Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 11

JK finansų vadovas prisipažino: ‘Mūsų tikslas - sumažinti Žemės gyventojų skaičių’

(Paranormal) Lordas Adairas Turneris (Adair Turner), buvęs Jungtinės Karalystės energetikos pereinamojo laikotarpio komisijos pirmininkas, prisipažino, kad elitas nori, jog artimiausiais metais sumažėtų Žemės gyventojų skaičius.

Organizacijos "Population Matters" ataskaitoje "Mažesnės šeimos ir senstanti visuomenė" lordas Turneris teigė, kad mažėjantis vietinių gyventojų skaičius padidins gerovę.

"Didžiausia priežastis sveikinti šį demografinį pokytį yra ta, kad jis atsiranda dėl laisvo įgalintų žmonių, ypač moterų, pasirinkimo", - rašė lordas Adairas.

"Tačiau sustabdžius begalinį gyventojų skaičiaus augimą taip pat sumažės būsimas žmonijos spaudimas gamtinei aplinkai, palengvės tinkamo aprūpinimo būstu uždavinys ir bus lengviau pasiekti nulinį grynąjį šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą, kartu remiant gerovės augimą besivystančiose šalyse."

Breitbart.com praneša: Ataskaitoje teigiama, kad Didžioji Britanija iki 2035 m. galėtų sumažinti anglies dioksido išmetimą maždaug 38 mln. tonų, jei jos gyventojų skaičius sumažėtų panašiai kaip Japonijoje, kurios gyventojų skaičius iki 2035 m. turėtų sumažėti 9,6 proc. nuo 125 mln. iki 113,1 mln. žmonių.

Tuo tarpu Jungtinėje Karalystėje per tą patį laikotarpį gyventojų skaičius turėtų padidėti 5,2 proc. iki 71,1 mln. žmonių, daugiausia dėl masinės migracijos.

Be numanomos naudos, susijusios su anglies dioksido išmetimo mažėjimu, gyventojų skaičiaus mažėjimas taip pat sumažintų poreikį statyti 4 mln. naujų namų Didžiojoje Britanijoje, o tai leistų sutaupyti apie 435 000 akrų žemės, kurią turėtų užstatyti vystytojai.

Žaliųjų judėjimas jau seniai skelbia, kad gyventojų skaičiaus kontrolė yra priemonė išgelbėti pasaulį nuo vadinamosios klimato krizės. Pavyzdžiui, 2010 m. CNN įkūrėjas Tedas Turneris (Ted Turner) paragino įgyvendinti Kinijos pavyzdžiu vieno vaiko politiką, kad būtų galima išgelbėti planetą nuo klimato kaitos.

T. Turneris - pats penkių vaikų tėvas - taip pat pasiūlė, kad būtų galima parduoti "gimstamumo teises", siekiant paskatinti neturtingus žmones nesusilaukti vaikų, pelningai parduodant jų vaikų kreditus turtingesniems žmonėms.

Kiti žymūs kairiųjų veikėjai Vakaruose, tarp jų Niujorko kongresmenė Alexandria Ocasio-Cortez (Alexandria Ocasio-Cortez) ir princas Harry bei Meghan Markle, užsiminė, kad jie visi gali turėti mažiau vaikų, nei turėtų kitu atveju, jei ne klimato kaita.

Ataskaitoje pripažįstama, kad dėl mažėjančio ir senėjančio gyventojų skaičiaus trūks darbo jėgos, tačiau kaip galimus šios problemos sprendimo būdus nurodomas automatizavimas ir migracija, taip pat pensinio amžiaus ilginimas.

"Kadangi daugiau kaip 750 mln. žmonių yra pasirengę persikelti iš savo šalių į kitas, darbuotojų migracija per sienas tam tikromis aplinkybėmis gali padėti išspręsti darbo jėgos trūkumo problemą, taip pat padidinti mokestines pajamas ir pensijų fondus."

Ataskaitoje priduriama išlyga, kad migracija gali sukelti tam tikrą "neigiamą poveikį" tiek šaliai, iš kurios migrantai atvyksta, tiek šaliai, į kurią atvyksta, įskaitant tai, kad migrantai mažina darbo užmokestį, nes didina darbo jėgos rezervą ir daugeliu atvejų yra pasirengę dirbti už mažesnį atlyginimą.

Nors ataskaitoje pabrėžti kai kurie neigiami migracijos padariniai, joje nepastebėta, kad didžioji dauguma gyventojų skaičiaus augimo Didžiojoje Britanijoje pastaraisiais metais atsirado dėl masinės migracijos politikos.

Jungtinės Karalystės analitinio centro "Migration Watch UK" ataskaitoje apskaičiuota, kad "apie 90 proc. gyventojų skaičiaus augimo 2017-2019 m. buvo susiję su atvykėlių iš užsienio ir vėliau Jungtinėje Karalystėje gimusių jų vaikų poveikiu".

Dėl masinės migracijos per pastaruosius dvidešimt metų užsienyje gimusių gyventojų skaičius pasiekė devynis milijonus, o etninių mažumų gyventojų skaičius išaugo iki 13 milijonų, o tai, kaip perspėjo "Migration Watch", gali lemti socialinės sanglaudos suirimą.

Britanijoje sparčiai augant užsieniečių skaičiui, vietinių gyventojų skaičius drastiškai mažėjo, o gimstamumas pernai sumažėjo perpus, palyginti su pokario kūdikių bumo laikotarpiu.

P komentaras: man, tik labai įdomu, kas jie tokie yra dedantis, kad gali spręsti, kam gyventi, o kam ne?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau