Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 18

Johnas Kerry skelbia karą JAV ūkininkams: Vyriausybės ūkininkų ūkių konfiskavimas ‘neatsiejamas reikalas’

Johnas Kerry skelbia karą JAV ūkininkams

Pasak J. Bideno "klimato kareivio" Džono Kerio (John Kerry), kuris siekia, kad JAV federalinė vyriausybė, siekdama kovoti su "visuotiniu atšilimu", imtųsi griežtų priemonių prieš ūkininkavimą Amerikoje, maži ūkiai išmeta daug azoto.

J. Keris primygtinai reikalauja, kad Jungtinės Valstijos turi masiškai mažinti ūkininkavimo apimtis, siekdamos radikalių "žaliosios darbotvarkės" tikslų, kuriuos iškėlė Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) ir Jungtinės Tautos (JT).

Buvusio valstybės sekretoriaus teigimu, pasaulis negali kovoti su klimato kaita, prieš tai nespręsdamas žemės ūkio sektoriaus išmetamų teršalų problemos, o JAV ūkininkai yra jo planų centre.

"Daugelis žmonių neturi supratimo, kad žemės ūkis išmeta apie 33 proc. visų pasaulio išmetamųjų teršalų", - sakė jis per savo pagrindinį pranešimą. "Negalime pasiekti grynojo nulio, neatliksime šio darbo, jei žemės ūkis nebus pagrindinė sprendimo dalis. Taigi visi čia suprantame šios misijos gilumą".

Sakydamas šias pastabas Vašingtone vykusiame aukščiausiojo lygio susitikime "Žemės ūkio inovacijų misija klimato kaitos labui" (AIM), J. Kerry pamiršo pripažinti neginčijamą faktą, kad žemės ūkio pramonė atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį aprūpinant pragyvenimu ir užtikrinant visų maždaug 8 mlrd. žmonių visame pasaulyje išgyvenimą.

Pastaraisiais mėnesiais Vakarų šalių vadovai gerokai suintensyvino žemės ūkio sektoriaus kritiką.

Nyderlanduose, kurie laikomi Pasaulio ekonomikos forumo prieš žemės ūkį nukreiptos darbotvarkės bandymų poligonu, Nyderlandų vyriausybė įgyvendina iniciatyvas, kuriomis siekiama konfiskuoti žemės ūkio paskirties žemę.

Nyderlandų vyriausybės pasiūlymą konfiskuoti ir uždaryti daugybę ūkių, kad būtų laikomasi pasaulinėje klimato darbotvarkėje numatytų tikslų, parėmė Europos Sąjunga (ES).

Briuselyje nerenkama Europos Komisija pritarė Nyderlandų ministro pirmininko Marko Rutte (Mark Rutte), prisidedančio prie Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) veiklos, planui.

Neseniai Europos Sąjungos valdymo organas oficialiai patvirtino priemones, kuriomis ūkininkai būtų priversti atlaisvinti savo žemes pagal ES programą "Natura 2000", pagal kurią ūkiai priskiriami prie didelių azoto teršėjų.

Pagal šį planą ūkininkams būtų siūloma 120 proc. jų ūkio vertės pagal "išpirkimo" programą. Tačiau tiems, kurie atsisakytų šio pasiūlymo, grėstų prievartinis iškeldinimas iš savo žemės be jokios finansinės kompensacijos.

Jei šis planas pasiteisins, tikėtina, kad jis bus taikomas ir kitose šalyse, nes atitinka WEF pasaulinę aplinkosaugos darbotvarkę.

P komentaras: ruoškitės Lietuvos ūkininkai, kas vyksta ten toli, ateis po 3-6 mėn. čia... nors, žinoma, kas skaito tokį tinklaraštį... geriau tikėti masine žiniasklaida, kad viskas gerai ir mūsų ūkininkus išgelbės vyriausybė.... bet gi priežastys kyla iš ten, o čia tik pasekmė. Ūkininkai, nepasitikėkite gražiais "apvilktais" pažadais...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau