Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 13

Dr. Ričardas Flemingas įspėja, kad M. Faučis ir NIH jau sukūrė kitą biologinį ginklą, kuris bus išleistas ir turės į ŽIV panašių savybių

(Paranormal) Naujame "Brighteon Conversation" pokalbyje sveikatos reindžeris Maikas Adamsas (Mike Adams) turėjo galimybę prisėsti ir pasikalbėti su daktaru Ričardu Flemingu (Richard Fleming) apie Wuhan koronavirusą (Covid-19). R. Flemingo žodžiai apie visą šį reikalą išties atveria akis, įskaitant tai, kas gali būti toliau plandemijos sagoje.

Beje, šį rudenį pasirodys Flemingo knyga "Ar COVID-19 yra biologinis ginklas? Mokslinis ir kriminalistinis tyrimas. Joje gilinamasi į daugelį temų, aptartų interviu, kurį galite žiūrėti toliau:

Būdamas gerbiamas mokslininkas, Flemingas nuo pat plandemijos pradžios atidžiai sekė visus turimus duomenis apie Kinijos virusą. Jis taip pat aiškinosi, iš kur virusas atsirado, atskleisdamas bjaurią tiesą apie tai, kaip Amerikos vyriausybė apskritai jį finansavo iš mokesčių mokėtojų dolerių.

Flemingui taip pat kelia nerimą tai, kaip virusas toliau mutuoja dėl masinio skiepijimo. Jis perspėja, kad tai, kas, kaip teigia žiniasklaida, padės nutraukti pandemiją, tik dar labiau ją skatina.

"Šie virusai turi daugybę variantų", - teigė Flemingas, pabrėždamas, kad Kinijos virusas nebuvo atsitiktinis reiškinys gamtoje.

"Aš iš tikrųjų stebiu duomenis, kurie atliekami apie šių virusų pokyčius, kad galėčiau stebėti, kas vyksta, kokie pokyčiai vyksta, kokie pokyčiai vyksta natūraliai, evoliucijos požiūriu su šiuo virusu... jis keičiasi kaip ir gyvi organizmai."

Dr. Ričardas Flemingas įspėja, kad M. Faučis ir NIH jau sukūrė kitą biologinį ginklą, kuris bus išleistas ir turės į ŽIV panašių savybių, slopinančių žmogaus imunitetą.

Panašiai kaip antibiotikai sukelia "superbakterijas", kovidų vakcinos sukuria "supervirusus".

Šio viruso triušio duobė gana gili, nes jis buvo techniškai sukurtas prižiūrint amerikiečiams, nors dabar žinome, kad didžioji jo kūrimo dalis buvo perkelta į Kiniją, ypač į Vuhano virusologijos institutą (Wuhan Institute of Virology, WIV), kad būtų išvengta vietinių apribojimų, taikomų biologiniams moksliniams tyrimams, kurie buvo būtini šiam virusui gaminti.

Be abejo, dalyvavo Tonis Faučis (Tony Fauci) iš Nacionalinio sveikatos instituto (NIH), taip pat Piteris Dašakas (Peter Daszak) iš "EcoHealth Alliance" ir kiti asmenys iš Fort Detriko (Fort Detrick) Merilende ir Šiaurės Karolinos universiteto Čapel Hile. Vėlgi, triušio duobė yra gili.

Flemingas teigia, kad virusas tikrai buvo gautas iš laboratorijos, o dabar dėl vakcinų jis mutuoja ir plinta naujais variantais - panašiai kaip dėl antibiotikų bakterijos, su kuriomis jie turėtų kovoti, virsta "superbakterijomis", kai kurios iš jų yra daug mirtinesnės už tas, kurios buvo pradėtos vartoti.

"Veikia spaudimo atranka", - aiškino Flemingas interviu metu apie tai, ką dabar matome su Kinijos virusu dėl vakcinų. "Mes žinome, kad jei tokiai rūšiai, kaip šis virusas, daromas spaudimas, ji atrenka tuos, kurie yra gyvybingiausi, kad galėtų gyventi ir sukelti problemą."

Dar blogiau, Flemingas sako, kad Fauci ir jo draugai jau kuria kitą biologinį ginklą, kuris turės stipresnių į ŽIV panašių savybių, skirtų žmogaus imunitetui slopinti. Nors su Vuchano koronavirusu (Covid-19) gali kovoti imuninė sistema, kita jo iteracija bus sukurta taip, kad pergudrautų natūralią organizmo apsaugą.

Jis sako, kad 2002 m. išleistas SARS virusas buvo pirmoji šio biologinio ginklo versija, o Wuhan koronavirusas (Covid-19) - antroji. Todėl netrukus pasirodysiantis naujas, jau kuriamas į ŽIV panašus virusas yra trečiasis.

Tuo tarpu jis įspėja, kad tie, kuriems vakcinomis buvo įšvirkšti smailių baltymai ir mRNA cheminės medžiagos, ir toliau sirgs sunkiomis ligomis nuo skiepų, taip pat platins šias ligas kitiems.

Visą interviu su Mike'u Adamsu ir daktaru Richardu Flemingu būtinai perskaitykite Brighteon.com.

Taip pat galite sekti naujausias žinias apie plandemiją svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Brighteon.com

FlemingMethod.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
1
Laikas parodys kas teisus, kas ne.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau