Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Spalio » 13

Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: karas prasidės lapkritį, kai bus smogta kokiam nors pastatui

Atėjus 2021 m. rudeniui, visą vasarą nuo gandų apie antrąją bangą ir skiepų baisumus nervinę įtampą kėlusių žmonių dėmesys nukrypo į kitą, kaip paaiškėjo, kur kas aktualesnę problemą - infliaciją ir tiekimo sutrikimus parduotuvėse. O štai Krzysztofas Jackowskis, lenkų, o pastaruoju metu ir viso pasaulio mėgstamas aiškiaregys, išprotėjo atsakinėdamas į klausimus apie kylančias kainas, korteles ir kitus dalykus, kurie dar tik atsiranda arba jau įsibėgėja.

Daugumą klausimų užduoda lenkai, todėl atsakymai, žinoma, yra apie Lenkijos ateitį, kuri likusiam pasauliui nelabai įdomi. Tačiau tai globalus pasaulis, kuriame viskas su viskuo susiję. Todėl ponas Krzysztofas, skaitydamas savo mintis apie Lenkijos ministro pirmininko nuotrauką, nevalingai palietė pasaulinius įvykius, kurie turės įtakos ir Lenkijai.

...Man atrodo, kad dabar ruošiamasi kokiems nors veiksmams ne tik prieš Lenkiją, bet ir prieš visą Europą.  Tai kelia didelį susirūpinimą Ministrui Pirmininkui.   Susidaro įspūdis, kad Ministras Pirmininkas žino, jog mūsų šaliai teks labai svarbus vaidmuo tame, kas netrukus įvyks. Galbūt ne tik Ministras Pirmininkas, bet ir daugelio šalių valdovai žino, kad dabartinė situacija pasaulyje yra pereinamojo laikotarpio, o pačiam pasauliui šiuo metu kyla rimta grėsmė. 

Lapkričio mėnesį bus didelis aliarmas. Matau, kaip griūva kažkoks didžiulis pastatas, tarsi kažkas į jį būtų atsitrenkęs. Koks tai bus pastatas, nežinau, gal tai bus administracinis pastatas? Ir nuo tada pasaulis pradės laukti.

Dėl pavojaus bus uždaryta daug tarptautinių maršrutų, todėl iš karto kils tiekimo ir žaliavų problemų. Negaliu sakyti, kad visa tai įvyks lapkričio mėnesį, teisės aktai ir jų įgyvendinimas vėluos, tačiau tai prasidės lapkričio mėnesį. Dabar žiūriu į šį poną (jis laiko portretą) ir man susidaro įspūdis, kad labai greitai tam tikrų daiktų pirkimas gali būti apribotas arba bent jau apsunkintas.

Specialių profesijų žmonės - patyrę kariškiai, policininkai, medikai - bus traukiami. Matau tam tikrą kompensaciją tokiems žmonėms, kurie staiga turės palikti savo šeimas ir darbą. Tada įvyks labai didelis konfliktas. Jis bus staigus ir labai didelis - toks didelis, kad visos ligoninės visur bus perpildytos.

Kils didelis chaosas ir nerimas. Nemanau, kad Lenkija kaip nors tiesiogiai dalyvautų šiame procese, tačiau, matyt, mes būsime naudojami kaip bazė ir strateginis taškas.

Ankstesnėje laidoje su prognozėmis, kuri buvo transliuojama rugsėjo 30 d., J. Jackowskis jau kalbėjo apie gresiantį konfliktą labai bendrais bruožais. Jis teigė, kad žiemos pabaigoje visų pirma bus surengta tam tikra masinė socialinė karinių specialistų mobilizacija. Per tą patį laikotarpį taip pat teks patirti didžiausią suvaržymų, deficito, infliacijos ir kitų pandemijos kontrolės džiaugsmų naštą. Tačiau, jei tikėsime dabartiniu paveikslėlių skaitymo seansu, viskas prasidės 2021 m. lapkritį. Tačiau kur ir kaip tai įvyks, kol kas nežinoma, todėl būkime atidūs. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau