Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 26

FDA "patvirtino" "Pfizer" vakciną, o tai reiškia, kad leidimas naudoti visas kitas vakcinas skubos tvarka yra panaikintas...

(Paranormal) "Patvirtindama" "Pfizer" Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakciną" (aplink šį patvirtinimą esama tam tikros painiavos), JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) visiems laikams sugriovė bet kokį likusį patikimumo įspūdį.

Tokia pavojinga ir neveiksminga injekcija kaip "Pfizer" mRNA injekcija net nebaigė klinikinių tyrimų proceso. Be to, ji sukelia nesuskaičiuojamą daugybę sužalojimų ir mirčių, kurių kasdien daugėja, tačiau FDA pareiškė, kad eksperimentinė genų terapija puikiai tinka "išlyginti kreivę" ir galiausiai nutraukti plandemiją.

Maža to, savo sprendimu FDA pažeidė įstatymą, taip panaikindama savo tariamus įgaliojimus ir panaikindama "bet kokią priežastį, dėl kurios kas nors dar kada nors galėtų ką nors daryti jais remdamasis", cituojant Karlą Denningerį iš "The Market Ticker".

"Pagal "juodąją raidę" EUA (skubaus naudojimo leidimas) yra neteisėtas, jei yra alternatyva, kuri laikoma saugia, veiksminga ir prieinama", - priduria K. Denningeris (Denninger).

FDA "patvirtino" "Pfizer" vakciną, o tai reiškia, kad leidimas naudoti visas kitas vakcinas skubos tvarka yra panaikintas... todėl visi gydytojai ir ligoninės, vis dar skiriantys "Moderna" ar "J&J" skiepus, yra nusikaltėliai.

"Dėl šios priežasties FDA neatliko (18 mėnesių!) tyrimų ir nevertino jų dėl kitų ankstyvosios intervencijos vaistų Covid-19. Visi žinome, kokie jie yra. Aš taip pat esu gyvas įrodymas, kad jie veikia, kaip ir milijonai kitų žmonių visame pasaulyje".

Ankstyvosios intervencijos vaistai, apie kuriuos kalba Denningeris, apima hidroksichlorochiną, jonoforą, kuris padeda į ląsteles tiekti daugiau kovai su kovidu skirtų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, cinko.

FDA seniai pažeidė įstatymą ir panaikino savo įgaliojimus, kai išdavė EUA visoms šiuo metu prieinamoms injekcijoms nuo Kinijos viruso, nes agentūra ignoravo ir atmetė hidroksichlorochiną, taip pat ivermektiną, kitą ankstyvąjį vaistą nuo Vuchano gripo.

Visa Amerikos medicinos sistema sukčiauja skirdama "Moderna", "J&J" injekcijas

Neseniai FDA "visiškai patvirtino" "Pfizer" injekcijas, todėl šis sprendimas iš karto padarė neteisėtą tolesnį "Moderna" mRNA injekcijų, taip pat "Johnson & Johnson" (J&J) ir "AstraZeneca" siūlomų injekcijų švirkštimą žmonėms.

Pagrindinė žiniasklaida savo sekėjams nesako, kad dabar bet kuriam gydytojui ar medicinos specialistui yra neteisėta švirkšti žmonėms šiuos kitus švirkštus, nes FDA "visiškas patvirtinimas" "Pfizer" iš esmės panaikino šių kitų vaistų EUA.

"Žinoma, gamintojai gali kreiptis dėl visiško leidimo, tačiau nuo šio ryto ES leidimai yra negaliojantys ir pagal juodąjį įstatymą negali būti skiriami niekam Jungtinėse Valstijose, nes dabar jie yra nelicencijuoti ir neteisėti produktai žmonėms, kol patys negaus visiško leidimo", - aiškina Denningeris.

"Nuo šio patvirtinimo momento joks medicinos paslaugų teikėjas Jungtinėse Valstijose negali siūlyti ar skirti jokio kito preparato, išskyrus "Pfizer Covid-19" injekciją."

Kaip ir reikėjo tikėtis, "profesionalai" ir toliau ignoruos įstatymą. Tai matyti iš sparčiai kylančių abiejų mRNA injekcijas gaminančių bendrovių akcijų kainų, kurios, Denningerio teigimu, turėjo "akimirksniu sumažėti perpus".

FDA, išdavusi leidimą, taip pat pažeidė įstatymą, kuris reikalauja, kad būtų išklausyti visi klinikinių tyrimų duomenys. Kadangi minėti klinikiniai tyrimai vis dar vyksta, FDA negali teisėtai patvirtinti jokių injekcijų, kurias vadina vakcinomis, bent iki 2022 m.

"Tai taip pat yra įstatymo pažeidimas juoda raide, tačiau niekam tai nerūpi", - apgailestauja Denningeris.

Bet kuri įmonė ar vyriausybė, "įpareigojanti" atlikti bet kurį iš šių skiepų, žinoma, taip pat pažeidžia įstatymą. Turėkite tai omenyje, jei dirbate kurioje nors iš jų, ir būtinai užginčykite jų neteisėtus bandymus jus mediciniškai išprievartauti.

Naujausias naujienas apie FDA ir Amerikos medicinos sistemos nusikalstamumą galite rasti tinklalapyje Corruption.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Paranormal.lt

Market-Ticker.org

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau