Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 24

Londono meras Khanas, praėjus kelioms dienoms po "Kovid Booster" širdies priepuolio, liko ‘vos sąmoningas’

Londono meras Khanas, praėjus kelioms dienoms

Londono meras Sadiqas Khanas (Sadiq Khan) savo naujoje knygoje "Breathe" (liet. "Kvėpuoti") prisipažino, kad praėjus kelioms dienoms po to, kai jam buvo suleistas "Covid" stiprintuvas, jį ištiko širdies smūgis.

S. Khanas paaiškino, kad kalbėdamas COP26 klimato konferencijoje Glazge, Škotijoje, "iš niekur nieko pajutau mazgą krūtinėje - savotišką suspaudimą", ir jį "vos sąmoningą" teko "nunešti nuo scenos".

Knygoje rašoma: "Mano marškiniai buvo permirkę prakaitu ir jaučiausi taip, tarsi degčiau".

Meras Khanas griežtai gynė "Covid" vakcinos diegimą, ragindamas savo rinkėjus skiepytis ir menkindamas su eksperimentinėmis vakcinomis susijusią riziką.

Po nesėkmingo "Covid" vakcinos paskiepijimo Khanas žurnalistams gyrėsi, kad jis buvo "drąsus berniukas" ir pasiskiepijo ir "Covid" vakcina, ir gripo vakcina.

Tačiau, pasak gydytojų, Chano širdies smūgio, kuris ištiko praėjus kelioms dienoms po to, kai jis pasiskiepijo eksperimentine vakcina, žinoma kaip sukelianti širdies priepuolius ir insultus, laikas galėjo būti "sutapimas".

Pasak laikraščio "Evening Standard", "nėra žinoma, kas lėmė, kad 2021 m. lapkričio 10 d. Glazge ponas Khanas staiga susirgo.

"Tačiau medicinos ekspertai patvirtino, kad simptomai ir pasekmės atitiko nedidelį širdies priepuolį".

"Ponas Khanas naktį apie septynias valandas praleido Glazgo karališkosios ligoninės A&E skyriuje, jam buvo atlikta elektrokardiograma (EKG), kuria tikrinamas širdies ritmas ir elektrinis aktyvumas, krūtinės ląstos rentgenograma ir keli kraujo tyrimai."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau