Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 8

FAKTAS: "Covid" vakcinos spyglių baltymai sukelia širdies priepuolius

(Paranormal) Bristolio universiteto mokslininkų ir gydytojų komanda dar liepos mėnesį paskelbė tyrimo pranešimą, kuris nesulaukė beveik jokio dėmesio, o priežastis ta, kad jis verčia abejoti Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" saugumu ir veiksmingumu.

Dokumente aiškinama, kad spyglių baltymai, esantys buteliukuose - arba kurie gaminami organizme, jei tai yra mRNA tipo skiepas - sukelia smulkiųjų širdies kraujagyslių ląstelių pokyčius. Šis reiškinys, kaip jie nustatė, yra susijęs su širdies priepuoliais ir kitais širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimais.

Tyrėjų grupė šiuos rezultatus pristatė Europos kardiologų draugijos kongrese, kaip įrodymus pateikdama 26 puslapius duomenų kartu su 56 išnašomis. Ir vis dar nieko nedaroma šiai problemai spręsti.

"Nesu širdies ląstelių struktūros ir funkcijos ekspertas, bet, kiek galiu spręsti, atrodo, kad tai kruopščiai dokumentuota", - rašo Aleksas Berensonas (Alex Berenson) savo substate.

"Ir jis piešia nerimą keliantį vaizdą: specializuotos kraujagyslių ląstelės, vadinamos pericitais, turi receptorius, vadinamus CD147. Pats naujasis koronavirusas (Sars-Cov-2) negali atakuoti šių CD147 ir pažeisti pericitų ląstelių, o tai gali sukelti krešėjimą ir širdies priepuolius."

Kitaip tariant, vienintelė plandemijos lygties dalis, kuri gali sukelti kraujo krešulius ir širdies priepuolius, yra vakcinos spyglių baltymai. Būtent dėl to minėtas tyrimas dar nesulaukė jokio atgarsio.

Kovido vakcinos žudo žmones, ir niekam, užimančiam vadovaujančias pareigas, tai nerūpi

Vakcinų sukelti "spike" baltymai ne tik sukelia kančias asmeniui, kuriam jie buvo įšvirkšti, bet ir nustatyta, kad dėl jų "išsiskyrimo" jie kenkia kitiems.

"Svarbu tai, kad mes parodome, jog vien rekombinantinis S baltymas sukelia ląstelių signalizaciją per CD147 receptorių širdies [ląstelėse], taip sukeldamas ląstelių disfunkciją ir mikrokraujagyslių sutrikimus in vitro", - toliau atskleidžiama dokumente.

Iš 13 "paskiepytų" žmonių, kurie buvo vertinami atliekant tyrimą, 11 iš jų kraujyje po injekcijos buvo nustatytas išmatuojamas vakcinos sukelto S baltymo kiekis.

"Apibendrinant šiuos dokumentus, galima teigti, kad juose pateikiamas bent jau potencialus kelias, kuriuo vakcinos gali sukelti miokarditą ir kitus širdies pažeidimus - po vakcinacijos į kraują gali patekti spyglių baltymų, kurie vėliau pažeidžia šias svarbias ląsteles", - pažymi Berensonas.

"Nežinoma, kaip dažnai šis netikslinis poveikis gali pasireikšti, tačiau realūs įrodymai rodo, kad miokardito ryšys yra realus, ką dabar pripažįsta net [Ligų kontrolės ir prevencijos centras]."

Jei gyventume sąžiningame pasaulyje, priežiūros institucijos ir visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai visą dėmesį skirtų šiems tyrimams, bandydami nustatyti, kokį poveikį šios injekcijos daro visuomenės nariams.

Būtų nedelsiant pradėtas tyrimas, ir jei galiausiai būtų nustatyta, kad dėl šių injekcijų milijonams žmonių gali atsirasti širdies problemų, programa būtų nutraukta. Tačiau visi žinome, kad taip niekada neatsitiks.

"Deja, dėl fanatizmo, susijusio su vakcinomis, sąžininga diskusija apie miokardito ir kitų galimų širdies problemų ryšį tapo beveik neįmanoma, o jų tyrimai - dar sunkesni", - apgailestauja Berensonas.

"Todėl mes ir toliau ieškome atsakymų į klausimus, kurių mums beveik neleidžiama užduoti."

Vienas iš Berensono komentatorių atkreipė dėmesį į tai, kad remiantis oficialia šių vadinamųjų "vakcinų" literatūra, jos net neturėtų gaminti jokio reikšmingo kiekio "laisvai plūduriuojančių" spyglių baltymų kraujyje. Ir vis dėlto, kaip nustatyta naujausiais tyrimais, taip ir yra.

"Covid" yra Trojos arklys, skirtas pasaulio ekonomikai sunaikinti; planuojamas organizuotas finansų žlugimas", - rašė kitas, kalbėdamas apie tikrąją viso šio įvykio darbotvarkę.

Naujausias žinias apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos", galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

AlexBerenson.substack.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau