Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 10

STUDIJA: Covid "vakcinos" smailių baltymai kenkia širdies ląstelėms, keičia širdies funkciją... ir jų yra ir stiprinamuosiuose skiepuose

(Paranormal) Naujame tyrime aiškiau paaiškėjo, kokį poveikį žmogaus širdies ir kraujagyslių sistemai daro Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" spyglių baltymai.

Mokslo duomenimis, vakcinos sukelti spyglių baltymai keičia širdies ląsteles, sutrikdydami jų funkcionalumą. Tai pastebėta būtent smulkiųjų kraujagyslių ląstelėse, supančiose širdį, nors nustatyta, kad tai vyksta ir kitur.

Europos kardiologų draugijos kongrese buvo pristatytas išankstinis tyrimo straipsnis, įrodantis, kad vakcinos sukelti spyglių baltymai jungiasi prie ląstelių, vadinamų pericitais. Dėl šio prisijungimo pericitai pradeda išskirti cheminę medžiagą, kuri sukelia širdies uždegimą. (SUSIJĘS: Sužinokite daugiau apie tai, kaip kovidų vakcinos sukelia širdies priepuolius.)

Beje, smulkios kraujagyslės, į kurias nukreipti vakcinų sukelti smailių baltymai, yra ne tik aplink širdį. Jos išsidėsčiusios visame kūne, o tai leidžia manyti, kad Donaldo "vakcinos tėvo" Trumpo "operacijos "Warp Speed" injekcijos sukelia sisteminį uždegimą.

Vakcinų sukelti spyglių baltymai yra tarsi vėžys, kuris ilgainiui užvaldo organizmą

Tyrimams atlikti komanda paėmė smulkiųjų kraujagyslių ląsteles iš širdies ir tiesiogiai paveikė jas spyglių baltymais, kurių yra ("Johnson & Johnson" ir "AstraZeneca") arba kurie gaminami ("Pfizer-BioNTech" ir "Moderna") Kinijos viruso injekcijose. Po to jie stebėjo, kaip spyglių baltymai susijungia su ląstelių membranomis ir išlaisvina jų genetinę medžiagą.

Pasibaigus šiam procesui pastebėta, kad smailių baltymai iš esmės užgrobė ląstelės mechanizmą, priversdami jį replikuoti virusą, kol galiausiai išsiveržė ir išplito į kitas ląsteles kaip vėžys.

"Šis mechanizmas gali išplisti ląstelių ir organų pažeidimus už infekcijos vietų ribų ir gali turėti svarbių klinikinių pasekmių", - rašė mokslininkai.

"Pavyzdžiui, pacientams, kurių endotelio barjeras sutrikęs ir kraujagyslių pralaidumas padidėjęs dėl pagrindinių ligų, pavyzdžiui, hipertenzijos, diabeto ir didelio nutukimo, S baltymo molekulės gali lengvai išplisti į PC skyrių ir sukelti arba sustiprinti mikrokraujagyslių pažeidimą."

Iš to komanda galėjo padaryti bent spėjamą išvadą, kad vadinamojo CD147 receptoriaus blokavimas potencialiai galėtų padėti apsaugoti įšvirkštų pacientų kraujagysles nuo infekcijos, jau nekalbant apie šalutinę S baltymo sukeliamą žalą.

Vakcinos sukeliami smailiųjų baltymų gali pažeisti net ir neužkrėstas ląsteles

Tačiau atlikusi realius bandymus komanda nustatė, kad CD147 receptorių blokavimas nepadėjo išvengti visų uždegimų. Tai tik šiek tiek sumažino vakcinos sukeltų spyglių baltymų poveikį pericitams.

"Pericitų yra visame organizme, įskaitant smegenis ir centrinę nervų sistemą, - praneša GreatGameIndia.

Atlikus susijusį tyrimą nustatyta, kad "Pfizer-BioNTech" ir "Moderna" mRNA skiepai taip pat sukelia prionų sukeltą ligą smegenyse, todėl jos degeneruoja. Tai dažnai pasireiškia tam tikra demencijos forma, todėl daugelis dabar įspėja, kad šių injekcijų vartojimas gali sukelti Alzhaimerio ligą ar kitą neurodegeneracijos formą.

"Koronaviruso išoriniame apvalkale yra į prioną panašių sričių, kurios suteikia virusui labai didelį sukibimą su ACE2 receptoriais žmogaus organizme", - aiškina GreatGameIndia.

Svarbu paaiškinti, kad visa tai niekada nebūtų buvę įmanoma, jei Tonis Faučis (Tony Fauci) nebūtų neteisėtai finansavęs funkcinės galios įgijimo tyrimų, kurie leido Kinijos virusui pereiti nuo gyvūnų prie žmonių.

"Šis ypatingas S baltymo ir ACE2 receptoriaus ryšys yra raktas į tarprūšinę infekciją, kuri leido koronavirusui atlikti šuolį iš gyvūnų į žmones", - toliau atskleidžia GreatGameIndia.

"Tačiau šis tarpveislinis šuolis nebuvo natūralus, o tai pavyko padaryti komandai, kuriai vadovavo Kinijos šikšnosparnis Shi Zhengli."

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, peržiūrėkite "COVID-19 bylos - mokslinis tyrimas apie paslaptingą koronaviruso kilmę".

Kovid "vakcinos" yra pandemija

Naujausiame daugiau nei 900 puslapių "visiškai slaptų" dokumentų apie pandemiją išklotinėje visa tai dar aiškiau išdėstyta, pirmą kartą atskleidžiant sudėtingą melo ir apgaulės tinklą, kuris mus atvedė į šį istorijos tašką.

M. Faučis (Fauci), P. Ženglis (Zhengli), Piteris Dašakas (Peter Daszak) iš "Eko sveikatos aljanso" (EcoHealth Alliance) ir daugelis kitų Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės narių yra bendrininkai ir dar turi būti teisiami už savo nusikaltimus žmonijai. Tačiau galite būti tikri, kad jie bus teisiami - jei ne šiame, tai tikrai kitame gyvenime.

Kadangi kiekviena nauja diena, regis, atneša vis naujų situacijos atskleidimų, galbūt mums nereikės laukti taip ilgai. Galbūt ateis laikas, kai pakankamai daug žmonių sužinos tiesą, kad pagaliau kas nors būtų padaryta dabar ir teisingumas būtų įvykdytas.

"Jei žmonės nemato, kas vyksta, tai jų kaltė", - rašė vienas GreatGameIndia komentatorius.

"Mes išgyvename vaksdemiją, ir būtent tie, kurie vartojo nuodingąjį skiepą, perduoda vaikams arba grafeno oksidą, arba sintetinius spyglių baltymus. Dėl to jie ir serga, jau nekalbant apie tai, kad turi nešioti veido kaukę".

Kitas nurodė daktaro Deivido Martino (David Martin) ir Reinerio Fuellmicho (Reiner Fuellmich) vaizdo įrašą, kuriame aiškinama, kad vadinamasis "Delta variantas" net neegzistuoja - žinoma, nebent tai tik vakcinos sukelta liga kitu pavadinimu.

"Mano tėvas buvo paskiepytas kovo mėnesį; praėjusį mėnesį jį ištiko širdies priepuolis (anksčiau širdies problemų neturėjo)", - pridūrė "Natural News" komentatorius, pateikdamas asmeninį anekdotą, patvirtinantį naujausius tyrimus.

Jei norite sekti naujausias žinias apie Fauci skiepų nuo gripo sukeltus sužalojimus ir mirtis, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com arba paranormal.lt.

Šio straipsnio šaltiniai:

GreatGameIndia.com

NaturalNews.com

Archive.is

GreatGameIndia.com

GlobalResearch.ca

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau