Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 27

Atlikus daugiau tyrimų paaiškėjo, kad veido kaukės nuo koronaviruso yra NENAUDINGOS

(Paranormal) Sveikatos priežiūros institucijos visame pasaulyje skatina naudoti veido kaukes, kad būtų pažabotas Vuchano koronaviruso (COVID-19) plitimas. Nepaisant to, daugybė darbų parodė, kad šios kaukės padarė daugiau žalos nei liga, kurios siekiama išvengti. Straipsnių, kuriuose kritikuojamos veidą dengiančios kaukės, padaugėjo tik praėjus daugiau nei metams nuo pandemijos pradžios.

Leidinyje "Great Game India" (GGI) pateikta daugiau kaip 30 straipsnių, įrodančių, kad veido kaukės nenaudingos nuo SARS-CoV-2. Tarp jų buvo ir dviejų Ilinojaus universiteto Čikagoje kvėpavimo takų apsaugos ekspertų pareiškimas. Lisa Brosseau ir Margaret Sietsema parašė komentarą apie veido kaukes, kuris buvo parašytas 2020 m. balandžio mėnesį - praėjus mėnesiui nuo pandemijos pradžios.

Savo komentare Brosseau ir Sietsema atsisakė rekomenduoti plačiajai visuomenei užsidėti kaukes. Viena iš priežasčių, kurią jie nurodė, buvo ta, kad dėl veidą dengiančių kaukių, suteikiančių apsaugos jausmą, žmonės atsipalaiduoja nuo kitų pastangų stabdyti COVID-19 plitimą. "Mūsų atlikta atitinkamų tyrimų apžvalga rodo, kad medžiaginės kaukės bus neveiksmingos SARS-CoV-2 plitimo prevencijai, nesvarbu, ar jos būtų dėvimos kaip šaltinio kontrolė, ar kaip [asmeninės apsaugos priemonės]", - nurodė jie.

Brosseau ir Sietsema citavo Nacionalinio darbo saugos ir sveikatos instituto (NIOSH) atliktą tyrimą, kuriame buvo nagrinėjama, kaip skirtingos medžiagos filtruoja daleles. Institutas analizavo komercines medžiagines kaukes, megztinius, marškinėlius, rankšluosčius ir šalikus.

Kaip ir tikėtasi, NIOSH tyrimas parodė, kad N95 respiratoriai gali filtruoti daugiau kaip 95 proc. dalelių, o medžiaginės kaukės sulaiko tik 10-30 proc. dalelių. Marškinėliai pasižymėjo 10 proc. filtravimo efektyvumu, o megztiniai - 20-40 proc. efektyvumu. Šalikėliai filtravo tik 10-20 proc. dalelių, o rankšluosčiai sugebėjo filtruoti 40 proc. dalelių. Nepaisant to, NIOSH tyrime nustatyta, kad visos medžiaginės kaukės ir medžiagos nesugebėjo blokuoti 0,3 mikrometro dydžio dalelių, kurios lengvai patenka į plaučius.

Tuo tarpu abu ekspertai pažymėjo, kad medicininės kaukės pasižymėjo beveik tokiais pačiais rezultatais kaip ir medžiaginės kaukės. Atsižvelgiant į tai, kad medicininės kaukės buvo gaminamos iš įvairių medžiagų, daugumos jų efektyvumas siekė nuo 30 iki 50 proc. Chirurginės ir kitos medicininės kaukės "greičiausiai gali būti naudingos kaip šaltinio kontrolė ... nuo simptomų turinčio paciento sveikatos priežiūros įstaigoje, siekiant sustabdyti plitimą ... ir apriboti šoninę kosulio dalelių sklaidą", - rašė jie.

Įgaliojimai naudoti kaukes iš tikrųjų lėmė koronaviruso atvejų skaičiaus padidėjimą

Kitas GGI cituotas kritiškas veidą saugančių kaukių straipsnis buvo paskelbtas Šveicarijos politikos tyrimų (SPR) interneto svetainėje. SPR straipsnyje teigiama, kad įvairių vyriausybių įsakymai dėl kaukių iš tikrųjų prisidėjo prie COVID-19 atvejų skaičiaus didėjimo. Jame buvo pateikti COVID-19 duomenys iš kelių Europos šalių, kuriose buvo reikalaujama, kad žmonės užsidėtų kaukes.

Tokios tendencijos pastebėtos Vokietijoje, Italijoje, Airijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Kai kuriose JAV valstijose, pavyzdžiui, Kalifornijoje ir Havajuose - beje, demokratų valdomose valstijose, taip pat buvo stebimas toks pat dėsningumas.

SPR straipsnyje taip pat buvo pateiktas Šiaurės Dakotos ir Pietų Dakotos valstijų palyginimas. Nepaisant to, kad abiejų valstijų gubernatoriai yra respublikonai, jų reakcija į COVID-19 pandemiją buvo labai skirtinga. Šiaurėje įmonėms buvo nustatyti kaukės reikalavimai ir apribojimai, o pietuose - ne.

Šių dviejų valstijų COVID-19 duomenys rodo, kad Šiaurės Dakotoje 2020 m. rudenį, kai buvo užfiksuotas didesnis susirgimų skaičius. Tiek Šiaurės Dakotoje, tiek Pietų Dakotoje iki antplūdžio atvejų skaičius buvo beveik vienodas.

Galiausiai GGI straipsnyje pakartojama britų eksperto daktaro Kolino Aksono (Colin Axon), kuris kaukes apibūdino kaip "paguodos antklodes", nuomonė. Pasak Aksono, kai kuriose medžiaginėse kaukėse yra plika akimi nematomų tarpų, pro kuriuos gali patekti infekuotų dalelių.

"[Visuomenės] nariai reikalavo, [kad] kažkas būtų daroma - [ir] jie gavo kaukes. Tai tik paguodos antklodė. Tačiau dabar tai įsitvirtino, ir mes įtvirtiname blogą elgesį", - sakė Aksonas. Jis tęsė: "Visame pasaulyje galima pažvelgti į kaukes ir prilyginti [jas] infekcijų lygiui. [Jūs negalite pastebėti, kad kaukės būtų turėjusios kokį nors poveikį.

Pandemic.news yra daugiau straipsnių apie veido kaukių nenaudingumą kovojant su COVID-19.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

GreatGameIndia.com

CIDRAP.UMN.edu

SWPRS.org

Telegraph.co.uk

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau