Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 11

Chirurgas, operavęs jauną italų vakcinos auką: "Nieko panašaus nesate matę"

(Paranormal) Kamilę Kanepą (Camilla Canepa) operavo San Martino ligoninės neurochirurgijos ir neurotraumatologijos klinikos direktorius Džanluidžis Zona (Gianluigi Zona): "Niekada nebuvau matęs smegenų, paveiktų tokios plačios ir sunkios trombozės".

Tą vakarą San Martine budėjęs neurochirurgas buvo Alessandro d'Andrea, kuris prie operacinio stalo taip pat pasikvietė vyriausiąjį gydytoją. "Nusprendėme atlikti dekompresinę kraniotomiją, kurios metu atveriama kaukolė, kad sumažėtų vidinis spaudimas."

Zona papasakojo savo patirtį: "Visi veniniai sinusai buvo užblokuoti trombų - tokio scenarijaus per daugelį savo darbo metų šioje profesijoje dar nebuvau matęs. Įsivaizduokite veninį sinusą kaip upę slėnio viduryje, kur susilieja keli upeliai. Jei vandens srauto viduryje pastatoma užtvanka, upė išsipučia, o intakai nebegali nutekėti toje vietoje, todėl slėgis pakyla aukštyn upe.

"Nesu nei virusologas, nei epidemiologas, nei koroneris, bet atsižvelgiant į vaizdą, kurį mačiau mergaitės galvoje, akivaizdu, kad turime reikalą su kažkuo, kas nėra normalu."

Mirusios 18-metės tėvai žiniasklaidai pasakojo: "Ji nesirgo jokia liga". Praėjusią savaitę Genujos (Genoa) prokuroras, koordinuojantis vykdomus tyrimus, Pavijos (Pavia) koroneriui nurodys atlikti po skiepo mirusios aštuoniolikmetės Camilla Canepa kūno skrodimą. Teigiama, kad mergina sirgo lėtiniu trombocitų trūkumu, "šeimynine autoimunine trombocitopenija". Tai tyrėjai sužinojo iš pirmųjų gydytojų pranešimų.

Tačiau mergaitės šeima, kuriai padeda advokatas Angelo Paone, šiuo klausimu yra tvirta. "Kamilė nesirgo jokia liga", - aiškino jų advokatas. Jų teiginį pagrindžia dvi skirtingos kompiuterinės tomografijos. Jai buvo atliktos dvi skenogramos, ir po pirmosios, kuri neparodė besitęsiančios trombozės situacijos, ji buvo išrašyta, tačiau po antrosios, parodžiusios, kad jos sveikata pablogėjo, iš karto perkelta į ligoninę.

Mergaitė atvyko į Lavagnos (Lavagna) ligoninės skubios pagalbos skyrių birželio 3 d., praėjus vos savaitei po "AstraZeneca" injekcijos. Ji skundėsi stipriais galvos skausmais.

Canepa, kilusi iš Sestri Levante miestelio Ligūrijos (Liguria) regione, buvo paskiepyta per "atvirų durų dieną", skirtą vyresniems nei 18 metų jaunuoliams. "AstraZeneca" skiepas buvo patvirtintas visiems vyresniems nei 18 metų asmenims, tačiau Italijoje jis rekomenduojamas tik vyresniems nei 60 metų asmenims dėl sąsajų su keliais kraujo krešulių susidarymo atvejais jaunesniems žmonėms.

Camillos atvejis sukėlė susirūpinimą jauniems žmonėms, kurie anksčiau norėjo pasiskiepyti, kad gautų "Žaliąjį pasą" arba vakcinos pasą, leidžiantį keliauti ir dalyvauti masiniuose renginiuose.

(Straipsnis perspausdintas iš FreeWestMedia.com)

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau