Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Rugpjūčio » 19

Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: tai, kas netrukus įvyks, privers Europą sudrebėti

Rugpjūčio 17 d. vakare, po kelių vaizdo įrašų apie dabartinę padėtį Lenkijoje, Krzysztofas Jackowskis, mėgstamas lenkų aiškiaregys, išėjo į eterį atsakyti į prenumeratorių klausimus apie padėtį Afganistane. Pasak jo, viskas ten tik prasideda ir pasaulis yra ant labai didelio konflikto slenksčio. Nuo šiol viskas bus greita, baisu ir žiauru.

Vakar, kai kažkas manęs paklausė apie Afganistaną, man kilo mintis, kad tai, kas ten vyksta, tėra spektaklis pirmame plane, o tai, kas vyksta gilumoje, iš tikrųjų yra labai pavojinga. Jaučiu, kad pasaulinė padėtis pereina į naują - smurtingesnį - lygį. Po to, kas įvyko, pasaulis netrukus bus visiškai budrus - juokai baigėsi.

Kažkokia pažįstama ir akivaizdi tvarka dabar sugriaunama. Man atrodo, kad Jungtinės Valstijos arba silpnėja, nustoja būti pasaulio žandaru, arba nusiplauna rankas nuo įvykių Artimuosiuose Rytuose ir dėl kažkokių slaptų priežasčių palieka prieplauką.  Amerikiečiai pasitraukė iš Sirijos, paliko kurdus. Dabar jie traukiasi iš Afganistano, o likusi NATO dalis seka jų pėdomis.  Tai neatrodo gerai - tarsi Amerika nenorėtų atsidurti kokio nors didelio, blogo įvykio epicentre. 

Kalbu ne apie Afganistaną, o apie Iraną ir Artimuosius Rytus.  Tai, kas vyksta Afganistane, nėra Talibano pergalė, o greičiau provokacija. Talibanas yra tik priedanga, bet jie patys to nežino.  Artimiausias dalykas, kurį matau, yra kariuomenė Afganistano pasienyje, ir ta kariuomenė nebus afganų. Tada Kabulas bus apsuptas ir netrukus ten kils didelis chaosas. 

Po to įvyks kažkas didelio, ir tai bus ne Afganistane. Galvoju apie kokį nors kitą konfliktą, gal net daugiau nei vieną.  Iš pradžių niekas nepatikės, kad tai gali lemti kažką didelio, tačiau įvykiai visus išgąsdins ir visos šalys mobilizuos savo kariuomenes, visi bus kažkam pasirengę. Lenkija ir Europa tiesiogiai nenukentės, tačiau visi Europoje bus išsigandę. 

Kas ir kur įvyks, negaliu tiksliai pasakyti, bet konfliktas ar konfliktai bus pasaulinio plano tęsinys - nuo kažko reikia pradėti. Prisiminkite, kad kartą sakiau, jog Izraelio apylinkėse sprogs nešvari bomba, kad Artimuosiuose Rytuose kils geltonos dulkės. Šie įvykiai artėja. Kaip jau minėjau, neramus laikotarpis pasaulyje tęsis trejus su puse metų. Kol kas tai buvo tik pusantro mėnesio. 

Kalbant apie Lenkiją ir kovidų pandemiją, apribojimų daugės. Kariuomenė ir policija gaus daugiau teisių, bet ne tiek dėl pandemijos, kiek dėl to, kad pasaulyje atsiras kita grėsmė, kurios visi ims bijoti.  Žiemą, o Europoje tikriausiai jau rudenį, tikrai bus uždrausta vaikščioti gatvėmis naktį. Gatvėse bus kariuomenė. Mokyklos atsidarys, bet greitai vėl užsidarys. Bus daug naujų draudimų. 

Tikriausiai, kaip jau minėjau, turėsime naują vyriausybę. Tai bus labai keista vyriausybė - joje nebus politikų. Gali kilti problemų su internetu ir elektra, internetas kurį laiką bus prabanga, kuria paprasti žmonės negalės naudotis. 

Kai pasaulyje prasidės blogi dalykai - kai prasidės šis konfliktas, apie kurį kalbėjau - bus įtampa, drausmė, saugumas, bet fiziškai nieko nebus. Vis dėlto mes labai išsigąsime, visa Europa drebės dėl to, kas vyksta. Dar pavasarį perspėjau, kad iki metų pabaigos visi kažko bijosime. Dar kartą primenu, ką sakiau.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau