Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Liepos » 30

Gerbiami „vakseriai“, DIDIS yra jūsų TIKĖJIMAS!

Kaip sakė gudrus svetimų patentų vagišius ir savo žmonos įdirbio ir idėjos pasisavintojas Albertas Einšteinas "Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju.". Gudrus žydelis puikiai žinojo ką kalba. 

  Gerbiami broliai ir seserys vakseriai, tiesiog atsakykite sau, jūs tikrai tikite, kad tie žmonės, kurie jums netgi vandens nemokamai ne duoda, duos jums nemokamai gerą dalyką jūsų sveikatai? Maža to, ne tik duos, bet netgi per prievarta reikalaus jį priimti? 

  Tikrai tikite? Na tuomet DIDIS YRA JŪSŲ TIKĖJIMAS. 

  Kaip sakoma, tokiems tikintiesiems tiesus kelias į dangų. Vieniems iškarto po skiepų , kitiems šiek tiek vėliau (Tokia savotiška rusiška ruletė su 9999 ne iškarto iššaunančiais šoviniais ir vienu suveikiančiu akimirksniu. Atėjai, atstatei petį ir lauki, ar tu būsi tas vienas iš dešimties tūkstančių). Labiausiai ištvermingi tikintieji bus badomi vis dažnesniais intervalais, galimybių paso galiojimo pratęsimui. O galimybių paso QR kodą, kad nepamest, visuomenės patogumo, gerovės ir saugumo labui, tiesiog ištatuiruos tikratikiams ant dešinės rankos arba kaktos. Ateini prie baro, su patentuotu, atestuotu ir techninę apžiūrą turinčiu respiratoriumi ant veido (prieš tai praėjęs privalomus periodinius respiratoriaus naudojimo kursus), kosmonauto kostiumą vilkintis apsauginis tik pyypt, nuskenuoja nuo kaktos QR kodą ir gali mėgautis laisve su guminėmis pirštinėmis ir nuolatinių rankų dezinfekavimu. Tikras rojus.

  Šiaip, kad netuščiažodžiauti, pora pavyzdžių to kuo jus tikite. 

   Pagrindinė jūsų tikėjimo mokykla Lietuvoje "delfi" praneša: "Indonezijoje – 2 069 mirtys nuo COVID-19 per parą". Tuojau pat, kovidotikėjimo adeptai isterijos apimti pradeda klykti: "Na ką į tokius faktus pagiedosite antivakseriai?". O antivakseriai ramiai atsiverčia pagrindinius Indonezijos naujienų portalus ir visiškai nieko neranda apie išmirštančią ramiojo vandenyno salynų valstybę. Vien kažkokie Indonezietiškos realybės aprašymai. Apie kovidoisterija tik keli straipsniukai kažkur apačioje ir ten tik apie tai, kad kažkur atidarė dar vieną skiepijimo punktą, daktaro Hauzo serialų išugdytiems isterikams nuraminti. 

   Kita kovidosektantų tikėjimo skleidėja "15 min." "DEMASKUOJA MELĄ" apie tai, kad „Janssen“ vakcinos lapelis tuščias. Pasirodo jis tuščias specialiai, nes visa informacija pateikiama moderniai, nuskanavus QR kodą. Straipsnyje pasijuokiama iš tamsuolių antivakserių, nes „Janssen“ vakcinos informacinį lapelį galima rasti ir Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklalapyje. Kovidotikintieji tuojau pat nusiramina ir nebekreikia dėmesio į melagieną. O antivakseriai iškarto eina į vaistu kontroles informacinį tinklapi ir randa: "Informaciją apie vakciną galima rasti preparato informaciniuose dokumentuose, tarp kurių yra ir pakuotės lapelis." Ratas užsidaro, todėl vėl atsiverčiam lapelį, o ten yra tik kodas. Skanuojam kodą ir jis siunčia mus į nuolat atsinaujinanti tinklapi anglu kalba kuriame, šiandien jie skelbia viena informacija, o rytoj jau kita. Tu kaip padorus vakseris, atėjęs atkišti peties už laisvę, perskaitai jų tinklapyje pateiktą informaciją (aišku jei supranti angliškai), įvertini visas rizikas, atsižvelgiant į tai ką perskaitei ir vakcinuojies. O kitą dieną jie pateikė naujus duomenis, kurių tuo metu kai tu vakcinavaisi nebuvo. Pav. Prieš susileidžiant stebuklingą skystį skaitai, kad nuo trombų komplikacijų miršta vienas iš milijono, kitų šalutinių poveikių nėra. Pasakai sau - rizika minimali, bakst į petį, gauni QR kodą ir važiuoji į Egiptą su meiluže. Atvažiavęs supranti jog nieko negali savo gražuolei padaryti, nebedirba mechanizmas. Puoli vėl skaityti internete gamintojo pateikiamą informaciją, o ten akurat - MODERNIAI pateikta ATNAUJINTA informacija apie tai, jog nustatytas dar vienas šalutinis poveikis ir kas antras bakstelėtas adata žirgas tampa paprastu išromytu arkliu. (o jei tai tikratikė vakserė, tuomet šalutinis poveikis gali būti pradėjusi dygti barzda su ūsais). Juk nieko baisaus, užtat naujuoju gripu (kurį marketingo specialistai pavadino kovidu) greičiausiai persirgsi lengviau (nors ir tai gali būti vėliau pakeista informacija)

   Tikrai reikia turėti DIDĮ TIKĖJIMĄ, kad leisti į save kažkokį skystį, kurio poveikio aprašymai yra NUOLAT ATNAUJINAMI.

  Būtent tokie pranešimai ir yra viso jūsų tikėjimo pagrindas. Kovidovakcinų reklamos gausa, yra net neslepiamas manipuliacijų ir tiesioginio faktų klastojimo pavyzdys.  

 p.s. O šiaip jeigu rimtai, na į ką jums panaši visa ši skiepų autobusiukų, totalios vakcinų reklamos, su lėktuvais tampomais baneriais, isterikuojačiais "ekspertais ir duomenų mokslininkais" bakchanalija. Man ji panaši į prie mokyklos stovinčio narkodylerio nemokamą narkotikų dalinimą mokiniams, autoritetingai juos įtikinėjant: "Jūs jau dideli ir progresyvūs, netikėkite visais tais tamsuoliais, imkite susileiskite, juk tai nemokamai", "pajauskite laisvę". Manau protingi vaikai niekuomet neatkiš tokiam nemokamos gerovės siūlytojui peties bakstelėjimui. Aš jau nekalbu apie bent puse smegenų turinčius suaugusius. 

p.s.s. Šiaip ankščiau tokius nieko netikrinančius ir aklai autoritetais tikinčiuosius vadindavo tiesiog trenktais, dabar nauja realybė, juos pradeda vis dažniau vadinti BAKSTELĖTAIS. 

Čia trumputis video apie galimybių paso turėtoją (jis pas ją ausyje):

Su meile ir rūpesčiu. Vladimiras Troščenka

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys
Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau