Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 28

Japonijos sveikatos apsaugos ministerija vakcinose aptiko keistų magnetinių priemaišų

(Paranormal) Japonija sustabdė 1,63 mln. vakcinos COVID-19 dozių "Moderna Inc. - praėjus daugiau nei savaitei po to, kai vietos platintojas gavo pirmuosius pranešimus apie užterštumą kai kuriuose buteliukuose, praneša "Reuters".

Japonijos pareigūnai ir "Moderna" atstovai teigė, kad jokių saugumo ar veiksmingumo problemų nenustatyta ir kad sustabdymas yra tik atsargumo priemonė. Tačiau dėl šio žingsnio kelios Japonijos bendrovės atšaukė ketvirtadienį numatytą darbuotojų skiepijimą ir paskatino Europos vaistų reguliavimo instituciją pradėti tyrimą šiuo klausimu.

"Moderna" patvirtina, kad jai buvo pranešta apie vakcinos COVID-19 buteliukuose aptiktus kietųjų dalelių atvejus", - sakoma JAV vakcinos gamintojo pranešime ir priduriama, kad minėtos ir dviejų susijusių partijų gamyba buvo sustabdyta.

"Įmonė peržiūri pranešimus ir yra pasiryžusi skubiai bendradarbiauti su savo partnere "Takeda" ir reguliavimo institucijomis, kad problema būtų išspręsta", - pridūrė įmonė, turėdama omenyje Japonijoje įsikūrusią "Takeda Pharmaceutical", kuri platina vakciną šalyje.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas spaudai sakė, kad "Takeda Pharmaceutical" pirmą kartą apie buteliukus su svetima medžiaga sužinojo rugpjūčio 16 d. ir apie tai pranešė vyriausybei. Pareigūnas teigė, kad vėluojama, nes bendrovei reikėjo laiko surinkti informaciją apie tai, kurie buteliukai buvo paveikti ir kur šalyje jie yra.

"Moderna" ir Ispanijos farmacijos bendrovė "Rovi" (ROVI.MC), kuri pakuoja "Moderna" vakcinas ne JAV rinkoms, teigė, kad užteršimas gali būti susijęs su gamybos problema vienoje iš "Rovi" gamybos linijų.

"Rovi", kurios akcijos iš karto nukrito 13,38 %, pareiškime nurodė, kad atlieka tyrimą ir "stengiasi pateikti visą informaciją" apie galimą incidentą. Ji teigė, kad minėta partija buvo skirta platinti tik Japonijoje, o kitos dvi prieš tai ir po to apdorotos partijos buvo atidėtos atsargumo sumetimais.

Europos vaistų agentūra (EMA) teigė tirianti užteršimo incidentą ir vertinanti, ar jis turėjo įtakos siuntų į ES gabenimui.

O čia, jau rašo kitas užsienio leidinys. Japonija: 2 žmonės mirė po to, kai gavo "Moderna Jabs" skiepų, užterštų medžiaga, kuri "reaguoja į magnetus

Du žmonės Japonijoje mirė gavę "Moderna" kovidų vakcinų iš partijos, užterštos, kaip manoma, metalo dalelėmis.

Vakcinų tiekimas buvo sustabdytas atsargumo sumetimais, kai buvo nustatyta, kad kai kurie buteliukai užteršti nežinoma pašaline medžiaga, kuri "reaguoja į magnetus".

Kaip rašo laikraštis "Japan Times", nustatyta, kad buvo paveikti 39 buteliukai arba 390 dozių.

Apie 1,6 mln. vakcinos "Moderna" kovidų vakcinos dozių buvo išimtos iš naudojimo po to, kai keli vakcinacijos centrai pranešė, kad buteliukuose rasta pašalinių medžiagų, anksti ketvirtadienį pranešė Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės ministerija.

RT praneša: Nukentėjusieji buvo 30-ies metų vyrai, kurie gavo antrąsias "Moderna" vakcinos dozes iš vienos iš trijų gamybos partijų, kurių gamyba buvo sustabdyta ketvirtadienį, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Atliekamas mirties priežasčių tyrimas. 

Japonijoje daugiau kaip 1,63 mln. dozių buvo sustabdytos po to, kai vakcinos platintoja šalies viduje "Takeda" įspėjo vyriausybę apie 39 nepanaudotuose buteliukuose aptiktą pašalinę medžiagą. Visos užkrėstos dozės buvo pagamintos Madrido gamykloje, kuriai vadovauja Ispanijos įmonė "Rovi", kuri teigė, kad minėti buteliukai priklausė partijai, kuri buvo išsiųsta tik į Japoniją.

Pašalinės medžiagos sudėtis iš karto nebuvo aiški. Tačiau Japonijos televizijos kanalas NHK, remdamasis Sveikatos apsaugos ministerijos šaltiniais, pranešė, kad kai kurios dozės buvo užterštos metalo dalelėmis.  

Vakcinos iš galimai užterštų partijų buvo išsiųstos į 863 skiepijimo vietas visoje Japonijoje.

Penktadienį už šalies imunizacijos kampaniją atsakingas ministras Taro Kono sakė, kad jau atlikta daugiau kaip 500 000 skiepijimų, naudojant minėtų partijų dozes. "Šiuo metu neatrodo, kad yra kokių nors rimtų saugumo problemų", - sakė T. Kono.

Nepaisant to, "Moderna" paskelbė apie šio klausimo tyrimą, o ES vaistų reguliavimo institucija, Europos vaistų agentūra (EMA), pradėjo savo tyrimą, siekdama nustatyti, ar tai turėjo įtakos Europos tiekimui.

P Komentaras: Japonijos pareigūnai, kad nesugadintų santykių su globalistais, reiškiasi labai švelniai, o "Reuters" dėl panašios priežasties rašo miglotai ir taupiai, tačiau ČIA jau rašo šiek tiek daugiau.

Keli vakcinacijos centrai pranešė, kad vakcinos buteliukuose buvo pašalinių priemaišų, teigia ministerija, kuri pridūrė, kad sieks sumažinti vakcinos atmetimo poveikį šalies vakcinacijos programai. Vėliau tą pačią dieną ministerija pranešė, kad svetima medžiaga galėjo būti metalas. "Tai medžiaga, kuri reaguoja į magnetus", - sakė ministerijos atstovas. "Tai gali būti metalas."

Kai prasidėjus pasaulinei skiepijimo kampanijai žmonės pradėjo filmuoti vaizdo įrašus, kuriuose matomi į injekcijos vietą įkišti magnetai, žmonės buvo apkaltinti klastočių kūrimu. Tačiau dabar, kaip matome, Japonijos sveikatos apsaugos ministerija jau imasi kovoti su "klastotėmis". Baisu įsivaizduoti, kas bus dabar, kai šie magnetai pradės smogti pacientams į galvą, bet laukiame kas bus toliau. Tik įdomu, ką pasakys Lietuvos faktų tikrintojai ir kaip pasiteisins, už "melagingą" tokių straipsnių dezinformaciją? Gal reiktu atsiprašyti, ir panaikinti straipsnius, kuriuose jau prieš gerą mėnesi aiškinama, kad vakcinose yra metalo, arba (daugiau grafeno oksido).O jūs dar tikite?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau