Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Rugpjūčio » 5

Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis: Krizė ir pandemija baigsis tik pasauliniu karu

(Paranormal) Po ankstesnės laidos, kurioje mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys Krzysztofas Jackowskis pasidalijo savo nuomone apie Lenkijos vidaus politinę padėtį ir papasakojo apie bendrus dalykus, šiandien jis parodė naują epizodą, kuriame kalba apie artėjančius pasaulinius pokyčius ir atsako į prenumeratorių klausimus.

Prognozių suvestinę parengė gbkEmilgbk.

Prieš kelis mėnesius savo vizijoje žadėjau, kad rugpjūtį mūsų laukia didelė infliacija, prekių trūkumas ir galbūt net akcijų rinkos griūtis. Ir ką mes matome? 

Statybinių medžiagų kainos labai išaugo (Krzysztofas neseniai nusipirko žemės sklypą ir jame kuria savo išgyvenimo ūkį, todėl visas kainas žino iš pirmų lūpų), pramoninių prekių kainos išaugo, maisto produktų kainos pakilo šiek tiek mažiau, bet vis tiek pakilo ir kyla.  Šios infliacijos nesustabdys ir negali sustabdyti jokie politiniai užkalbėjimai. Tačiau, kaip žino kiekvienas finansininkas, augančios kainos ir deficitas yra tarsi požeminiai smūgiai prieš žemės drebėjimą, kuris vadinamas akcijų rinkos griūtimi. Tačiau kada tai įvyks?

Man susidaro įspūdis, kad artimiausiais mėnesiais turime tikėtis dvigubo ekonomikos žlugimo. Pirmiausia kažkas suveiks rugpjūčio mėnesį - arba įvyks staigus, bet ne kritinis rinkų nuosmukis, arba šoktels kokio nors produkto kaina. Tai lems bendrą infliaciją, kuri ims didėti beprotišku tempu. Ir kažkur rudenį rinka žlugs. 

Man taip pat susidaro įspūdis, kad pasaulyje įvyks dvi baisios nelaimės - pirmoji bus sunki, o antroji - labai, labai sunki. Ir tai bus ne tik sprogimas kokioje nors gamykloje - jis bus susijęs su pasaulio ekonomika. Dėl šių nelaimingų atsitikimų rinkoje prasidės procesai, kurie sukels žlugimą ir vėlesnę infliaciją.   

Nemanau, kad šios avarijos įvyks Lenkijoje, tačiau Lenkija nukentės kaip ir visi kiti. Todėl visiems patariu imtis tam tikrų priemonių, kad neprarastų savo asmeninių santaupų ir neprarastų jų dėl akcijų rinkos griūties ar valiutų vertės kritimo. Į ką investuoti? Visos valiutos kris, tačiau manau, kad turėtumėte atkreipti dėmesį į dolerį, svarą sterlingų arba eurą - visos kitos valiutos paprasčiausiai žlugs. 

Manęs klausia apie visuotinį liaudies sukilimą, tikintis, kad protestas kažką pakeis. Ne, taip nebus. Iš tikrųjų epidemija vis didės - ji jau prasidėjo, todėl dabar vyriausybės nustatys vis daugiau apribojimų. Užrakinimas, kurį turėjome 2020 m., atrodys kaip vaikiškas žaidimas, palyginti su tuo, kas bus ateityje.

Matau Europos miestus, kuriuose žmonės negalės išeiti iš savo rajonų - gatvėse bus tvoros ir užkardos. Gali atsitikti taip, kad kai kurie taisyklių nesilaikantys žmonės kartais jausis pažeminti - ir viskas atrodys daug rimčiau nei anksčiau. Bus tamsių mėnesių, kai labai greitai suprasime, kad gyvename kitame pasaulyje. Pasakysiu atvirai - bijau rudens, bet dar labiau bijau žiemos, kai maras ir represijos pasieks naują piką. 

Jei kas nors mano, kad vieną dieną viskas bus gerai, kad anksčiau ar vėliau ateis diena, kai viskas bus taip, kaip anksčiau, - iš karto noriu pasakyti šiems žmonėms: jūs klystate! Situacija jau niekada nebebus tokia kaip anksčiau, sulig kiekvienu mėnesiu ji bus vis dramatiškesnė, kol viskas baigsis pasauliniu kariniu konfliktu.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau