Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 26

Patvirtinta, kad "Covid" vakcinos sukelia Parkinsono ir demencijos simptomus

(Paranormal) Buvęs Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) mokslininkas pagal sutartį ir "Classen Immunotherapies" savininkas J. Bartas Classenas (J. Bart Classen) paskelbė straipsnį, kuriame įspėja, kad yra didelė tikimybė, jog Wuhan koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinos" gali sukelti Parkinsono ligą, demenciją ir įvairias kitas prionines ir lėtines ligas.

Alzheimerio liga, šoninė amiotrofinė sklerozė (ALS), išsėtinės sistemos atrofija (MSA) ir pasiutusios karvės liga - visa tai yra galimas Kinijos viruso injekcijų "šalutinis poveikis", teigia Classenas, remdamasis išsamia "Pfizer" injekcijoje esančių RNR nuodų analize.

Šis naujausias straipsnis yra antrasis Classeno darbas, kuriame jis nagrinėja prioninių ligų riziką, susijusią su Fauci gripo injekcijomis, remdamasis faktiniais nepageidaujamų įvykių duomenimis iš Jungtinės Karalystės. Neurodegeneracinių ligų rizika, kylanti dėl kinų ligos skiepų, yra toli gražu ne teorinė, o reali ir tikėtina.

AstraZeneca vektoriais pagrįsta injekcija, skirta Wuhan gripui, kuri nėra mRNA injekcija, taip pat yra susijusi su prioninės ligos sukėlimu. Atrodo, kad visi Kinijos komunistų partijos (KKP) virusui sukurti skiepai yra susiję su šiuo neurodegeneracinių ligų bufetu.

Išnagrinėjęs maždaug šešių mėnesių duomenis, kurie baigėsi maždaug birželio viduryje, Classenas nustatė, kad tiek genetiškai modifikuoto (GMO) adenoviruso injekcijos, tiek į lipidus įkapsuluotos sintetinės mRNA injekcijos sukuria mirtinus spyglių baltymus, kurie gali sukelti rimtus ir negrįžtamus "nervų sutrikimus".

Apibūdindamas savo išvadas kaip "aiškų specifinės prioninės ligos - Parkinsono ligos - signalą", Classenas teigia, kad jo pastebėta patologinė eiga atitinka tai, kas žinoma apie patogeninius koronavirusų smailiuosius baltymus, esančius Kinijos viruso injekcijose arba gaminamus jų metu.

Fauci Skiepai nuo gripo masiškai pagreitina prioninių ligų progresavimą

Įprastomis aplinkybėmis, nesant vakcinos, prioninių ligų, kurias skiria nenormalus tam tikrų baltymų lankstymasis, progresavimas trunka daugelį metų. Tačiau po Fauci gripo injekcijos šis procesas labai pagreitėja - galima sakyti, "dideliu greičiu".

Classenas mano, kad kiniškojo viruso injekcijos gali paskatinti lengvą prioninę ligą, kuri kai kuriems žmonėms jau yra įsibėgėjusi, o kitiems žmonėms injekcijos gali aktyviai skatinti esminių RNR ir DNR jungiančių baltymų, vadinamų TDP-43 ir FUS, neteisingą sulankstymą, taip katalizuojant toksišką "grandininės reakcijos" procesą.

Tikriausiai kiekvieno žmogaus organizme, priklausomai nuo jo unikalios biologijos, jis šiek tiek skiriasi, tačiau galutinis rezultatas vis tiek tas pats - neurodegeneracija. Vieniems tai vyksta greitai, kitiems lėčiau, tačiau bendras vardiklis yra tas, kad tai vyksta.

Classenas taip pat sako, kad vakcinos smaigalio baltymai gali sukelti kitų baltymų, "įskaitant [normalius] baltymus, kurie jau yra ląstelėse", susidarymą, kaip jis apibūdina, neįprastų gumulėlių, vadinamų Lewy kūneliais, kurie gali sukelti "palyginti greitą ląstelių mirtį".

Tyrimai parodė, kad Lewy kūnelių susidarymas beždžionėms, veikiamoms Kinijos viruso, sukėlė "kai kuriuos arba visus Parkinsono ligos motorinius simptomus".

Classenas teigia, kad būtent dėl to, kad vakcinos smaigalio baltymai taip greitai veikia, prioninė liga po injekcijos vystosi taip pat greitai. Tai, kas paprastai išsivysto per daugelį metų, skiepai pagreitina ir sukelia neurodegeneracinę ligą per kelis mėnesius ar net savaites, priklausomai nuo konkretaus žmogaus.

"AstraZeneca" vakcina gali labiau koncentruotis virškinimo sistemoje, todėl spyglių baltymas greičiau patenka į smegenis per klajoklio nervą", - sako Classenas. "Priešingai, ilgainiui "Pfizer" mRNA vakcina gali paskatinti daugiau TDP-43 ir FUS sudaryti prionus ir sukelti daugiau prioninių ligų."

Visas šis skausmas ir kančios, kad galbūt išvengtumėte "slogos"? Tragiška ir idiotiška.

Kadangi švirkščiami žmonės ir toliau serga ir miršta nuo kinų viruso injekcijų, mes jus apie tai informuosime svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau