Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 14

Prancūzijos katalikų bažnyčioje nuo 1950-ųjų dirbo daugiau nei 3 000 PEDOFILŲ - ataskaita

(Paranormal) Prancūzijos Katalikų Bažnyčios gretose nuo 1950-ųjų buvo daugiau nei 3 000 pedofilų.

Taip teigia Prancūzijos nepriklausomos komisijos dėl seksualinės prievartos Bažnyčioje (CIASE) vadovas. Šią komisiją 2018 m. pradžioje įsteigė Prancūzijos vyskupų konferencija (CEF), reaguodama į didėjantį žmonių, teigiančių, kad buvo išnaudojami Bažnyčios Prancūzijoje narių, skaičių.

Komisiją sudaro 22 teisininkai, gydytojai, istorikai, sociologai ir katalikų teologai. Jai vadovauja Jeanas-Marcas Sauve'as (Jean-Marc Sauve), teisininkas profesionalas ir buvęs Valstybės tarybos, vieno iš aukščiausių šalies teismų, pirmininko pavaduotojas.

CIASE tikslas - ištirti visus įtarimus dėl Katalikų Bažnyčios narių seksualinio vaikų išnaudojimo, kurie buvo pateikti dar XX a. šeštajame dešimtmetyje.

Išsami komisijos ataskaita buvo paskelbta spalio 5 d. po daugiau nei dvejus su puse metų trukusio tyrimo, paremto archyviniais policijos, teismų ir Katalikų bažnyčios dokumentais. Komisija taip pat surinko liudytojų parodymus iš karštosios telefono linijos, kurią įsteigė savo veiklos pradžioje. Pasak Sauve'o, nuo tada, kai pradėjo veikti karštoji linija, ji gavo tūkstančius pranešimų.

Ataskaitoje taip pat nagrinėjami "mechanizmai, ypač instituciniai ir kultūriniai", kurie leido Katalikų bažnyčios nariams, prievartavusiems vaikus, daugiau kaip 70 metų likti praktiškai nenubaustiems.

Sauve'as teigė, kad iš 115 000 kunigų ir kitų religinių pareigūnų, dirbusių Katalikų Bažnyčioje Prancūzijoje nuo XX a. šeštojo dešimtmečio, nuo 2 900 iki 3 200 buvo pedofilai.

Visos ataskaitos kopija bus pristatyta CEF, o antradienį per spaudos konferenciją bus paskelbta visa ataskaita. Tikimasi, kad spaudos konferencijoje dalyvaus aukų organizacijų atstovai.

Sociologas ir komisijos narys Philippe'as Portier sako, kad visa ataskaita "niekam nebus lengva".

"Ji turės bombos poveikį", - sako Olivjė Savinakas (Olivier Savignac), aukų organizacijos narys.

Konkrečių veiksmų prieš pedofilus nesiimta

CEF pirmininkas vyskupas Ericas de Moulins-Beaufortas (Moulins-Beaufort) sako nerimaujantis, kad ataskaita atskleis "reikšmingus ir gąsdinančius skaičius" apie Bažnyčios dalyvavimą seksualiniame išnaudojime.

Žinutėje kunigams ir parapijoms Bažnyčios vadovybė Prancūzijoje įspėjo, kad ataskaitos paskelbimas bus "griežtas ir rimtas momentas", o Bažnyčios darbuotojai turėtų reaguoti "tiesos ir gailestingumo požiūriu".

"Tai skausminga dėl to, ką patyrė aukos, - sako Renneso arkivyskupas Pierre'as d'Ornellas (Pierre d’Ornellas). "Kalbant apie piktnaudžiautojus, man gėda, aš esu pasipiktinęs, negaliu suprasti".

Oficiali Prancūzijos Katalikų Bažnyčios "Twitter" paskyra sekmadienį paskelbė maldą, neva už aukas, ir pridūrė, kad tą dieną, kai bus paskelbta ataskaita, taip pat už jas melsis.

Dar birželį popiežius Pranciškus pareiškė, kad Katalikų Bažnyčios neveiklumas dėl seksualinio išnaudojimo krizės yra pasaulinė "katastrofa".

Vatikano atstovas spaudai sakė, kad jis palauks, kol bus paskelbta visa ataskaita, ir tik tada nuspręs, ar teikti komentarus, ar ne. (Susiję su: "Šv: ŠĖTONO MARIONETĖ: Popiežius Pranciškus abortų užkrėstą vakciną COVID-19 vadina "meilės aktu").

Prancūzijos ataskaita yra tik naujausia iš daugelio pastaraisiais metais paskelbtų ataskaitų, kuriose įtariamas Bažnyčios vaidmuo dangstant pedofilus savo gretose.

Vos pernai pasirodė ataskaita, kurioje teigiama, kad 1970-2015 m. Katalikų bažnyčios nariai Anglijoje ir Velse įvykdė daugiau kaip 3 000 vaikų seksualinio išnaudojimo atvejų. Ataskaitoje teigiama, kad nuo 2016 m. per metus buvo užregistruojama daugiau kaip 100 kaltinimų.

Tarp šaltinių yra ir šie:

France24.com

Euronews.com

Reuters.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.01.2022 laikas 00:09 Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus...

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:23 Neįprastas snygis Artimuosiuose Rytuose atnešė ir džiaugsmo, ir nelaimių

Ketvirtadienį Jeruzalę ir rytinę Viduržemio jūros dalį padengė sniego kilimas, nes reta audra šventąjį miestą pavertė žiemos stebuklų šalimi, tačiau sukėlė rūpesčių Sirijos pabėgėliams regione.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:17 Egipte užfiksuota šalčiausia žiema per dešimtmetį
Šių metų žiemos sezonas Egipte buvo šalčiausias per pastarąjį dešimtmetį, o temperatūra buvo 8 °C žemesnė už vidutinę sezono temperatūrą.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:13 Jeruzalėje, Izraelyje, iškrito retas sniegas

Ta pati audra, kuri šios savaitės pradžioje paralyžiavo Graikiją ir Turkiją, 2022 m. sausio 27 d. atnešė retą sniegą į Jeruzalės miestą Izraelyje.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 19:42 Istorijos paslaptys. Ekvadoro požeminių labirintų pėdsakais
1965 metais Argentinos etnologas, vengrų kilmės Juan Moricz su vietinių indėnų pagalba Ekvadore, Morona Santiago provincijos rytinėje dalyje aptiko didelį požeminį labirintą. Jame rasta nemažai unikalių artefaktų, iš kurių J. Moricz surinko nemažą kolekciją....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 15:03 Receptai | Patiekalai Dešrelės mielinė tešloje su sūriu orkaitėje
Ši mielinė tešla yra nerealiai skani, labai puri ir ilgai lieka minkšta. Aš mėgstu tokių dešrelių tešloje prikepti savo šeimai, vaikams įdedu į mokyklą, o vyrui į darbą, kai atsibosta visi kiti įprasti patiekalai....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 10:01 Receptai | Patiekalai Dešrelės bemielėje tešloje su kefyru ir sūriu - gamintos keptuvėje
Kartas nuo karto taip norisi visiškai paprasto naminio maisto. Jokių mandrų receptų, jokių ingredientų, kurių reiktų ieškoti parduotuvėse, o viskas būtų šalia. Kartais tam labai tinka dešrelės. Šis patiekalas bus būtent toks....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Rinkitės šį receptą! Sultingas jautienos karbonadas

Sakysite, kad tai neįmanoma. Bet dar ir kaip įmanoma. Žinoma, jei tik viską teisingai padarysite, tik tuomet karbonadai iš kietos mėsos bus sultingi ir labai skanūs. Aš su jumis šį kartą pasidalinsiu savo paslaptimis kaip tai padaryti.

...

Skaityti daugiau