Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Rugpjūčio » 27

Badavimas - geriausias gydymas

Norėčiau papasakoti apie vieną metodą, kuris jau daug metų padeda man greitai įveikti bet kokį peršalimą, gripą ar infekciją. Ar pastebėjote, kad, kai žmogus suserga, jam visai nesinori valgyti?

Badavimas - vienintelis būdas įveikti fizines kančias. Tai grynai gyvuliškas instinktas. Bet mes, žmonės, taip seniai gyvename patogioje civilizacijoje, kad praradome šį instinktą. Kai mes jaučiamės blogai fiziškai, mums nesinori valgyti. Maistas net atstumia, bet įveikdami savo pojūčius, mes net prisiverčiame save valgyti, kad išsaugotume jėgas kovai su liga. Ir tai iš tikrųjų yra grubi klaida. Papasakosiu apie savo metodą.

Štai jau dešimt metų, kai aš, vos pradėjusi sirgti, nustoju gerti ir valgyti - ne ilgam, tik 36 valandoms. Ir visi mano peršalimai praeina per 2-3 dienas. Iš tikrųjų tai labai paprasta.

Sergant ir taip valgyti nesinori. Paprastai pirmuosius požymius pradedu jausti jau vakare. Tokiu atveju paskutinis mano valgymas - tai vakarienė. Prieš naktį būtinai reikia padaryti klizmą su 1,5-2 l vandens, kad išvalyti žarnyną ir išvengti nereikalingos organizmo intoksikacijos. Prabudusi ryte paguliu lovoje, neimdama į burną nė lašo vandens ar trupinio valgio. Jums kyla suprantamas klausimas „Kodėl?". Pabandysiu paaiškinti.

Kai žmogus suserga, į jo organizmą patenka svetimi mikrobai ir bakterijos. Kad įveiktų juos, organizmas turi prisigaminti antikūnų. Jų gamyba daugiausia užsiima kepenys, bet jos užsiima ir maisto perdirbimu. Vadinasi, jei suteikti kepenims galimybę ramiai, be įtampos gaminti antikūnus, tai vyks gerokai greičiau. O skysčių reikia atsisakyti, nes jie yra statybinė medžiaga virusams. Taip badavimas išlaisvina jūsų organizmą, suteikia jam galimybę greičiau įveikti 

ligą. Iš tikrųjų efektą pastebėsite gana greitai - jau 17-18 valandą temperatūra pradės kristi. Tiesa, kartu prabus ir apetitas, bet valgyti negalima jokiu būdu, nes temperatūra vėl pakils.

Vakare ramiai eikite miegoti ir būkite ramūs, kad ryte jūsų organizmas ras reikalingų antikūnų ir pradės griauti virusus, štai tada jam ir prireiks daugiau vandens. Per visą dieną reikia gerti daugiau šiltų gėrimų; tai gali būti morsai, sultys, šilta vaistažolių arbata, pavyzdžiui, ramunėlių, šalavijų, kraujažolių.

Pirmas valgymas ryte turi būti kuo lengvesnis: bulvių tyrė su augaliniu aliejumi, vandenyje virta avižų košė su razinomis, padžiovinta duona su arbata. Tai ir yra visa mano paslaptis.

Kai kam tai gali pasirodyti ne tik neįprasta, bet net pavojinga - mūsų žmonės bijo badavimo. Bet iš tikrųjų para - tai ne badavimas, jūs tik sustabdote virškinimo procesą. Jūsų skrandžio ir virškinimo trakte pilna maisto medžiagų iš anksčiau. Praleisite vos tris keturis valgymus. Tokį metodą aktyviai naudoja net ir tradicinė medicina, jis vadinasi iškrovos dieta.

Jokio pavojaus žmogaus organizmui tai nekelia ir negali kelti, o naudos atneša labai daug.

Iš visos širdies linkiu visiems sirgti kuo rečiau, o susirgus - kuo greičiau pasveikti!

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, receptų, norite pranešti naujieną, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau