Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 9

RAUDONAS ALERMAS: Maisto trūkumas. JAV elektros tinklo užtemimai įvyks šią žiemą. FAKE Baltųjų rūmų garso scena patvirtinta... aktoriai?

(Paranormal) Kelių temų raudonasis perspėjimas.

- Šią žiemą visoje JAV dėl anglies ir gamtinių dujų tiekimo stygiaus įvyks dideli elektros energijos tiekimo nutraukimai, o visa tai susiję su libtardų vykdoma "žaliosios energijos" politika, kuri išardė elektros energijos tinklų infrastruktūrą JAV, Europoje ir kitose šalyse. Išsamią informaciją rasite žemiau paskelbtame Brighteon.TV epizode.

Generatorių gamintojai jau yra išpardavę visas atsargas. Patikrinome WINCO, traktoriais varomų kardaninių generatorių gamintojus. Šiandien WINCO pateikti nauji užsakymai nebus išsiųsti iki 2022 m. Mažesni generatoriai išstumiami iš mažmeninės prekybos. Šis savaitgalis gali būti paskutinis, kai kas nors gali rasti generatorių, o juk dar tik spalis. Tikrųjų elektros energijos tiekimo sutrikimų reikėtų tikėtis 2022 m. sausį ir vasarį, kai nukris temperatūra ir padidės elektros tinklo paklausa.

Tie, kurie nusipirko elektromobilius, žinoma, liks be elektros energijos. Atrodo, kad tai tik tinkama...

- Maisto bendrovė Augason Farms (Pagrindinė saugotinų maisto produktų kompanija) ką tik išplatino laišką savo tiekėjams, kuriame skelbia, kad "nuo šiol 90 dienų sustabdys savo veiklą", teigdama, kad "[Augason Farms] negali laiku įvykdyti jūsų užsakymų".

Įmonė susiduria su kritiniais tiekimo grandinės sutrikimais ir ypatinga paklausa. Tai vyksta keliose tiekimo grandinėse.

Visą laišką skaitykite čia:

Maisto bendrovė Augason Farms ką tik išplatino laišką savo tiekėjams

(Lapkričio 11 d. "Health Ranger" parduotuvėje bus galima įsigyti paskutinius šių metų "Ranger Buckets", ir tai bus viskas iki šių metų pabaigos. Tikėtina, kad jie bus išparduoti maždaug per dvi valandas, kai tik pradės veikti lapkričio 11 d.).

Bideno katastrofiška ekonominė politika ir klastingi užraktai griauna darbo jėgos telkinius ir tiekimo grandines. Per šią "tamsiąją žiemą" bus daug, daug blogiau.

Mano 24 minučių trukmės Brighteon TV epizodą apie visa tai žiūrėkite čia:

Jūs žiūrite filmą... visa tai - teatras. J. Bideno netikrų Baltųjų rūmų dekoracijos yra kitoje gatvės pusėje nei tikrieji Baltieji rūmai

Tuo tarpu indų žiniasklaida jau plačiai patvirtino, kad netikrasis prezidentas Džo Baidenas (Joe Biden) savo "Ovalinio kabineto" spaudos konferencijas rengia iš garso scenos, esančios Eizenhauerio vykdomajame pastate Vašingtone.

Džo Baidenas, Ovalusis kabinetas, chaosas, žlugimas, sąmokslas

Remiantis iš pirmų rankų gautu spaudos pranešimu ir nuotraukomis, Džo Baideno netikras Baltųjų rūmų televizorius, per kurį jis elgiasi taip, tarsi vykdytų prezidentinius reikalus, iš tikrųjų yra kitoje gatvės pusėje nuo Baltųjų rūmų. Šis atskleidimas ypač neramina, nes Vašingtono politinė klasė bando priimti didžiulį išlaidų įstatymą, kuris dar labiau apiplėštų smarkiai įsiskolinusią Amerikos vyriausybę ir žmones, kurie moka už visos sistemos palaikymą.

Taip pat turime patvirtinimą, kad "Getty Images" nuotrauka, kuri buvo išplatinta, iš tiesų yra 100 % autentiška. Ši nuotrauka, kurioje, regis, matyti kažkoks veido protezo tvirtinimas (žr. toliau), apkeliavo tarp sąmokslo analitikų. Melaginga didžioji žiniasklaida teigia, kad nuotrauka yra suklastota, tačiau mes ją susekėme ir patvirtinome, kad ji 100 % tikra. Getty Images originali nuotrauka pateikiama šioje nuorodoje, o jos redakcinis Nr. 1235181192.

Džo Baidenas, Ovalusis kabinetas, chaosas, žlugimas, sąmokslas

Priartinus nuotrauką, matyti stačiakampė odos / kaukės žymė prie ausies, taip pat tai, kas atrodo kaip protezo klijų linija palei asmens žandikaulio kraštą, kur veido protezas būtų priklijuotas prie kaklo odos:

Džo Baidenas, Ovalusis kabinetas, chaosas, žlugimas, sąmokslas

Turint omenyje netikrą Ovalinio kabineto garso sceną ir rinkimų klastotę, atrodo tikėtina, kad Džo Bideną gali "vaidinti" aktorius, dėvintis itin tikrovišką kaukę. Arba galbūt tikrasis Baidenas vis dar egzistuoja, bet jį kartkartėmis pakeičia aktorių dubleriai. Beje, tai nėra neįprasta praktika, kaip žino visi, kurie studijuoja istoriją.

Tiems, kurie nėra susipažinę su hiperrealistinėmis kaukėmis, šis vaizdo įrašas sukels minčių:

Štai dar vienas vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip lengvai žmogus, užsidėjęs silikoninę kaukę, gali virsti įtikinamu "seneliu":

O šiame vaizdo įraše parodyta, kaip net ir greitai įsigyta kauke galima pasiekti įtikinamų lūpų judesių:

Gerai žinoma, kad JAV vyriausybė turi dvigubo kūno ir veido maskavimo technologiją, kuri gerokai pranoksta tai, ką matote pirmiau pateiktuose vaizdo įrašuose. Iš esmės veido kaukių technologija, kurią matote filmuose "Neįmanoma misija", dabar yra realybė.

Išsamios informacijos klausykitės mano "Situation Update" podkaste. Toliau pateiktame vaizdo įraše netikrų kaukių dengimas prasideda 53:11 (maždaug pirmosios 30 minučių yra pirmiau paskelbto epizodo apie judančius užtemimus pakartojimas).

 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau