Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Gamtos Paslaptys » 2023 » Gegužės » 20

Paslaptinga kačių galia: kaip jos jaučia žmogaus ligas ir bando apie tai perspėti

Paslaptinga kačių galia: kaip jos jaučia žmogaus ligas

Katės jaučia ligas: tiesa ar fantazija?

Kam skeptikui tikėti, kad katės jaučia ligas? Argi šie gyvūnai pasižymi kažkokiais antgamtiniais sugebėjimais? Ir kaip išvis gali padarai, nemokantys kalbėti, turėti tokį svarbų įgūdį?

Mes visada sakome, kad katės – tai stulbinantys gyvūnai. Jų dvasingumas išvystytas, o dar jos kaip niekas kitas susijusios su mistiniu pasauliu. Be to, jų ekstrasensorinis suvokimas labai išvystytas, kas ir verčia jus tikėti kačių sugebėjimu jausti ligą ir net mirties artėjimą.

Jei tam, kad įrodytume šį kačių gebėjimą, reikėtų įvardinti vos vieną kažkurį aspektą, mes pasakytume: jos susitelkusios į dabartį. Ar jūs pastebėjote, kad katės visada ramios ir tylios? Esmė tame, kad jos randasi permanentinės meditacijos būsenoje.

Mes visi žinome, kad meditacija ir įsisąmoninimas atneša protui palengvėjimą, leisdama susitelkti ties tikrai svarbiais dalykais. Turbūt būtent kačių proto neimlumas įvairiems blaškantiems faktoriams ir suteikia joms gebėjimą suvokti rimtesnius dalykus, tokius kaip žmogaus liga.

Uoslė – jų supergalia

Be dvasinių ir ekstrasensorinių sugebėjimų, katės turi dar vieną supergalią: uoslę. Todėl jos lengvai nustato ligos pradžią ir emocijų pasireiškimą dar iki tol, kol jūs apie tai sužinote patys. Bet kaip būtent tai vyksta?

Mūsų kūnas nuolat keičiasi. Mes kvėpuojame, mūsų venomis teka kraujas, o organizme nuolat gaminami hormonai. Jei normalus žmogaus kūno funkcionavimas pažeidžiamas, jis išskiria medžiagas, kurių atsiradimą ir sugauna katės uoslė. Štai jums ir svari priežastis patikėti, kad katė jaučia žmogaus ligą.

Uoslė, kaip ir sensorinis suvokimas yra svarbūs instrumentai, padedantys katei nustatyti, kad žmogus serga. Kačių savininkai dabar pasakys, kad jų augintiniai ignoruoja, kai juos garsiai kviečia, tačiau tikrovėje viską girdi ir žino.

Jei jums peršalimas ar gripas, tai nustatyti, kad katė žino apie jūsų ligą, galima pagal tai, kad ji nuolatos vaikšto aplink jus. Jūs galite manyti, kad jūsų numylėtinis tokiu būdu išreiškia savo meilę, tačiau iš tiesų toks elgesys gali rodyti pakilusią jūsų kūno temperatūrą ir gyvūno norą tuo pasinaudoti.

Įdomus atvejis nutiko moteriai iš Tenesio, kuri nusprendė eiti išsitirti po to, kai katė ėmė nuolat šokinėti ant vienos iš jos krūtų. Diagnozė – krūties vėžys. Ankstyvos diagnostikos dėka moterį pavyko išgelbėti.

Įrodyta tai moksliškai ar ne, tačiau geriau įsiklausyti, ką jums bando pasakyti jūsų katė. Atminkite, katės – labai protingi gyvūnai!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau