos jauniems žmonėms skiepytis šia vakcina, net ir vienas atvejis yra per daug."

CDC kalta dėl netinkamo pareigų vykdymo

Kadangi Ligų kontrolės centras (CDC) ir kitos agentūros nesiėmė reikiamų priemonių šių injekcijų rizikai sumažinti, McCullough kaltina jas netinkamu pareigų atlikimu.

"Šioje programoje nėra nei kritinių įvykių komiteto, nei duomenų saugos stebėsenos valdybos, nei žmogaus etikos komiteto. Šios struktūros yra privalomos visiems dideliems klinikiniams tyrimams", - sakė jis. "Taigi, žodis, kuris iš tikrųjų vartojamas tam, kas vyksta, yra "piktnaudžiavimas"; tai yra neteisėti veiksmai tų, kurie užima vadovaujančias pareigas. O nesant jokių saugos priemonių, galima matyti, kas vyksta".

Tai "didžiausias biologinio produkto, sukeliančio didžiausią sergamumą ir mirtingumą, panaudojimas mūsų šalies istorijoje", - sakė jis. O birželio 11 d. Teksaso A&M medicinos profesorius paaiškino, kad šiuo metu JAV užregistruota "daugiau nei 5 000 mirčių" ir "15 000 hospitalizacijų".

Tačiau jis pabrėžė, kad padedant įstaigų informatoriams ir dirbant su Medicinos ir medicinos paslaugų centro (CMS) duomenimis, jų nuomone, mirčių skaičius yra 10 kartų didesnis nei standartiniuose pranešimuose.

Informatoriai (pranešėjai) atskleidė 50 tūkst. realių mirčių, "propagandinį bioterorizmą injekcijomis

"Turime gana gerą pagrindą manyti, kad tikrasis skaičius yra 10 kartų [didesnis]", - sakė McCullough. "Iš 2016 m. Harvardo duomenų žinojome, kad pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistema (VAERS) praneša tik apie 10 proc. to, kas vyksta iš tikrųjų. Taigi turėjome gauti kitą duomenų šaltinį. Ir, turime vidinių žmonių. Dabar turime informatorių CMS viduje ir du informatorius CDC viduje. Jie dabar rengiami, kad tai būtų atskleista. Taigi, mes žinome, kad yra 10 kartų daugiau. Manome, kad turime 50 000 mirusių amerikiečių. 50,000. Taigi, iš tikrųjų per dieną dėl vakcinos miršta daugiau žmonių nei dėl virusinių ligų. Iš esmės, tam tikra prasme, tai yra propagandinis bioterorizmas injekcijomis."

Praėjusį penktadienį paskelbti naujausi CDC VAERS sistemos duomenys atskleidžia, kad nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. birželio 25 d. Jungtinėse Valstijose po eksperimentinių COVID-19 genų terapijos vakcinų injekcijų iš viso gauta pranešimų apie 411 931 nepageidaujamą įvykį, įskaitant 6 985 mirties atvejus ir 34 065 sunkius sužeidimus.

Jei McCullough yra teisus ir tikrasis mirčių skaičius yra 10 kartų didesnis nei pirmiau pateiktoje ataskaitoje, tai reikštų, kad tikrasis mirčių skaičius JAV dabar priartėtų prie 70 000.

Visa "vakcinų" įmonė yra "išgalvota", gali sukelti vėžį ir nevaisingumą

Teksaso valstijos gydytojas toliau kalbėjo apie tai, kad Klivlendo klinikos (Cleveland Clinic) duomenys ir kiti tyrimai atskleidžia, jog 30-50 proc. žmonių, "kurie jau turi natūralų imunitetą", vis dar skiepijasi vakcina. Kadangi nėra jokios medicininės, klinikinės ar saugumo priežasties švirkšti šiems žmonėms šias biologines medžiagas, tai atskleidžia, kad "vakcina yra išgalvota. Visa tai yra išgalvota. Tai turėtų būti labai akivaizdu. Dabar CDC pakeitė ciklo slenkstį į žemesnį, todėl jie padarys mažiau atvejų, todėl atrodys [tarsi vakcina sumažino atvejų ir mirčių skaičių]".

Stebėdama kitus duomenis, McCullough taip pat nuogąstauja dėl galimybės, kad šios naujos eksperimentinės genų terapijos injekcijos gali skatinti vėžį ir lemti jaunų žmonių nevaisingumą. "Labai bijau, remdamasis tuo, ką sužinojome vien iš pirmųjų injekcijų, kad jos sąveikauja su p53 ir BRCA [krūties vėžio genu], kad jos galiausiai gali sukelti vėžį. Jos gali sukelti vėžį. "

Be to, aiškino jis, "japonai jau parodė, kad lipidų dalelės koncentruojasi kiaušidėse. Ar jos galėtų būti sterilizuojančios? Jei sakytumėte, kad visa tai yra Gateso fondo programa (Gates Foundation program), kuria siekiama sumažinti gyventojų skaičių, tai gana gerai atitiktų šią hipotezę", - sakė jis.

"Pirmoji banga buvo skirta seniems žmonėms išžudyti kvėpavimo takų infekcija. Antroji banga - paimti išlikusius gyvus žmones ir nukreipti į jaunus žmones bei juos sterilizuoti. Jei pastebėsite, šalyje, Jungtinėse Valstijose, siunčiamos žinutės, kad dabar jų net nedomina seni žmonės. Jie nori vaikų.... Toks dėmesys vaikams", - pabrėžė McCullough.

Universitetai, kalti dėl priekabiavimo ar bauginimo
Jis taip pat paaiškina, kodėl tik ankstyvas gydymas gali sumažinti hospitalizacijų ir mirčių skaičių, o skiepijimo kampanijų "matematiškai neįmanoma" įgyvendinti.

Be to, daugelis universitetų, kurie įpareigoja savo studentus skiepytis eksperimentine COVID-19 vakcina, bando tai daryti be rašytinės politikos, kuri reikalinga akreditacijos agentūroms. "Nebuvo pasirašytos jokios politikos, nes jie žino, kad negali parašyti politikos, įpareigojančios naudoti tiriamąją vakciną. Negalima turėti politikos, verčiančios žmones dalyvauti tyrimuose", - aiškino McCullough. "Taigi, jei institucija, ligoninė ar universitetas reikalauja vakcinos be politikos, pagal apibrėžimą tai yra priekabiavimas arba bauginimas."

Medicinos profesorius yra pagrindinis ekspertas byloje, kurioje bylinėjamasi su Hiustono (Houston Methodist Hospital) metodistine ligonine dėl jos siekio įpareigoti visus esamus ir naujai priimamus darbuotojus kaip darbo sąlygą gauti eksperimentines COVID-19 vakcinas.

Jo komandos pastangomis pasiekta daug pergalių
Viso interviu metu kardiologas taip pat pabrėžė daugybę savo ir savo kolegų laimėjimų, įskaitant jų bendradarbiavimą su Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacija (Association of American Physicians and Surgeons), kuriant namų paciento vadovą ir organizuojant JAV keturias skirtingas telemedicinos tarnybas.

"Taigi, vyriausybei iš tikrųjų nesuprantant, kas vyksta, gruodžio pabaigoje ir sausį sutriuškinome epidemijos kreivę Jungtinėse Valstijose. Iš esmės pandemija rūpinomės turėdami apie 50 gydytojų ir telemedicinos tarnybų", - aiškino jis. "Ir iki šiol gydome apie 25 % JAV COVID-19 populiacijos, kuri iš tikrųjų yra didelės rizikos grupėje, vyresnė nei 50 metų amžiaus, turinti sveikatos problemų arba pasireiškianti sunkiais simptomais."

Jų vykdytos eksperimentinės COVID-19 vakcinos informavimo kampanijos padėjo pasiekti, kad nuo balandžio 8 d. nuolat mažėjo skiepijimosi apimtys, o vyriausybiniai propaguotojai "ėmė desperatiškai bandyti įtikinti asmenis pasiskiepyti".

"Aš esu Teksase, kur mums niekada nebuvo taikomas uždarymas. Buvau tvirtas šalininkas, kad liktume atviri. Turėjome 35 gydančius gydytojus, kurie buvo pasirengę eiti prieš savo medicinos centrus ir gydyti pacientus. Mums pavyko įtikinti mūsų gubernatorių [išleisti] įsaką, kuriuo pripažįstamas natūralus imunitetas, uždraudžiama bet kokia privaloma vakcinacija valstybinėse įstaigose, uždraudžiami skiepų pasai, [ir] uždraudžiama bet kokia diskriminacija pasuose", - aiškino jis.

Ir kartu su senjorais. Ronu Džonsonu (Ron Johnson, R-WI) ir Rendu Polu (Rand Paul, R-KY) kaip sąjungininkais Vašingtone, taip pat žiniasklaidos priemonėmis Fox News, Real News ir OAN, jų laisvai suformuota C-19 grupė "dabar beveik kiekvieną vakarą rodomi per nacionalinę JAV televiziją, kad pateiktų priešingą nuomonę į Anthony Fauci ir (Rochelle) Walensky iš CDC ir NIH".

(Autorius: Patrick Delaney straipsnis perspausdintas iš LifeSiteNews.com)

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau